• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kostely určitě neplánujeme na každý svět, ale nechceme, aby nastavení bylo monotónní, tak občas zkrátka dáme 2 světy za sebou s kostelem. Mimochodem, co říkáte na podmínku k vítězství 70%. Poprvé v dominanci máme jinou hodnotu, než 80%. Hodnotíte to kladně a nebo myslíte, že by mělo zůstat 80% jako klasika?
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Rozhodněte je snížení dominance pozitivní úpravou, protože vydrží do konce hrát více lidí, protože svět nebude trvat 5 let. :)
 

DeletedUser41212

Guest
Už se těším, jen mě tam zase bude vadit kostel... jinak srv bude pomalý ://
 

DeletedUser38373

Guest
Dominance s 70% je celkem zajímavé. Podle mně je to kladná úprava podmínek. :) Někdo se tady ptal, kdy se objevil kostel, kostel se objevil s verzí 5.0, verze 5.0 byla nahrána 19.12.2008.:)
 

DeletedUser4673

Guest
Ok, takže první svět byl 11 a až pak 12. Díky. :king
 

DeletedUser

Guest
Kostely

Ten svět je tak jako tak zabitej. Jako kostely na 2 světech po sobě??? Co to jako má bejt? To jste se už úplně zbláznili...:mad:mad
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Kostely jsou náhodou krásné strategické vylepšení do hry :), jak píše jeden člověk, kdo nemá víru tomu není pomoci :D a to mluví o DK.
 

DeletedUser

Guest
kostely?

Zdravím, jsem tu nová, začala jsem nedávno na s39 a chtěla bych to zkusit na s40. Můžete mi někdo dát odkaz na nějaké info o kostelech?

Díky
 
Nahoru