• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Přesně, po tom co jsem přešel k *FA* my přišel Avalon jako nejlepší v koalici, bohužel *FA* nebyla jako ČSL nebo Česká Garda, ty předchozí byli jako rodina, bohužel většina z nich přestala hrát a přestup byl jen krátkým odkladem mého rozebrání když nikdo ze soukmenovců nebyl té ochoty protlačit mě do útočného pásma, na S28 budu vzpomínat dlouho jelikož to je můj první svět Divokých kmenů, začínal jsem v době kdy po světě létali vláčky šlechticů a celkem jsem začal 3x, heh a už jsou to 2 roky, jak to letí :(
 

DeletedUser

Guest
Jej, Svaki, tebe jsem tu dlouho neviděl :D

Jinak svět běží pár dní a už jsem na něj naštvanej. Chtěl jsem si zahrát svůj poslední svět v klidu jako normální člen, ale né, Maurin se na to vykakal, Styler mi hodí nábor a já se z toho asi mám zbláznit :crazy


NJ Naposledý som hral 30cz a a teraz po roku pauzy som tu znova :D ...
... Uvidíme na ako dlho,lebo planujem páru hráčov dosť naštvať :D


Ja som sa nechcel vnucovať do silneho kmeňa , ale vybral som si taký ktorý ma zaujal :) ...
 

DeletedUser38609

Guest
Borec 6 vesnic a ocenění že vyraboval 10.000 surovin. Nestíhám se divit.
 

DeletedUser34317

Guest
Já taky ještě mega nemám, v barbarkách toho moc není a hráče okolo farmit nebudu, co bych pak zabíral? :D

A toto mě dostalo :D

... kvě 08, 20:13
Ahoj, chcel by som sa ťa spýtať, že či by sme hrali spolu tvoj účet. Som skúsený hráč. Prosím ťa, dohodnime sa. Kupoval by som PB a tak. Mám 19. Prosím ťa odpíš a skúsme to.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jo to dostalo dost lidí :D já nebyl na tom místě kde jsem teď takže mě nic nepřišlo :D
 

DeletedUser34317

Guest
Přemýšlel jsem chvilku, že bych to přijal, já bych hrál a on by se staral o ty hovadiny kolem kmene, které já nesnáším :D
 
Nahoru