• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 42

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
u mně na kontinentu permanentně vyprodáno, jakože prodávám tak se mi to hodí ale kdybych chtěl nakupovat tak asi nic nebudu mít :)
 

DeletedUser40698

Guest
Tak tomuto se musím zasmát aspoň na něco mi to občasné klikání v té události je. Jsem si vybral ty pasti a koukám, že fungují.:D
pasti.JPG
 

DeletedUser41580

Guest
Nechceš poskytnout celý oznamko ? Docela by mě zajímalo, jak moc je to efektivní :D
 

DeletedUser40698

Guest
Neřekl bych, že je to nějak moc efektivní, také nevím zda to vůbec funguje i když bych neměl vojsko a také žádné hradby.
Vypadá to jako drahá kachna.:wacko To jest neověřené účinky které se rovnají nule.:yes
Dále co mě na této události mrzí, že mezi odměnami není nic na zvýšení produktivity surovin, krom nějaké nosnosti, která je prakticky na nic.

Ale jinak mohu útočníkovi poděkovat, že mě posunul z cca 4600 místa na 1115 kdy mám dokonce větší deff rank než sám útočník který má jen jediný bod.
Ale vůbec nehrozí, že bych si kvůli někomu zapínal domobranu.;)

Tak nějaký efekt ty pasti mít asi budou, ale ten bude závislý na počtu jednotek, čili asi čím více, tím lépe, celkem je mi to stejně jedno, protože to na 100% nevyužiji.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já nepochopil jak to funguje, měl jsem pasti zapnuté a při útoku to nic nedělalo :scratch
 

DeletedUser25586

Guest
Výbušné pasti: Je-li bitva prohrána, poškodí sice vaše hradby, ale zničí útočníkovi další jednotky.
 

DeletedUser39803

Guest
Výbušné pasti= ochrana pro lamky :D

nějaký noob s 200 bodama si to aktivuje a chcípne vám skoro celá offka.. trvá to 48hodin.. jen doufám že to není tak,že když zaútočíte tak vám to chcípne..zaútočí další hráč chcípne mu to tam taky ... :scratch
 

DeletedUser40698

Guest
Nechceš poskytnout celý oznamko ? Docela by mě zajímalo, jak moc je to efektivní :D

Tak přeci jen ty pasti mají nějaký zástupný účinek za vojsko, oznámko poskytovat celé nemohu, patrně to není povoleno? Tak aspoň dávám sem zcenzurované jak je vidět na obrázku a co jsem zjistil, tak aby pasti fungovaly musí být hradby, jinak jsem si to vojsko dával do simulátoru a čistě jen hradby na levelu 4 a noční 100% bonus k obraně by zabil jen po jednom šermíři a sekerníkovi, ale pasti zafungovaly celkem efektivně nebo ne?
Jsem čekal, až někdo se odhodlá do těch pastí skočit.:D

pasti.JPG



for Freestyler23
Laskavě neurážej, kde máš napsáno, že hráč s 200 body musí být lamka a noob? Má asi důvod proč má 200 bodů a nemusí se ti zpovídat proč má zrovna jen 200 bodů.
To bych teda mohl také říci, že je LAMKA a NOOB ten co na mne v nočním 100% obranném bonusu útočí i když si před půlnocí poslal špehy, nebo kdysi mohl další LAMA ten který poslal jednoho dědka do nočního bonusu a ten mu samozřejmě zkapal i s celým doprovodem a předtím si, ale neposlal žádné čističe.
A také kde bereš tu jistotu, že 200 bodový hráč nemůže třeba disponovat s 3000 katy a paladinem s ohni? Věř, že může.;)
No dobře 200 bodů to ne, ale třeba 500 až 1000 bodů a k tomu 3175 katapultů.:cool
Nebo za LAMKY a NOOBY bych mohl označit ty co ze začátku jedou jak šílenci a staví budovy na maximum a na vojsko napůl kašlou(říkají si, však mi naposílají z kmene podpory) a pak se hrozně diví a pláčou, že přicházejí o drahocenné suroviny, protože podpory nějak nepřichází nebo jdou dlouho atd.

Pasti jsem použil, protože jsem je měl, tak proč je nechat v inventáři ležet a nevyužít?
Nevím pro některé je bohužel asi nepochopitelné, že někteří jiní hrají odlišným způsobem, protože stereotyp je už nebaví!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Mám pocit, že Freestyler23 je asi člověk, který šel na speed se mnou, postavil offku, pak mě zradil "ze srandy", zničil obranu, protože to nebyl první hráč, kterého jsem musel bránit, a ještě tu hlavní ves nějak zkatil - úplně už nevím, co přesně zničil; potom tu offku otočil - jednou a podruhé po delší době už jsem měl dost LK... no, dopadlo to časnutím :D Dostal jsem pak poučku, že kdyby hrál na 100 %, tak ten speed v pohodě vyhraje :rofl
Doufám, že se nepletu :)
 
Nahoru