• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 44

DeletedUser30368

Guest
Velký bratr má oči všude, nechtěla přidělávat práci Kozmimu s tím, že by nesměla mít pravomoce na ten svět a dostal by ho někdo jiný, proto nešla, jenom výmluvy, Kozmi by to určitě přežil :p
 

DeletedUser36641

Guest
Spíš nás chce mít pod palcem, protože ví jací jsme. :D

Obzvlášť ve WOTW :D
 

DeletedUser

Guest
Co to tady čtůůů??? :cool

Kdybych šla, kdo by za mě klikal ty začátky, hmm? V práci nemůžu sedět u pc, jak někdo, kdo je kancelářská ... ehmm ... myška :D

p.s. jak Tě tak znám Davide, beztak bys na mě útočil, jako ve WOTW :D
 

DeletedUser30368

Guest
Pavučinu David nechce jet, takže by porušoval pravidla kmene :( Nějak změknul v tom kanclu :p )
 

DeletedUser

Guest
Ježííši!! Fakt nechce? No kdyby to tak slyšel Milan a Hvezdic ... :mocking
 

DeletedUser36641

Guest
Renovoval jsem ji, jak sis mohl všimnout, nabírám lidi proto abych je zabral. :D Třeba ty nýřany, a mám kolem sebe 2 lidi, kteří mi jen staví vesničky a pak mlask. :D A další lidi, kteří mají slíbený vstup a pak mlask. :D

Navíc, s 27 lidmi je kmen na hezkém 7 místě, na to jaký jsme měli pozvolný start jsme se rozjeli hezky. Teď jen udržet tempo.

Mezi kancelářskou krysu se rozhodně nedám počítat, jsou dny, kdy nejsem na pc vůbec, ale to už k mému povolání patří. :p

Mimochodem, co kdybych to roztroubil všude, že mám WOTW a nejedu pavučinu? Myslíš, že by začali hrát? :D Bral bych je jako posilu.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsi se prozradil ... mě bys schramstl k večeři, ani bych se nestačila otočit :wacko:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Ani nevíš jak bychom je ocenili...dobře, máme tam lehké prvky pavučiny a mě jsi ji zakazoval, proto jen ty malé prvky :3 myslím že hodně slušné a já zatím nejsem poslední :D
 
Nahoru