• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 46

DeletedUser

Guest
No, ale chci vidět toho kdo v pozdější fázi hry bude mít nervy na to obcházet nastavení aby zapodporoval spoluhráče.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Tohle pravidlo lze stejně obcházet, stačí mít ve dvou kmenech lidi s právy, co jsou tu skoro pořád a přestupy z kmene do kmene jdou dělat celý den, takže podpory ve výsledku jen s pár skoky můžu mít vlastně klidně z celého světa, není to omezení, jen zdržení.


Díky Zelíčko :great
 

DeletedUser30368

Guest
V pozdější fázi hry, no zapodporování hranic z dálky není přechodem snad problém a na blízko, kolik spojenců si proplete hranice když je tohle pravidlo? :) jen hraniční hráči na hranicích, co budou spojenci budou muset přecházet. Já toto pravidlo považuji za pouhou zdržovačku a vymyšlení strategických přesunů, vše jde vymyslet. Jen poslat podporu za útok si prostě nemůžeš :D (Da Octopuss boduje s Bruselem :rofl )
 

DeletedUser42107

Guest
Možnost posílání podpor jen v rámci kmene je podle mě blbost.

Zmíněné poslání podpory za svou přebírku vesnice je jeden ze základních strategických prvků a to už vůbec nemluvím o fejk podporách a dalších způsobech jak zmást nepřítele.

Tímhle pravidlem je veškerá strategie degradovaná.
 

DeletedUser34317

Guest
Blbost to není, aspoň nějaká změna a dobrý hráč se tomu přizbůsobí.
 

DeletedUser30375

Guest
škoda, taky mohla být rychlost vojska 1 a bylo by to jak na sv21 :D.
 

DeletedUser

Guest
Jak psal Zelí... na vše se dá vymyslet nějaká oklika a všem nepříjemnostem se dá předejít.:D Dobří hráči se přizpůsobí a chytří toho dokonce využijí. :cool
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Mně se to líbí aspon vymizí miliony lamek a barbarkářů, které si posílají podpory a jinak nejsou k ničemu, normálně by nepřežili, bude to takový spartanský svět;)
 

DeletedUser24123

Guest
To máš pravdu :) už sa teším konečne svet ktorý bude o niečom a nie o tom spraviť si modrú mapku a presvedčiť celé okolie na modrej farbe ;)

viď -TB- s. 44. ;)


asi si aj :beer
 
Nahoru