• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 48

DeletedUser27267

Guest
Hele nevím zda mě někdo bude znát pár let jsem nehrál, ale budu tam též. Pokud by mě tedy někdo znal tak mě může dát vědět. Pár lidí se hodí na začátek světa. Na 48 mi můžete klidně napsat nebo na 47 kde teď hraju uvidim jak dlouho:)
 

DeletedUser

Guest
No, že bych se zase po dlouhé době podíval na nějaký svět.. :D Zejména se těším na novinku která se snad ve hře prokáže v nejlepším světle.
 

DeletedUser42325

Guest
Paladin se již víc jak 4 měsíce testuje na tribalwars.works nebo jak to je :) Je to přístupné všem hráčům na testování novinek - skriptů apod :) Samozřejmě jen povolených skritpů
 

DeletedUser33829

Guest
RIP ruský tým na LOH v Riu.

Eliortisi, já Tě znám.:D

Tak to tu máme rekord, tak málo příspěvků v kavárně před spuštěním světa tu ještě nebylo.:(
 

DeletedUser40698

Guest
Krásná žďímačka na PB, tedy co se týče těch paladinů. :eek: Ohně, to je prakticky jedno k těm jsem se už řádků měsíců nedostal.
 

DeletedUser33829

Guest
Takže Hynek se trefil, když vyjádřil obavy, aby nový systém nebyl na PB?:D
To už je vrchol.
 
Nahoru