• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 51

DeletedUser41783

Guest
Přesně tak... minimálně rychlost stavby at je vyšší než 1 ... jinak na tom světě moc lidí nezustane. Většina hráčů co znam a je jich hodně nechce hrát uplně pomalé světy.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zvláštní, statistiky říkají něco jiného. ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nemohou být všechny světy stejné. Máš na výběr, hrát nějaký jiný.
 

DeletedUser33829

Guest
Za mě je toto nastavení super, že jsem se rozhodl po půl roce, že se aspoň na chvilku podívám, jak hra funguje.
Nastavení podle mých představ by vypadalo jinak, ale tak známe Inno, takže „v rámci možností“ je to jedno z nejlepších nastavení.

Za sebe oceňuji:
Kostel
10 stupňový výzkum (jen škoda že je potřeba před stavbou šermířů je vyzkoumat i na 1. stupeň, na což tutoriál nemyslí, jednak to není zrovna pakatel surovin na výzkum a jednak musí hráč čekat 90 minut, než je může stavit, takže ten úkol o stavbě 50 šermířů je dost nešťastný. Tuto demenci tutoriálu jsem čekal dopředu, protože na světech bez výzkumu nebo i se 3stupňovým se šermíř na stupeň zkoumat nemusí, že jo, je automaticky a jelikož 10stupňové nastavení je jednou za pár let, tak se tomu tutoriál nepřizpůsobí)
Bez paladina - těšil jsem se na starého paladina, nový systém jsem si vyzkoušel jen jednou a nelíbil se mi, dostával jsem jakési knížky, ale tu kterou jsem potřeboval, tak tu prostě ne, přestalo mě to tenkrát kvůli tomu bavit, navíc akorát hamižnost Inna, a když není starý systém (holt, tam se nedají dojit PB, proto zrušení), tak lepší je, že paladin není vůbec, aspoň lidi nebudou stavit seláky katapultů, ale imho, zapomněli jste, že lze spustit svět i s paladinem avšak bez zbrojnice, asi bych tuto variantu uvítal nejšťastněji, ale dá se i tato.
Noční bonus, jak jeho výši, tak nestandardní délku beru jako plus, možná se mohl posunout už i od 22 hodiny...
Strážní věž - jelikož jsem s touto věcí nehrál, tak ji rád vyzkouším, ale do plus to uvádím jen kvůli tomuto, jinak šťasten touto budovou nejsem.

Bude to zajímavé - kostely, strážní věže, 10stupňový výzkum - žrouty seláků a surovin, bude to ještě pomalejší, jak klasický svět s rychlostí jedna, tohle bude ještě pomalejší.

Škoda, že tu není 3stupňový špeh a balíčky surovin na šlechtice.:eek:ops:
 

DeletedUser41580

Guest
Já bych zase nevlezl na svět s rychlostí 2. Chápu, že někteří mají času u toho sedět, já naštěstí mezi ně nepatřím. Preferuji pomalejší světy.
 

DeletedUser42752

Guest
chci se zeptat jelikož jsem to dlouho nehrál takže budova paladina je pořád aktivní nebo jí nemůžu postavit? :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
na světě 51 není možné postavit paladina a tedy ani jeho budovu (sochu)
 
Nahoru