• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 54

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

kmen *xXxS* získal 60% runových vesnic na každém kontinentě a udržel je po dobu 14 dní. Splněním této podmínky se tak stal vítězem tohoto světa!

Svět bude uzavřen 14.3.2018 v 10:30 a po tomto termínu se tak na něj již nebude možné přihlásit. Vítězný kmen získá automaticky odměnu v podobě prémiových bodů, stejně jako bodově tři nejlepší hráči. Zároveň členové vítězného kmene mohou formou ticket zprávy zažádat support o zaslání věcného diplomu, který pro vás připravíme.

Gratulujeme vítězům a těšíme na společné setkání na některém z příštích světů či přímo osobně na oficiálním srazu hráčů Divokých kmenů v Litoměřicích.


S pozdravem
DK Tým
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to svět trval kratší dobu, jak jeden rok, to už se runových vesnic asi moc nedočkáme.:D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V současné době runové vesnice na další světy neplánujeme, InnoGames vyhodnocuje jejich funkčnost a uvidíme v budoucnu, zda se jich ještě dočkáme.
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
No, proč ne. Ono hru si tvoří sami hráči; a když chce někdo dělat to, co předváděli naši soupeři, nelze se divit, že je jejich jednání nakonec dohnalo, a svět trval tak krátce. I my bychom uvítali poctivý boj. Třeba se ale poučí, a na dalších světech si podvody a zrady rozmyslí. A, také, body nejsou všechno.
(A teď mně ukamenujte) :cool:
 

DeletedUser34212

Guest
Nui, víš, že každej na ty body kouká i když tvrdí, že né ;)
Ale je to fakt, škoda...tloukli bychom se asi hoodně dlouho :)

No a další pivko dáme kdy?
 

Nuitari

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Žízeň je veliká
Život mi utíká
Nechte mně příjemně snít
Ve stínu pod fíky
Poslouchat slavíky
Zpívat si s nima a pít :Wrrr

To už říkal pan Matuška :)
Ale já mám ve čtvrtek opravdu čas. Tak taky přijď :Yes
Wowi, brala bych to tam, co posledně, moc se mi tam líbilo, a mají výborné pívo

 

DeletedUser34212

Guest
Nuí a to jsme byli v Hostíku v H1, že ? Na tom supr malém tataráčku?
A to jsem tě ještě nevzala na Kolčavku a k Hubátkům :DDDD

no já dnes jedu k našim, maceška má narozky a zejtra/čtvrtek dělám hmmm zase děláme přesně na opak koukám :(

Desi, však jsem tě taky zvala na beerek ;) aji Rendyho, ale ten se pořád cuká a ještě ani na 58 nedorazil :D

PS: o básen na s58 už jsem si taky napsala a stále na nás prdí :((( :D
PSS: stejně se nejvíc těším na léto, seženem stan a roztáhnem ho u vás (ted jsem zapomněla jak se ta prdel světa jmenuje) promin Nuí :DD
 
Nahoru