• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 58

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
:D no dovol... se tam tedy kouknu, no, aby jsi neřekl pane veliteli :D
 

DeletedUser33829

Guest
Že by v Nastavení -> Herní možnosti nebo v sekci Nastavení-> Upozornění prohlížeče? Pokud ani tam ne, tak ještě zkus nastavení u sebe v prohlížeči.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ha ha ha..
mě jde o ten aprílový děs.. zda to jde vypnout..
ne zvuky prohlížeče.. jaké zvuky by asi prohlížeč dělal?
 

DeletedUser33829

Guest
DK nehraji, nevím jaký žertík si vývojáři letos připravili (kopiník jako kuře byl povedený:)). Jestli to nejde vypnout v nastavení na DK, tak by to mělo jít vypnout v prohlížeči. Podívej se na https://www.zive.cz/clanky/chrome-u...uze-na-jedne-karte/sc-3-a-191544/default.aspx a pak u sebe do nastavení.
Nebo si vypni na notebooku úplně zvuk a je to, pokud neposlucháš písničky, při hraní DK zvuk nepotřebuješ a snad zítra už hra vydávat zvuky nebude.;):cool:
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
zřejmě opět nechápeš na co se ptám a nebo mě nevnímáš.. nechci si vypnout zvuk na NTB, ale pouze "aktuální zvuky ve hře". pokud to nevíš, tak nepiš. :D

vyřešeno, musela jsem klobouk darovat aby byl klid, takový krásný byl...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser33829

Guest
Já to vím, ale píši, že existuje více možností, jak to řešit, i když jedna má i jiné účinky.
pardon.gif
 
Nahoru