• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

gggggg132132

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Nechci ti kazit představu, ale nemůže nic skrz pravidla. Bylo by dobré si je občas přečíst :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Zajímavé, jak to tu xxxka řeší až když jsme jim odmítli diplo hmmm
 

gggggg132132

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Víš, že zákony ČR jsou nad pravidly DK.. :D Tímhle se naposledy ohánělo WoW a dopadlo velice bledě :D.
Vzhledem k tomu, že jsem právo studoval, tak vím :) Každá normální hra má v pravidlech, že nákup PB/měny ve hře je dobrovolný a nelze vyžadovat peníze zpět + že účet je ve vlastnictví vlastníka hry, tudíž si s ním můžou dělat co chtějí. Jak toto chceš prosím tě napadnout? :D
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Hráč A dá zástup hráči B. Hráč B "zneužije" zástup a poškodí účet. Hráč C zasáhne a vezme zástup s dobrým úmyslem pod sebe aby napravil škody. Hráč Ž nahlásí hráče C, který nic neudělal a support zabanuje hráče C, aby hráč A nebyl rozebrán, zatím co hráč Ž zabere hráče C. Dobrá práce.... A to tu je ještě presumpce neviny, absence citu pro hru, a účelné banování účtu pro svůj prospěch.

Nabízím vám pomoc na zdokonalení pravidel/provádění supportingu. Jedna věc je jen nadávat, ale chápu, že máte svázané ruce, když nemáte lidi, tak se nabízím.
Proč nadáváš svýmu kámošovi? Řekni mu to u piva ne?
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Zajímavé, jak to tu xxxka řeší až když jsme jim odmítli diplo hmmm

Tak o to tu nejde, já bych to řešil i jako váš spojenec.

Ale víš co, to mě může kdokoli kdykoli vybanovat a dopadnu stejně jako tyran.
Tady nejde ani tak o komáry, všichni hrajeme prasácky :D čest výjimkám..
Ale support přece nemůže banovat na objednávku a bez možnosti se nějak obhájit.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Jak můžeš napsat o nějakých objednávkách?

Chápu vaše rozčílení, taky bych byl naštvaný...

Navíc, se mi líbí, jak tu řešíte, jak hrozně ošklivý ty bany jsou a jak to kazí hru... Zvlášť lidi z xxx a ubs, kteří tohle praktikujou na každém světě... Nahlašujete názvy vesnic, profily, zprávy atd.
 
Nahoru