• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Tyrane doufám, že se přiznáš, že si nahlásil našeho direwolfa za to, že mu na pc chodí ségra hrát lolko, a tak hraje dual :)))) Tím se nechlubíš co
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
tvl... někdo kdo hraje multiučty, prolejza cizí fora, nahlašuje cokoli jen aby nekoho zabanoval a ještě se vším chlubí tu bude něco psát?? Ty někam zalez ty zmetku a doufej že si tě na ulici nikdo nevšimne...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Vzhledem k tomu, že jsem právo studoval, tak vím :) Každá normální hra má v pravidlech, že nákup PB/měny ve hře je dobrovolný a nelze vyžadovat peníze zpět + že účet je ve vlastnictví vlastníka hry, tudíž si s ním můžou dělat co chtějí. Jak toto chceš prosím tě napadnout? :D

Účet je furt tvůj, i když je majetkem firmy, je to furt tvoje duševní vlastnictví a jelikož "§ 228 Poškození cizí věci- Kdo zničí, poškodí nebo učiní neupotřebitelnou cizí věc, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou." Na tohle téma proběhli už docela zajímavý soudy, stejně tak pokud by tě někdo dal k soudu, že ho urážíš ze svého herního nicku, tak soud už několikrát rozhodl, že herní nick seš ty a v tu chvíli, seš za svoje jednání plně zodpovědný.
 

Despos

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
tvl... někdo kdo hraje multiučty, prolejza cizí fora, nahlašuje cokoli jen aby nekoho zabanoval a ještě se vším chlubí tu bude něco psát?? Ty někam zalez ty zmetku a doufej že si tě na ulici nikdo nevšimne...
Chceš šampón na tu tvoji lesklou hlavu? Kofein prej zabírá, ale málo stresu Tyrane, málo stresu!

Mluvíš o multiúčtech, ale nemáš důkaz. Já náhodou jeden mám. Jak píšeš, že si dostal přístup na účet kamaráda... hmm?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

gggggg132132

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Účet je furt tvůj, i když je majetkem firmy, je to furt tvoje duševní vlastnictví a jelikož "§ 228 Poškození cizí věci- Kdo zničí, poškodí nebo učiní neupotřebitelnou cizí věc, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou." Na tohle téma proběhli už docela zajímavý soudy, stejně tak pokud by tě někdo dal k soudu, že ho urážíš ze svého herního nicku, tak soud už několikrát rozhodl, že herní nick seš ty a v tu chvíli, seš za svoje jednání plně zodpovědný.
Byl jsi vůbec někdy na policii, nebo u soudu? :D Když je ten účet v jejich vlastnictví, jak můžou poškodit tvojí věc prosím tě? :D Mícháš tu jablka a hrušky. To, že zkopíruješ něco z trestního zákoníku a neznáš význam těch věcí z tebe ještě právníka nedělá. Jinak když tě urazím například z tohoto nicku a ty mě nahlásíš na policii, tak to z 99% nebudou ani řešit a když už náhodou by to řešili, tak nikdy nedopátrají, kdo to doopravdy napsal a věc odloží.
 
Nahoru