• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Vukko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Mohu se zeptat, proč byla smazána moje předchozí zpráva, kde jsem poukazoval na Vaše přešlapy a nedostatky a žádal jejich vysvětlení? Byla to zpráva, které předcházela této odpovědi a na níž tato odpověď reagovala:
Přesně, tak asi všichni tady čekáme na seriózní odpověď, od hlavního administrátora, co to vlastně všechno mělo znamenat a jaké z tohoto pochybení budou důsledky ?

Dále by mě zajímalo, jak to tedy je s těmi zástupy ? Protože tohle se může zvrhnout v úplně nesmyslné banovací války..

O co se snažíte? Aby se to dostalo co k nejméně lidem a co nejrychleji se to zametlo pod koberec? To se Vám ale nepovede, takže tím neztrácejte čas a radši odpovídejte na otázky. Děkuji.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Smazány byly příspěvky, které porušovaly pravidla fóra, nebo které reagovaly na smazané příspěvky. Vysvětlení od hlavního administrátora hry tu je. Trest je vždy projednáván jen s tím, kdo ho obdržel. Zveřejňovat obsah korespondence se supportem není dovoleno a pokud to někdo dělá, porušuje pravidla hry. Vysvětlení, jak se ochránit před nařčením ze zneužití zástupu tu také máte. Takže si raději znovu přečtěte pravidla hry a VOP.
 

Rammex

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Já mám pocit, že by si ty pravidla měl zopakovat někdo jiný, než my, řadoví hráči. A výmluvu, že support bere každý případ individuálně neberu. Jestli budete pokračovat tímto způsobem, ztratíte hromadu hráčů.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jestli se řídíte podle starých pravidel, jako někteří hráči, co supportu psali, pak se nedivím, že si myslíte, že je neznáme my. Asi tak.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Jestli se řídíte podle starých pravidel, jako někteří hráči, co supportu psali, pak se nedivím, že si myslíte, že je neznáme my. Asi tak.

Pokud jsou nejasnosti a pochybnosti, které tu jasně byli naznačeny, tak jako herní podpora byste měli být ochotni, né-li povinni tyto nejasnosti objasnit. To, že tu smažete pokusy o seriózní diskuzi a necháte tu spam, jak si pár hráčů léčí bolístky a mindráky, tak to značí jasné pokusy zamést pochybení pod koberec.

Od herní podpory si představuji, že bude odpovídat věcně a hlavně se držet tématu. Nepřijde mi normální, že nám napíšete toto, jak cituji: "Jestli se řídíte podle starých pravidel, jako někteří hráči, co supportu psali, pak se nedivím, že si myslíte, že je neznáme my. Asi tak.", nepovažuji za adekvátní odpověď a ani odpověd, která by měla padnout ze strany zástupce hlavního administrátora. Pokud se neumíte vyjadřovat jinak, tak se prosím nevyjadřujte a ať to tu dořeší hlavní administrátor.

Na support jsem psal a vaše odpověď byla nejasná a na doplňující otázky jste nebyli schopni odpovědět.

Takže si myslím, že mluvím za více hráčů, když bychom stále chtěli jasné vysvětlení, co a jak se stalo a proč byl účet jednoho z lídrů světa, víceméně 5 dní nechán na pospas rozebírce.
 

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Vážená Biblos,

znovu vás žádám, aby jste vedla diskuzi v rámci slušnosti a jako zástupce firmy INNO.

Pokud jsou nejasnosti a pochybnosti, které tu jasně byli naznačeny, tak jako herní podpora byste měli být ochotni, né-li povinni tyto nejasnosti objasnit. To, že tu smažete pokusy o seriózní diskuzi a necháte tu spam, jak si pár hráčů léčí bolístky a mindráky, tak to značí jasné pokusy zamést pochybení pod koberec.

Od herní podpory si představuji, že bude odpovídat věcně a hlavně se držet tématu. Nepřijde mi normální, že nám napíšete toto, jak cituji: "Jestli se řídíte podle starých pravidel, jako někteří hráči, co supportu psali, pak se nedivím, že si myslíte, že je neznáme my. Asi tak.", nepovažuji za adekvátní odpověď a ani odpověd, která by měla padnout ze strany zástupce hlavního administrátora. Pokud se neumíte vyjadřovat jinak, tak se prosím nevyjadřujte a ať to tu dořeší hlavní administrátor.

Na support jsem psal a vaše odpověď byla nejasná a na doplňující otázky jste nebyli schopni odpovědět.

Takže si myslím, že mluvím za více hráčů, když bychom stále chtěli jasné vysvětlení, co a jak se stalo a proč byl účet jednoho z lídrů světa, víceméně 5 dní nechán na pospas rozebírce.

S pozdravem
klines

píše se abyste, ne aby jste

Upřímně, nechci se stavět ani na jednu stranu, nicméně káráte tady support za to, co udělal, ale mezitím tady do sebe vzájemně kopete. Přitom support se tady jako jedinej vyjadřuje slušně a hlavně k věci. Pokud máte problém s nějakou konkrétní věcí, klaďte konkrétní otázky a třeba se eventuálně k něčemu dopracujete. Do té doby tohle vlákno připomíná spíše pavilon opic.

@Biblos Pokud by se tohle celé řešilo in-game, kde by všechno bylo hned dohledatelné a potvrditelné, tak bych v první řadě žádný ban nedostal. Je tomu tak? Nebo by byl dočasný, ale celý proces by urychlil?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
@Biblos Pokud by se tohle celé řešilo in-game, kde by všechno bylo hned dohledatelné a potvrditelné, tak bych v první řadě žádný ban nedostal. Je tomu tak? Nebo by byl dočasný, ale celý proces by urychlil?
Nesmíme nic vynášet z ticketů, takže odpovím tak, jak jsem to již napsal. Zásadní věci ohledně zástupu řešte ve hře, zejména pokud půjde o rozhodnutí o ukončení hraní a udělení souhlasu s vyklízením a rozebíráním vesnic. Je to jediná ochrana toho, kdo má na účtu zástup pro případ, že by kdokoli nahlásil podezření ze zneužívání ZvD. A pak také hodně záleží na tom, jak zástupce dokáže odolat nátlaku na to, aby porušil pravidla hry a riskovat, že za to sám sklidí vojenskou odvetu, když nátlaku nevyhoví.
Písemná dohoda ve hře je pojistkou i pro samotného majitele účtu pro případ, kdyby si pro ZvD vybral někoho, kdo v přijmutí ZvD vidí jen snadný zisk nových vesnic.

Katalog trestů je neveřejný, takže k tomu, zda by trest byl nebo nebyl, se bohužel vyjadřovat nemohu.
 
Nahoru