• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Biblos tu poukazuje na to že hráči neznají pravidla? Vážně? A pak se mě ptá kde sem ty pravidla četl?? No.. četl jsem je pod odkazem Pravidla, pod tím stejným, který jste mi pak poslal. Takže souhlasím s názorem že někteří členové supportu by si měli oprášit svoje znalosti a nedělat ze sebe před komunitou pi...mce.

A vaše neschopnost řádně vysvětlit řešený problém začíná být více než známá.
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Katalog trestů je neveřejný, takže k tomu, zda by trest byl nebo nebyl, se bohužel vyjadřovat nemohu.

A ten katalog je na přestupky ve hře a nebo podle toho kdo s kým a co??? Protože by mě jinak vážně zajímalo, jak za stejnou věc mužou být potrestáni hráči různě.
Protože vážně nechápu, když podle vašich pravidel je za učet v době ZvD zodpovědný hráč který zástup přijal, je podle vašeho vysvětlení úplně z obliga a dostal nejmirnější trest. A další hráč, který nemuže mít ani potuchy co si majitel se zastupujícím hráčem napsali je potrestaný nejpřísněji za přebranou ves, 3 dny předtím než pak taky přijal zastup na zmíněný učet.

A to už vůbec nezminuju že vám druhý den napsal majitel že je vše OK a konkrétně vy jste další 3 dny omílal že došlo k porušení pravidel. Zvláštní, že Kozmič pak po dodání screeenu sms a kontrole toho co na support napsal sám majitel behem 30 minut řekl opačný názor !!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy si v tom supportu děláte naprosto co chcete... stejné věci řešíte pokažde uplně jinak. Ani neumite věc nejprve prošetřit a pak teprve případně trestat, nebo dat BAN s ochranou a vec prošetřit.. cokoli co by přispělo zkvalitnění hry.

Během funkce "Zástup v dovolené" je majitel účtu výhradně zodpovědný za výběr svého zástupu a předpokládá se, že zástupce se bude řídit podle jeho/jejích instrukcí. Toto se vztahuje na jakékoliv změny na účtu (nebo způsobené účtem) během aktivního zástupu v dovolené.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Já asi nechápu, co furt řešíte.

https://www.divokekmeny.cz/page/rules

§ 2) Kodex chování
  1. Cokoliv, co je napsáno ve hře nebo ve službách spojených s hrou, může být nahlášeno a použito jako důkaz vůči protestu proti zablokování či během jiných záležitostí herní podpory. V případě pochybností bude interpretace zpráv posouzena týmem herní podpory.

§ 4) Herní účty
  1. Během funkce "Zástup v dovolené" je majitel účtu výhradně zodpovědný za výběr svého zástupu a předpokládá se, že zástupce se bude řídit podle jeho/jejích instrukcí. Toto se vztahuje na jakékoliv změny na účtu (nebo způsobené účtem) během aktivního zástupu v dovolené. Zneužití zástupu může vést k potrestání všech podílejících se účtů. Rozsah zneužití zástupu určuje herní podpora a může být řešen případ od případu.

A místní frajery bych ještě rád odkázal na VOP.

§ 12 Tvé povinnosti

  1. 12.3 Jakožto uživatel se vyvaruješ všeho, co by ohrožovalo nebo poškozovalo provozování a funkčnost her i svornost mezi uživateli. Obzvláště je ti zakázáno
    • bez oprávnění zveřejňovat osobní a důvěrné údaje,

Reálně mi přijde nepřiměřené vůči Tyranovi pouze fakt, že hra, ve které se doslova hraje na milisekundy, je zavedený penalizační systém, jehož údajné vyřešení trvá supportu, i po údajném okamžitém doložení potřebných důkazů o nevinně, několik hodin až dní. Měla by se implementovat funkce omezených účtů, kde by mimo jiné bylo omezeno postiženému účtu na kohokoli útočit. Největší problém v této situaci byl totiž fakt, že nikdo přesně neznal čas dopadu útoků na Tyrana, stav jeho jednotek a podobně. Pokud by soukmenovci tyto informace měli, tak by mohl po vyřešení celé situace pokračovat ve hraní. Uvědomuju si, že něco takového by nebylo zavedené ze dne na den.

Přijde mi, že support zapomíná, že jsou hráči v první řadě zákazníci. Věrní zákazníci, kteří jsou ochotni do tohoto produktu i nadále sypat svůj čas a v první řadě peníze, nehledě na to, jakými nepříjemnostmi si musí skrz support projít. Přistupovat k zákazníkovi takhle by si nedovolil ani miliardový business, který má z nespokojeného zákazníka podstatně míň užitku a zákaznické oddělení je spíše dotované oddělení pro vztahy s veřejností.
 
Naposledy upraveno:

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60

To je pěkně bídná odpověď. A od věcný a stručný to má daleko.
Nás zajímá, co na tom trvalo 5 dní a jak je možné, že odpověď hl. administrátora přišla 12 hodin po banu ? A jak se Tyran vyjádřil, dostal jen chabou omluvu od kozmicze, ze už mu ban zrušit nemůže pač už jeho trest uplynul a že měli pravdu ?
To by mě zajímalo, jak by jste byla nadšená a Vaše reakce, kdyby jste si nakoupila potraviny, zastavila Vás ochranka a vyvedla, za podezření, že jste to ukradla nějakému pánovi, snažila by jste se odvolat a věc vysvětlit manažerovi obchodu, pán by potvrdil manažerovi, že jste nic neukradla a vše v pořádku, ale bohužel by na Vás vedení podniku kašlalo a nechalo si Vás v krámu celý den, pak by Vás pustili a z Vašeho nákupu by zbylo 25% věcí a pak by jste dostala domů druhý den dopis, kde by stálo: Jaj už s tím nic udělat nemůžu, Vás pustili a my se spletli...Je to smolíček, omlouváme se. Hezký den přeje manažer obchodu.

Přesně takhle vypadají Vaše odpovědi o ničem.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Biblos tu poukazuje na to že hráči neznají pravidla? Vážně? A pak se mě ptá kde sem ty pravidla četl?? No.. četl jsem je pod odkazem Pravidla, pod tím stejným, který jste mi pak poslal. Takže souhlasím s názorem že někteří členové supportu by si měli oprášit svoje znalosti a nedělat ze sebe před komunitou pi...mce.
Ano, přesně takto pravdivé jsou veškeré Vaše další informace - jako ta o těch pravidlech. Citoval jste stará pravidla hry, což samozřejmě nepřiznáte, proto jsem po Vás chtěl odkaz na to konkrétní pravidlo, co jste citoval. To, že jste to nepochopil, co po Vás chci, za to opravdu nemohu.

Víte, ono v nových pravidlech hry je mimo jiné toto:
  • Získávání výhod z toho, že jiný hráč porušuje herní pravidla, může vést až k potrestání profitujícího účtu. Hráči, kteří si myslí, že jsou zvýhodněni díky porušení pravidel, musí neprodleně kontaktovat herní podporu.

    když už jste u těch citací.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Já asi nechápu, co furt řešíte.

https://www.divokekmeny.cz/page/rules

§ 2) Kodex chování
  1. Cokoliv, co je napsáno ve hře nebo ve službách spojených s hrou, může být nahlášeno a použito jako důkaz vůči protestu proti zablokování či během jiných záležitostí herní podpory. V případě pochybností bude interpretace zpráv posouzena týmem herní podpory.

§ 4) Herní účty
  1. Během funkce "Zástup v dovolené" je majitel účtu výhradně zodpovědný za výběr svého zástupu a předpokládá se, že zástupce se bude řídit podle jeho/jejích instrukcí. Toto se vztahuje na jakékoliv změny na účtu (nebo způsobené účtem) během aktivního zástupu v dovolené. Zneužití zástupu může vést k potrestání všech podílejících se účtů. Rozsah zneužití zástupu určuje herní podpora a může být řešen případ od případu.

A místní frajery bych ještě rád odkázal na VOP.

§ 12 Tvé povinnosti

  1. 12.3 Jakožto uživatel se vyvaruješ všeho, co by ohrožovalo nebo poškozovalo provozování a funkčnost her i svornost mezi uživateli. Obzvláště je ti zakázáno
    • bez oprávnění zveřejňovat osobní a důvěrné údaje,

Reálně mi přijde nepřiměřené vůči Tyranovi pouze fakt, že hra, ve které se doslova hraje na milisekundy, je zavedený penalizační systém, jehož údajné vyřešení trvá supportu, i po údajném okamžitém doložení potřebných důkazů o nevinně, několik hodin až dní. Měla by se implementovat funkce omezených účtů, kde by mimo jiné bylo omezeno postiženému účtu na kohokoli útočit. Největší problém v této situaci byl totiž fakt, že nikdo přesně neznal čas dopadu útoků na Tyrana, stav jeho jednotek a podobně. Pokud by soukmenovci tyto informace měli, tak by mohl po vyřešení celé situace pokračovat ve hraní. Uvědomuju si, že něco takového by nebylo zavedené ze dne na den.

Přijde mi, že support zapomíná, že jsou hráči v první řadě zákazníci. Věrní zákazníci, kteří jsou ochotni do tohoto produktu i nadále sypat svůj čas a v první řadě peníze, nehledě na to, jakými nepříjemnostmi si musí skrz support projít. Přistupovat k zákazníkovi takhle by si nedovolil ani miliardový business, který má z nespokojeného zákazníka podstatně míň užitku a zákaznické oddělení je spíše dotované oddělení pro vztahy s veřejností.

Hlavní problém je tento, třetí osoba mimo kmen a z nepřátelské alience nahlásila soupeřícího hráče za rozebírku ZvD. Nestěžoval si ten rozebíraný, ale náhodný hráč z druhé strany. Ještě se dotázal supportu, zda to může udělat a jaký ban ten hráč dostane. (Nevím zda to udělal z multaku) Po neschopnosti supportu, byl 5 dni bez ochrany ten hráč rozebrán, kdy se celých 5 dní snažil dokázat, že vše bylo dle pravidel.

Pokud to opravdu takto funguje, že nepřátelská alience může banovat hráče za zástupy, tak tu hru nemá smysl hrát.
 

Lučištník na koni

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
59
Prosím, pane Biblos, nemažte mi příspěvky, nikterak neporušují pravidla hry. Děkuji.
 

Přílohy

  • 1610095022972.png
    1610095022972.png
    28,7 KB · Zobrazení: 37
Naposledy upraveno moderátorem:

Haxedus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Hlavní problém je tento, třetí osoba mimo kmen a z nepřátelské alience nahlásila soupeřícího hráče za rozebírku ZvD. Nestěžoval si ten rozebíraný, ale náhodný hráč z druhé strany. Ještě se dotázal supportu, zda to může udělat a jaký ban ten hráč dostane. (Nevím zda to udělal z multaku) Po neschopnosti supportu, byl 5 dni bez ochrany ten hráč rozebrán, kdy se celých 5 dní snažil dokázat, že vše bylo dle pravidel.

Pokud to opravdu takto funguje, že nepřátelská alience může banovat hráče za zástupy, tak tu hru nemá smysl hrát.

Nesouhlasím s tím, že by na porušení pravidel nemohl upozornit kdokoli. Přeci jen se předpokládá, že pokud zastupuju nějakého hráče v období dovolené, tak zastupovaný nebude schopen se okamžitě vyjádřit k této situaci.

Souhlasím s tím, že je nějaká forma ochrany (omezeného účtu, jak jsem psal v předchozím příspěvku) a rychlé jednání na místě.

Na druhou stranu – když vidím Tyranovo chování na veřejném fóru a jak zasypává monitor vykřičníky (nehledě na to, jak moc je nebo není jeho frustrace oprávněná), tak se jako řadový hráč obávám, jak skutečně vypadala konverzace mezi Tyranem a supportem a čím by to mohlo být, že totožný problém jiného ukázněného hráče mohl být vyřešen rychleji, než ten jeho.

Setkávám se s tím každý den. Od zákazníka přijde firmě mail plný penisů, blbečků a opičáků, ale jakmile o tom zákazník píše někde veřejně nebo to řeší s nějakým svým blízkým, tak dělá svatouška.
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Hlavní problém je tento, třetí osoba mimo kmen a z nepřátelské alience nahlásila soupeřícího hráče za rozebírku ZvD. Nestěžoval si ten rozebíraný, ale náhodný hráč z druhé strany. Ještě se dotázal supportu, zda to může udělat a jaký ban ten hráč dostane. (Nevím zda to udělal z multaku) Po neschopnosti supportu, byl 5 dni bez ochrany ten hráč rozebrán, kdy se celých 5 dní snažil dokázat, že vše bylo dle pravidel.

Pokud to opravdu takto funguje, že nepřátelská alience může banovat hráče za zástupy, tak tu hru nemá smysl hrát.

To nemá no :D...Normálně si představ situaci, borec, co je na hranici se v noci zmastí jak doga a napíše ti hodil jsem ti zástup, hlídej to čus. Na borce letí několik útoků a ty bys tedy ten zástup ani neměl brát pokud bys nedostal výslovný souhlas, co s tím můžeš provádět, což bohužel už nedostaneš, pač borec se válí pod stolem zmrskanej. Tak že abys náhodou neporušil pravidla a neriskoval, že ti nahlásí random 3. strana, tak necháš padnout účet, hranici a to co buduje tvůj kmen/aliance. Takhle si to herní podpora představuje, že funguje realita :D...
 

BlackPrince

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Ako
Možná by se měl někdo vrátit do školy a naučit se rozlišovat slova s velkým písmenem. Tam by mu paní učitelka vysvětlila že to jsou jména. Ale nemužeme po některých chtít zázraky.
Nevidím, že kde som to použil vo vete. Samostatné slová použité na zvýraznenie. No netreba byť hneď hnedopich Tyran :) No a tvoj ban, kto vie koľko z toho bola náhoda zo strany supportu ;)
 
Nahoru