• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 74

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Kdybys tu pozorně četl odpovědi, věděl bys, že už první bod je výmysl. Tak to zopakuji znovu - katalog trestů je neveřejný, jaký je za co trest nikomu nikdy nesdělujeme. No a s ostatními body je to tak nějak obdobné - dohady, polopravdy, věci vytržené z kontextu.

Napíši Vám obecně, jak se také ve hře vedou kmeny.

Kmen nařídí všem hráčům, že musí vedení kmenu odevzdat "preventivní" zástup - většinou pod pohrůžkou vyloučení z kmenu a rozebrání. Touha hráčů být v silném kmenu bývá silnější než pud sebezáchovy a tak v dobré víře ty zástupy předají. Bez bližších instrukcí. A kmen mívá někde napsáno, že pokud bude hráč neaktivní, že bude rozebrán. Hráč, který nikdy neměl funkci zakladatele nebo vůdce, mnohdy ani neví, že vedení vidí barevné tečky, které signalizují, že hráč po nějakou dobu na svém účtu nebyl. Ty tečky - to je pro některé zakladatele kmenů něco jako rudý hadr pro býka - někteří už po spatření žluté tečky využijí preventivního zástupu, vlezou na účet, obhlédnou situaci, kde je jaké a kolik vojska - když málo, zaútočí sami a hráče rozeberou. Když více - přehodí zástup na obětního beránka, přikáží mu, aby vesnice uvolnil a v klidu hráče rozeberou v domnění, že se jim takto nemůže nic stát, oni přeci při zástupu nic neprovedli. A pokud má hráč více vesnic a je obava, že by hráče nestihli rozebrat, než se na účtu znovu objeví, tak je k rozebírce přibráno ještě pár nejvěrnějších.

Obdobně jako tečky bývá zneužíván i kmenový přehled stavu vojska, když to důvěřivý hráč se kmenem sdílí - některá vedení kmenu toto v kombinaci s preventivním zástupem opět využijí ke kmenové rozebírce hráče.

Tak taková je realita rozebírky kmenem, s jakou se setkáváme my z naší pozice. Proto jsem se zeptal, na jaký druh rezebírky se tu odvoláváte, protože dost hráčů si myslí, že prospěch kmenu je nade vše - i nad pravidla této hry. Ale v tom se bohužel hluboce mýlí.

Děkujeme za super vysvětlení. A teď opět k věci. Proč jste ban nezrušili hned, když Vám majitel účtu odpověděl, že je vše v pořádku ? A proč to trvalo skoro 6 dní než Tyran dostal odpověď od hl. admina, že zrušit nic nemůže, když trest uplynul a že měl pravdu ?

Tyhle 2 body chceme celou dobu vědět.

Nevím proč nám tu vysvětlujete zneužití preventivních zástupů. To je nám buřt. Chceme vědět tyhle dva výše odkazující body.
Za celou dobu, co tu odpovídáte, jste se nedokázala/nedokázal k těmto bodům věcně opakuji věcně vyjádřit.
Děkujeme
 

Ulvinde

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Na nic jiného tady nečekáme, než na vysvětlení proč jste nezrušili ban ihned a konečně NEPŘIZNÁTE CHYBU ! To vaše odtrhávání od věci nikoho tady nezajímá...
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
A co s tím? To je odkaz na nová pravidla, ne na ta, z kterých jsi také citoval a který jsem po Tobě chtěl a nedodal jsi ho.

No.. citoval sem přesně z těchto.. nevim kde bych jako měl najit nějaky starý pravidla !!

Tak ještě jednou Biblosi:
Během funkce "Zástup v dovolené" je majitel účtu výhradně zodpovědný za výběr svého zástupu a předpokládá se, že zástupce se bude řídit podle jeho/jejích instrukcí. Toto se vztahuje na jakékoliv změny na účtu (nebo způsobené účtem) během aktivního zástupu v dovolené.

A pokud ještě jednou řeknou že toto je citace starých pravidel, okamžitě slož funkci supportu, protože tu jsi úplně k ničemu.

1) já i předchozí zástup se řídil tím, co mi majitel napsal
2) žádná jiná škoda na účtu nevznikla a pokud ano, ne v době mého ZvD a já určitě nejsem podle pravidel zodpovědný za něco co se děje když v ZvD nejsem
3) hned druhý den ti to dokládal majitel, tak přestan lhát že si čekal až někdo něco doloží.
 
Naposledy upraveno:

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Biblos tu v předchozím přispěvku popsal, jak si myslí že to v kmenech chodí.. a víceméně tím nepřímo potvrdil že banuje hráče na základě své domněnky že něco automaticky porušili a vůbec neřeší, že by situace mohla být jiná. Což jen podrthuje styl neřešení problému, když jsem BAN dostal a chtěl vysvětlení.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Kdybys tu pozorně četl odpovědi, věděl bys, že už první bod je výmysl. Tak to zopakuji znovu - katalog trestů je neveřejný, jaký je za co trest nikomu nikdy nesdělujeme. No a s ostatními body je to tak nějak obdobné - dohady, polopravdy, věci vytržené z kontextu.

Napíši Vám obecně, jak se také ve hře vedou kmeny.

Kmen nařídí všem hráčům, že musí vedení kmenu odevzdat "preventivní" zástup - většinou pod pohrůžkou vyloučení z kmenu a rozebrání. Touha hráčů být v silném kmenu bývá silnější než pud sebezáchovy a tak v dobré víře ty zástupy předají. Bez bližších instrukcí. A kmen mívá někde napsáno, že pokud bude hráč neaktivní, že bude rozebrán. Hráč, který nikdy neměl funkci zakladatele nebo vůdce, mnohdy ani neví, že vedení vidí barevné tečky, které signalizují, že hráč po nějakou dobu na svém účtu nebyl. Ty tečky - to je pro některé zakladatele kmenů něco jako rudý hadr pro býka - někteří už po spatření žluté tečky využijí preventivního zástupu, vlezou na účet, obhlédnou situaci, kde je jaké a kolik vojska - když málo, zaútočí sami a hráče rozeberou. Když více - přehodí zástup na obětního beránka, přikáží mu, aby vesnice uvolnil a v klidu hráče rozeberou v domnění, že se jim takto nemůže nic stát, oni přeci při zástupu nic neprovedli. A pokud má hráč více vesnic a je obava, že by hráče nestihli rozebrat, než se na účtu znovu objeví, tak je k rozebírce přibráno ještě pár nejvěrnějších.

Obdobně jako tečky bývá zneužíván i kmenový přehled stavu vojska, když to důvěřivý hráč se kmenem sdílí - některá vedení kmenu toto v kombinaci s preventivním zástupem opět využijí ke kmenové rozebírce hráče.

Tak taková je realita rozebírky kmenem, s jakou se setkáváme my z naší pozice. Proto jsem se zeptal, na jaký druh rezebírky se tu odvoláváte, protože dost hráčů si myslí, že prospěch kmenu je nade vše - i nad pravidla této hry. Ale v tom se bohužel hluboce mýlí.

Kdybyste četla pozorně vy, tak jsem tu psal, že první bod mám přímo od despose, který nejdříve napsal na support dotaz a až poté nahlašoval.
Argumentace "dohady, spekulace a polopravdy" vám příjde hodna supportérky? To nemyslíte vážně doufám.

Proč tady píšete něco o preventivních zástupech? To je přece úplně mimo mísu. Vyjádřete se prosím k tématu.

Děkuji
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ale Tyrane, sám dobře víš, že na tento bod pravidel jsem se neptal, vidíš, jak umíš manipulovat s fakty.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Mě stále zajímá, kdo tedy pod účtem biblos vystupuje na forum jako support, protože na srazu to evidentně byl úplně někdo jiný a tohle mi nepřijde normální...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Medíku Tedíku, a když Ti Despos řekne, nebo napíše - skoč ze střechy šestipatrového domu, nic se ti nestane, tak mu také budeš věřit? Nebo budeš raději důvěřovat svým smyslům, které ti řeknou, že skákat z takové výšky je hloupost?
 

Tyran Římský

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
21
Medíku Tedíku, a když Ti Despos řekne, nebo napíše - skoč ze střechy šestipatrového domu, nic se ti nestane, tak mu také budeš věřit? Nebo budeš raději důvěřovat svým smyslům, které ti řeknou, že skákat z takové výšky je hloupost?

A když ti majitel účtu řekne že k porušení ničeho nedošlo, budeš mu věřit, nebo budeš věřit třetí osobě (Despos) že se na účtu dějí doslova zvěrstva??? Protože 5 dní trvalo, než jste prošetřili že vám psal majitel a nic se nestalo... hurá, jede se dál... :)

Co tedy důvěřovat svým smyslům a zamyslet se???
 
Nahoru