• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 76

ModraKrevetka

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Jenomže na jiných serverech - jiných národních myslím - jim jde taky o zisk a tam ty změny udělat jdou. Viz S162 na polským - tam paytowin není, jen PU a správce...

Cz support nezná nic než výmluvy a nejasný pravidla.
Např. vnitřní pravidla za co dávat ban, na který se vymlouvá každou chvíli - zveřejněte ho !!! Je dost blbý, když jedne hráč dostane ban za blbost a na jiným světě českým to má třikrát hůř napsaný (např. profil). Jste absolutně nekonzistentní a nečitelní a to mě na cz serverech nejvíc ... štve. To prostě jinde není.
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Cz support nezná nic než výmluvy a nejasný pravidla.
Např. vnitřní pravidla za co dávat ban, na který se vymlouvá každou chvíli - zveřejněte ho !!! Je dost blbý, když jedne hráč dostane ban za blbost a na jiným světě českým to má třikrát hůř napsaný (např. profil). Jste absolutně nekonzistentní a nečitelní a to mě na cz serverech nejvíc ... štve. To prostě jinde není.
Přesně tak, pomalu aby ses bál do profilu na českém serveru napsat Ahoj. Na ostatních jazykových verzích mají naštěstí smysl pro humor, proto můžeme vidět například na německém serveru v profilech vtipné narážky na známé osobnosti nebo i občas sem tam nějaké to sprosté slovíčko, které nikoho nepohoršuje.
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
No hlavně si vem že tím že ty pravidla jsou interní tak jak pak má chudinka hráč vědět co může a co nesmí? prostě to zveřejněte udělejte tabulku s postihy a je to, nikdo se nebude moct vymlouvat že tamhle mu to prošlo protože to hodnotil někdo jinej. tohle se fakt nemá řešit subjektivně ale dle tabulek a netvrďte mi že interní pravidla se náš hráčů netýkají, když v té hře kvůli nim dostáváme postihy, je přece úplně normální vědět dle tabulky za co je jak dlouhý postih... a dle toho by se mělo jet na všech světech a nehodnotit to jak se zrovna daný člověk vyspí...


I vám jako supportu tím odpadne hromada práce, když si teď dáte tu námahu a zveřejníte tu tabulku s postihy a za co jsou pak totiž se daný hráč nemůže hádat, když ta tabulka je veřenjná a dohledatelná a hlavně každý ví co může a nemůže...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pravidla hry určitě nejsou neveřejná, jsou k dispozici všem hráčům. Katalog trestů je interní, protože to je přání přímo InnoGames. Katalog by na žádné verzi neměl být veřejný, pokud jej administrátor na nějaké jazykové verzi zveřejnil, porušuje tím nařízení svých nadřízených.

Pro nás jsou názory hráčů důležité. Pokud je to v našich silách, nemáme problém s jakýmkoliv nastavením světa. Ovšem bohužel stále tu musíme dokola a dokola psát ty stejné věci - Svět bez prémiového trhu a dalších prémiových funkcí nám byl již několikrát zamítnut a dostali jsme jasné a konečné NE. Takový svět se na české verzi nevyplatí a my bohužel nejsme schopni nijak toto rozhodnutí změnit. Žádost na takový svět jsme spouštěli několikrát, i my bychom rádi udělali radost komunitě a takový svět pro vás připravili, ale nikdy nám to neschválili. Classic svět byla vyjímka, to se Inno rozhodlo na všech jazykových verzích spustit unikátní svět. Pokud by se podobná výjimka opakovala, budeme jedině rádi, zatím se to však neplánuje.

InnoGames nám ke každému světu dá základní instrukce. Někdy nám v některých nastaveních dá volnou ruku, ale musíme se řídit tím, že by se nastavení měla měnit. Takže pokud mám 4 světy bez kostelů, bylo by fajn na další svět kostel naplánovat apod. Obecně na všechny světy - Nemáme povoleno spustit svět se starým systémem paladina, nemáme povoleno deaktivovat vlajky, nemáme povoleno vypnout prémiový trh. Ostatní věci jsou někdy omezené, jindy pro nás volné. Často je nám nový svět oznámen s minimálním časem na přípravu, proto nemáme čas se zeptat hráčů na to, co by se jim líbilo. Když ten čas máme, tak se rádi zeptáme. A proto jsme se zeptali.
 

Whiskass

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Kdyz tohle nikam nevede. Hraci tu ukazuji nevoli s tim jak InnoGames postupuje ohledne nastaveni svetu. Jednou jsem se ptal kam se jako hracu muzu ozvat a napsat InnoGames ze uz hrace **** jak k tomu pristupujou a jediny co jsem nasel je https://support.innogames.com/kb/TribalWars/en_US tak jsem tam napsal a nedostal jsem nikdy odpoved. Tudiz nam jako hracum nezbyva nic jineho nez se shomazdit s tlacit jako skupina jinak se nehnem. Ani tak nevim jak to pak udelat kdyby se nasel dostatek lidi. Mozna: petice od hracu, s tim ze to pak za nas support posle inno games. Pro to ale neni pro to z vasi strany zapal... uz i prijde ze jste to taky vzdali.
.
.
.
Deadlock.

Posledni dobou si rikam, ze jedina moznost je skoncit na cz DK a jit do PL no. Nebo uplne opustit DK universe.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Datum spuštění a konečné nastavení světa ještě není zveřejněn, ale v nejbližší době bude.
 

ModraKrevetka

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Tak a je to tady - to nastavení je extrémně špatný (kroutěj se mi palce u nohy, jak moc se držím, abych zůstal slušnej).. využívám nabídku na pl světě na PB a du hrát tam...
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Brilantně přichystaný plán jak tu naši cz dk scénu kompletně pohřbít, jen co je pravda, takže já hold půjdu oprášit svou němčinu a za týden začínám koukat co se děje tam, s tím že polské servery to kdyžtak jistí :)

Znovu děkuji našemu schopnému supportu za to že podporuje každej výmysl vývojářů a neumí se ozvat že je to blbost.
Nu což nezbývá než znovu a naposledy pogratulovat k dalšímu hřebíčku do rakve této české komunity ;):Good
 
Nahoru