• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Darys11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Jeden velký bizár, který by měl už skončit a jistý Ondřej Neruda si nafackovat
 

xxoxx

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
45
Vidíš monty? a proto když jsi ze mě včera chtěl vymámit můj věk, tak jsem ho raději nedal... Pak jsem tady místo tebe mohl být třeba já.... Proto, jak jsem ti napsal lidem, kterým na dk nevěřím žádné osobní údaje nedvám.

Libí se mi, jak tady jedna strana kydá špínu na tu druhou.... chvíli je to zábavné, ale z větší části to spíše přechází do trapnosti obou stran. Myslím, že by bylo namístě, aby admini toto vlákno aspoň do nového roku uzavřeli, aby se situace uklidnila.
 

Nikáč

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Jako dávat si bídu mezi sebou je za mě uplně v pořádku, ale toto už přešlo veškeré hranice a vůbec to neni zábavné a nijak zajímavé. Naopak to ukazuje na jednoduchost daného jedince..
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
Ja se za svoji zenu nestydim, ba naopak je to nejuzasnejsi zena pod Sluncem.. to bohuzel dany clovek o sobe rict nemuze a zbyde mu maximalne chovat zirafy
 

MrKexicek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Jako monty tobě schází trošku sebereflexe :D sám přesně tohle děláš např šíření mého FB proflu a šíření pomluv o mé osobě :D které jsou ještě k tomu lživé :D myslím že by všem prospělo kdyby se DK zrušilo a byl by klid :D
 

jack1100

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Jako monty tobě schází trošku sebereflexe :D sám přesně tohle děláš např šíření mého FB proflu a šíření pomluv o mé osobě :D které jsou ještě k tomu lživé :D myslím že by všem prospělo kdyby se DK zrušilo a byl by klid :D
"nelži lháři! šíříš pouze samé lži!"
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Urážet se mezi sebou ok ale navážet se do děti a ženy to už je fakt demence.. Vid demente zrzavej

Hele, doposud jsem neměl absolutně žádnou tendenci se tady vyjadřovat. Za celou dobu mi tady snad 99% příspěvků přišlo absurdních a trapných a koukám, že v tom chcete pokračovat. Ale mě z toho vynechte. Ten svět nehraju, tak nechápu, proč mě do toho furt taháte. Mám na tebe Monty svůj názor, možná si pamatuješ, proč jsi odešel z FB skupiny, když se nám nelíbilo, jak urážíš biblos. Co je moc, to je moc. A tohle je fakt moc, k tomu bych se nesnížil.
 
Nahoru