• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Hiru

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Už jsem to psal šít do sebe je ok, ale psal Vám někde o tom aby chodili vaše dětmi pozpátku nebo něco o pritelkyních nebo manželkách?? Ne tak se trošku srovnejte.. A Kex můžu si u tebe objednat nákup na Vánoce?
No, ale někdo mi tu narážel na tátu a tak, ale nevím. Já nikomu nic nepsal a taky jsem dostával tyto mimo zprávy.
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
A kuba co se vydava za me, protoze se za svoje jmeno stydi pochopitelne …
 

ondrejnudera

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
nejak to tu utichlo a je to zpet, urazite se trapne navzajem, misto toho abyste se soustredili na prave zlo dk, negramota nuderu
 

Patino11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
nejak to tu utichlo a je to zpet, urazite se trapne navzajem, misto toho abyste se soustredili na prave zlo dk, negramota nuderu
Jedinej negramot si tady ty. Je hodně ubohý si založit profil s někoho jménem a psát tu ještě takový hlouposti. I dřevěnej houpací koník bude mít určitě větší IQ jak ty :)
 

Ardaryen

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
Jste nemocní. Vy jste začali urážet mimo hru, psát do sz na facebooku lidem, co s tímhle stylem hraní nechtějí mít nic společnýho. Otravujete snad všechny neustále buďto ve hře nebo i mimo ní. Stydím se za vas, jen ukazujete, ze dnešní společnost jde opravdu hodně ke dnu. Fakt se proberte.

Tohle uz není součástí hry co předvádíte, tak se běžte vsichni někam uklidnit a pojďte normálně hrát :’D
 

ondrejnudera

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Hurtiku, jak se ma Eliska? Nezlobi? Snad nebude po tobe, takhle ji to naramne slusi
 
Nahoru