• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 86

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Otevíráme pro vás novou kavárnu! Tak co si dáte?
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Souhlas taky bych si dal pomalejši, rychlejch bylo v poslední době dost.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
rychlost 2
sber surovin aktivni
produkce surovin 100% navic
barbarske vesnice az do 3000-4000 b rust


a budu spokojen ;)
 

Human69

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Hlavně prosím at to není šnek a hlavně - ať nejsou kostely. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jelikož poslední světy byly rychlejší, tentokrát vyhovíme požadavku na pomalejší svět. Bližší nastavení vám oznámíme... snad již dneska! :)
 

xxoxx

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
45
Prostě jeden random člověk tady napíše ze srandy, že chce pomalý svět a vy ho fakt dáte??? :D :D to si dobrou srandu z lidí děláte... :D

1. Dlouho pomalý svět nebyl? Co je s85? takový hlemýžď tady už dlouho nebyl....

2. Logika "adminu cz dk týmu" Přes léto, kdy je hezky a lidi nemají čas u hry sedět sem hoďme nastavení, které bylo např. na s83 kde, tu bylo zapotřebí být 24/7, aby se ten svět dal dobře hrát a být na něm aspoň nadprůměrný. A přes zimu, kdy lidi nemají co dělat sem dáme nějaké hlemýždě, kde ani nevíte, jestli vám ty jednotky někde nezabloudili než tam dojdou.

Administrátoři této hry mě nepřestávají překvapovat, co dokáží vymyslet... že neznají mechaniku hry, kterou "šéfují" jsem si zvykl už pár let dozadu, ale že nemají ani racionální uvažování nad tím už bohužel rozum zůstává stát. :D

Chcete názor tady ho máte jsem připravený, že tu zase dostanu na měsíc - rok ban. gl
 
Nahoru