• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Co ti přijde zvláštního na tom, že mu nabízím pomoc, že mu pomohou vyčistit hráče z okolo aby měl start snazší? :Facepalm
Od čeho to fórum je ? Od toho aby hráči diskutovali.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
70
Co ti přijde zvláštního na tom, že mu nabízím pomoc, že mu pomohou vyčistit hráče z okolo aby měl start snazší? :Facepalm
Od čeho to fórum je ? Od toho aby hráči diskutovali.
Však je to v pořádku, nic proti tomu nemám :) jediné co mě na tom pobavilo je to, že takhle se hráči domlouvali možná tak 10 let zpět, což ale neznamená samozřejmě, že to je špatně :) Mimo to ze strategického hlediska se často vyplatí, aby ostatní nevěděli, zda a kdo ti pomáhá :)
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Podpory jdou mimo kmen - velmi špatné, to bych už na kmenech zakázal. Špíny budou deffovat barbarky a ještě větší špinavci s multákama si zadeffují vesky...
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
70
Podpory jdou mimo kmen - velmi špatné, to bych už na kmenech zakázal. Špíny budou deffovat barbarky a ještě větší špinavci s multákama si zadeffují vesky...
Pokud umíš rabovat, tak ti je nějaká podefovaná veska úplně jedno a ti co defují barbarky jsou loupáci, kteří neumějí dobře nakládat se svými jednotkami :D
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Pokud umíš rabovat, tak ti je nějaká podefovaná veska úplně jedno a ti co defují barbarky jsou loupáci, kteří neumějí dobře nakládat se svými jednotkami :D
Aha, tak mě to asi budeš muset naučit jak rabovat 5 dní v ochraně deffkou proti zadeffovaným bbskám. (Pokud nesypeš a nemáš druhej den lk a sekery) :)
 

Eliortis

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Aha, tak mě to asi budeš muset naučit jak rabovat 5 dní v ochraně deffkou proti zadeffovaným bbskám. (Pokud nesypeš a nemáš druhej den lk a sekery) :)
Hele na jedničce mám druhej den lk. Tady to vidím tak večer už možná. I bez Pb můžeš po 7 dnech přebírat ves. Tak nechápu jak by mohl aktivní a uvažující hráč být ještě 5. Den bez lk. Ale ok prosím vyskytni se u mě a já ti to předvedu
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Fascinující počin:
Bez názvu.png


Evidentně se konečně naučil rabovat i na světech, kde lze podporovat vesnice i mimo kmen.
 
Nahoru