• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
jojo, nikdy jsme žádný skripty na automatickou ražbu nebo posílání útoků neměli a ani nemáme :)))) kdybyste to aspoň přiznali, když tu pak pindáte na jiný porušování pravidel :D že tu nadávají lidi z TRUST s tím jsem okej, ale vy byste měli držet hubu :D (i když ty máš asi pravdu tadeáši, ty asi můžeš pořádně skriptovat jen v těch zbývajících 20%)
na mulťáku, který jsme si dělali my sice musíme strávit nějakej čas navíc, ale však je to úplně jedno ty vole, porušení pravidel je to úplně stejný... prostě jsme získali 100 vesnic, které bychom normální cestou získat nemohli :D akorát jsme chudáci, co si to nemůžou zaplatit a musí si to odklikat
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Jste ubrečený děti, a jestli jste dospělý hráči, tak si dojděte na kontrolu ke svému lékaři.
Jestli vám vadí, že někdo porušuje pravidla, tak je porušujte taky. Určitě nečekejte, že Support tým bude hráče blokovat, větší pravděpodobnost je, že zablokuje vás za nevhodný název vesnice, profilu či nedejbože vám ujelo nějaké sprosté slovo anebo jste si nepřeložili profil do českého jazyka.

Základní problém je, že pravidla jsou napsána jednoduše, admin tým si je vykládá po svém, vy nemáte možnost s nimi nad pravidly a jejich rozhodnutím nikdy diskutovat, co napíšou je svaté.

A teď vážně, vysvětlete mi, jak chcete identifikovat multiúčty tzn. podpůrné účty za podmínek, že co účet, to jiná IP adresa, jiné heslo, jiný email či emailová doména. Jak má support tyhle hráče bez nahlášení identifikovat? Jak je má support po nahlášení ověřit?
Reálně se to tváří úplně stejně jako jakýkoliv jiný hráč.

Jediný jak reálně to lze identifikovat a to horko těžko podle informací, co oni ví o hráči. UserAgent, Fingerprint apod a i to lze dnes zamaskovat doplňky do prohlížeče či využívat různé frameworky které to zametou pod koberec.

Jestli tu máte někdo know-how a super nápad, pomůžete tím určitě i support týmu.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Porušujete tady pravidla všichni a přesně jak tu někdo psal, zloděj křičí, chyťte zloděje.
Většina z vás používá či používala script na posílání útoků buďto hromadně či jednotlivě na daný čas, většina z vás používá automatický balanc surovin, automatickou ražbu mincí v nějakém intervalu, označování útoků, chytání šlechtice apod.

Jedná se většinou i triviální skripty které jednoduše kopírují práci uživatele a není možné to ani identifikovat a hraje s tím každý kdo to má a nevidím v tom problém, žijeme v roce 2023 kdy je polovina věcí ve světě automatizovaná a hrát si tady na to, že tu všichni hrajete poctivě a sedíte tady dny a noci a posíláte a označujete útoky ručně :D:D.
Kdo tu nadává na skripty je akorát naštvaný, že je nemá a musí vstávat jak blázen :D

Řidiči na silnicích taky porušují pravidla a dostanou pokutu všichni, co jeli po dálnici rychleji než měli? Či někde v obci? Nedostanou. :D
Nadávat, že někdo porušuje pravidla bych pochopil u nějaké deskové hry, kde toho člověka vidíte a můžete mu dát přes prsty v ten moment, v online hře, kde absolutně nevíte, co ten člověk na druhé straně dělá mi přijde hodně mimo :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Na to, že někdo nemá rozum ale má peníze a může si dovolit utrácet nesmyslně peníze za prémiové body a kupovat si skripty od programátorů, přeprodejců či objednávat si vesnice na zakázku či kupovat suroviny ve hře jsem si myslel, že si komunita tady zvykla.
Tato praktika je tu zavedena již dlouhodobě na všech jazykových verzích a ten brek jsem pochopil jen při prvním světě po zavedení možnost nakupování premiových bodů :D
Fascinuje mě, že tu brečí hráči, které vidím na každém druhém serveru za posledních 20 světů.
 

Kinderknirek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
A co z toho budu mít ? Radost, že podvádím ve hře, kde klikám budovy a čekám, až se mi vrátí jednotky z rabování ?
Pověz.. kolik lidí by tu hrálo, když začnou takhle všichni ve velkým ? 10 nebo 20 ? To už je pak celkem o ničem. Myslím si, že si support celkem zahrává s budoucností DK. Jestli to půjde takovým stylem dál, tak tady nikdo hrát nebude. Hraju tu hru půl roku a spawne se vedle mě Sifox s padesáti vystavěnýma vesnicema. Myslíš, že budu mít chuť to zapnout další svět? Kolik takových “lidí” asi začne stejným způsobem porušovat pravidla jako on, když mu to takhle vychází.. třeba další dva a taky budou bez postihu.. nakonec to skončí tak, ze na světě s pořadovým číslem 100 se budou na mapě mezi sebou mlátit 4 hráči. To asi nebude úplně Ok, nebo jo? Je sice hezký, že napíšeš, ať začnou všichni porušovat pravidla jako on, ale asi si nedokážeš představit, jakou komedii by z té hry udělali. Zatím tady z toho dělají jen frašku.
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
A co z toho budu mít ? Radost, že podvádím ve hře, kde klikám budovy a čekám, až se mi vrátí jednotky z rabování ?
Pověz.. kolik lidí by tu hrálo, když začnou takhle všichni ve velkým ? 10 nebo 20 ? To už je pak celkem o ničem. Myslím si, že si support celkem zahrává s budoucností DK. Jestli to půjde takovým stylem dál, tak tady nikdo hrát nebude. Hraju tu hru půl roku a spawne se vedle mě Sifox s padesáti vystavěnýma vesnicema. Myslíš, že budu mít chuť to zapnout další svět? Kolik takových “lidí” asi začne stejným způsobem porušovat pravidla jako on, když mu to takhle vychází.. třeba další dva a taky budou bez postihu.. nakonec to skončí tak, ze na světě s pořadovým číslem 100 se budou na mapě mezi sebou mlátit 4 hráči. To asi nebude úplně Ok, nebo jo? Je sice hezký, že napíšeš, ať začnou všichni porušovat pravidla jako on, ale asi si nedokážeš představit, jakou komedii by z té hry udělali. Zatím tady z toho dělají jen frašku.

špatně... ta hra už dávno komedie je a dělají to z ní právě pacienti, co ji hrají :D a jinak s nabádáním k porušování pravidel tě uklidním... tolik šikovných ručiček se zase nenajde, aby se to nějak moc rozmohlo, takže to zkus na jiném světě a třeba budeš mít štěstí a postavíš si vesničku na maximum :))))
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
A co z toho budu mít ? Radost, že podvádím ve hře, kde klikám budovy a čekám, až se mi vrátí jednotky z rabování ?
Pověz.. kolik lidí by tu hrálo, když začnou takhle všichni ve velkým ? 10 nebo 20 ? To už je pak celkem o ničem. Myslím si, že si support celkem zahrává s budoucností DK. Jestli to půjde takovým stylem dál, tak tady nikdo hrát nebude. Hraju tu hru půl roku a spawne se vedle mě Sifox s padesáti vystavěnýma vesnicema. Myslíš, že budu mít chuť to zapnout další svět? Kolik takových “lidí” asi začne stejným způsobem porušovat pravidla jako on, když mu to takhle vychází.. třeba další dva a taky budou bez postihu.. nakonec to skončí tak, ze na světě s pořadovým číslem 100 se budou na mapě mezi sebou mlátit 4 hráči. To asi nebude úplně Ok, nebo jo? Je sice hezký, že napíšeš, ať začnou všichni porušovat pravidla jako on, ale asi si nedokážeš představit, jakou komedii by z té hry udělali. Zatím tady z toho dělají jen frašku.
Co z toho budeš mít? Více času na kamarády, rodinu apod.
Kdo soudí a určuje, že někdo podvádí? Ty nebo support jakožto správa hry pro hráče? Kdo tě nutí tuhle hru hrát?
Můžu za to, že jsi slabej, nemáš peníze, nemáš kámoše co by ti postavili vesnice ? :D

Tahle hra je už roky o tom, kdo bude nejvíce podvádět. Když už hráč nepoužívá zakázané nástroje tak se dějí podvody mezi kmeny, podrazy mezi hráči prostě když neumíš podvádět pomocí jakýchkoliv nástrojů, které ti hru usnadní tak prostě máš buďto přesilu hráčů vůči ostatním nebo máš kamaráda v každém kmenu :D

Hra umírá postupně rok co rok a je to logický, podívejte se kolem sebe co existuje za hry. Otevřete telefon a máte tam tisíce her zdarma, které můžete kdykoliv vypnout. Hráči stárnou, nemají na hru čas, mají rodinu, děti, náročné zaměstnání.

Děti opravdu v dnešní době online hry moc hrát nebudou, doba je jiná. Určitě není důvodem to, že někdo porušuje pravidla nebo že herní komunita chodí na server v přesile nebo že mají hráči známosti apod.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Já tu určitě nepropaguji skripty a porušování pravidel, jen mě fascinuje, jak si tu hráči vše představují tak jednoduše. Většina z nich tady věští z křištálové koule, plive špínu na ostatní hráče a support přitom mají máslo na hlavě.

Nejvíce hru kazí disbalanc mezi hráči kteří si kupují suroviny a využívají premiové body pro nákup z eventů apod. Nic větší rozdíl ve hře neudělá než tato funkcinalita která tady s námi je již dlouho. Nadávat někomu, že zabírá vesnice které dostává zadarmo mi přijde mimo, i vy můžete mít ty vesnice a můžete si vše zařídit taky.
Pravidla hry máte zde a hrajte podle nich.

Lidská vlastnost je taková, že každý chce získat co nejvíce za co nejméně námahy, není moc zvláštního na tom, že se najdou jedinci, co nechtějí hrát podle pravidel a využívají mezer a rozvoje technologie a možností v roce 2023.
Řeknu jen jedno, že tu můžete brečet a nadávat jak chcete, ale ta situace se moc nezmění.

Já tuhle hru hraji od roku 2008 a přesně kvůli těmto všem věcem nehraji servery, kde je možné si kupovat suroviny a využívat akce při eventech. Je to pro exibicionisty kteří chtějí ukázat, že mají peníze nebo že si 5 serverů vydělávali, aby mohli ukázat, že si umí koupit suroviny a za to postavit budovy či jednotky. Naštěstí na tyto situace existují servery jako je Classic či v jiných jazykových verzích např. v Polsku či Německu jsou spouštěny servery bez prodeje/nákupu surovin a tam si můžete zahrát.

Jen dodám, že se vůbec nikoho nezastávám, jen poukazuji na fakty a situaci, která tady dlouhodobě je :) a pokud to vidí někdo jinak, rád o tom tady budu diskutovat, tohle fórum je stejně mrtvé a jakákoliv nová zpráva je svátost.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
A co z toho budu mít ? Radost, že podvádím ve hře, kde klikám budovy a čekám, až se mi vrátí jednotky z rabování ?
Pověz.. kolik lidí by tu hrálo, když začnou takhle všichni ve velkým ? 10 nebo 20 ? To už je pak celkem o ničem. Myslím si, že si support celkem zahrává s budoucností DK. Jestli to půjde takovým stylem dál, tak tady nikdo hrát nebude. Hraju tu hru půl roku a spawne se vedle mě Sifox s padesáti vystavěnýma vesnicema. Myslíš, že budu mít chuť to zapnout další svět? Kolik takových “lidí” asi začne stejným způsobem porušovat pravidla jako on, když mu to takhle vychází.. třeba další dva a taky budou bez postihu.. nakonec to skončí tak, ze na světě s pořadovým číslem 100 se budou na mapě mezi sebou mlátit 4 hráči. To asi nebude úplně Ok, nebo jo? Je sice hezký, že napíšeš, ať začnou všichni porušovat pravidla jako on, ale asi si nedokážeš představit, jakou komedii by z té hry udělali. Zatím tady z toho dělají jen frašku.
Zařídit si to může prakticky každý, pokud je to tak, jak se píše, že se jednalo o výstavbu účtů za nějaké obohacení toho, kdo to udělal, tak přeci každý tuto možnost má, kdo má peníze, může si tam nechat naspawnovat kámoše :D takže prakticky je možnost aby to udělal každý, jen to musí cinkat :D

Takže se na to všichni vyserte, stejně to nijak nedokážete a tím, že se tu bude vybrekávat na forum nic nezměníte :D v této hře se lže a podvádí na denní bázi, když je to hráč, co hraje prvně tak si člověk řekne oka, ještě neví jak to chodí, ale když jsou to hráči, kteří nejsou určitě svatouškové a pravidla porušují taky i přesto, že to není v takové míře, ale porušují, tak je to jen a jen pokrytectví .. :D
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
56
Já tu určitě nepropaguji skripty a porušování pravidel, jen mě fascinuje, jak si tu hráči vše představují tak jednoduše. Většina z nich tady věští z křištálové koule, plive špínu na ostatní hráče a support přitom mají máslo na hlavě.

Nejvíce hru kazí disbalanc mezi hráči kteří si kupují suroviny a využívají premiové body pro nákup z eventů apod. Nic větší rozdíl ve hře neudělá než tato funkcinalita která tady s námi je již dlouho. Nadávat někomu, že zabírá vesnice které dostává zadarmo mi přijde mimo, i vy můžete mít ty vesnice a můžete si vše zařídit taky.
Pravidla hry máte zde a hrajte podle nich.

Lidská vlastnost je taková, že každý chce získat co nejvíce za co nejméně námahy, není moc zvláštního na tom, že se najdou jedinci, co nechtějí hrát podle pravidel a využívají mezer a rozvoje technologie a možností v roce 2023.
Řeknu jen jedno, že tu můžete brečet a nadávat jak chcete, ale ta situace se moc nezmění.

Já tuhle hru hraji od roku 2008 a přesně kvůli těmto všem věcem nehraji servery, kde je možné si kupovat suroviny a využívat akce při eventech. Je to pro exibicionisty kteří chtějí ukázat, že mají peníze nebo že si 5 serverů vydělávali, aby mohli ukázat, že si umí koupit suroviny a za to postavit budovy či jednotky. Naštěstí na tyto situace existují servery jako je Classic či v jiných jazykových verzích např. v Polsku či Německu jsou spouštěny servery bez prodeje/nákupu surovin a tam si můžete zahrát.

Jen dodám, že se vůbec nikoho nezastávám, jen poukazuji na fakty a situaci, která tady dlouhodobě je :) a pokud to vidí někdo jinak, rád o tom tady budu diskutovat, tohle fórum je stejně mrtvé a jakákoliv nová zp

Myslel jsem si o tobě, že jseš nějakej kr...., ale nemám výhrady k ničemu z toho, co jsi dnes napsal, ba naopak, téměř do puntíku se svím souhlasím. Popsal jsi realitu přesně tak, jak je.

Pokud jde o mechanismus, jakým by mohla podpora zásadně přispět ke snížení podvádění, mám jeden tip. Ty sám jsi mi někde v jiném vlákně psal, že databáze IP adres, které používá Tor, je někde veřejně dostupná. Proč nespárovat automatický banovač s touto databází? Jakmile se účet přihlásí skrz jednu z Tor ip, okamžitě ban.

Pravda bohužel je taková, jak píšeš. Drtivá většina hráčů skončí ne proto, že by je zklamal support, ale pro osobní důvody.
 
Nahoru