• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Zařídit si to může prakticky každý, pokud je to tak, jak se píše, že se jednalo o výstavbu účtů za nějaké obohacení toho, kdo to udělal, tak přeci každý tuto možnost má, kdo má peníze, může si tam nechat naspawnovat kámoše :D takže prakticky je možnost aby to udělal každý, jen to musí cinkat :D

Takže se na to všichni vyserte, stejně to nijak nedokážete a tím, že se tu bude vybrekávat na forum nic nezměníte :D v této hře se lže a podvádí na denní bázi, když je to hráč, co hraje prvně tak si člověk řekne oka, ještě neví jak to chodí, ale když jsou to hráči, kteří nejsou určitě svatouškové a pravidla porušují taky i přesto, že to není v takové míře, ale porušují, tak je to jen a jen pokrytectví .. :D

Stará známá pravda zní, kdo křičí nejvíc, ten je nejvíc vinen. Za 15 let hraní těchto her jsem měl možnost si tohle 100x ověřit a 100x se to potvrdilo.
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Ono to musí mít, ale nějaké hranice ne a support ty hranice musí určovat.. Ve chvíli, kdy se tedy dle všeho mohou spamovat BOTi, tak ok :D, ale proč teda zezačátku světa zmizel Adam Hahn a jeho 100 kamarádů a teď 100 kamarádů Sifoxe ne ? Je tedy nějaký dvojí metr nebo jen Adam Hahn udělal chybu a nechal se chytit ? :D :D
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Proč se tady vůbec sifoxe zastáváte. lol

Ze supportu se tu asi nikde neukáže, co? Už jim nestojíme ani za ctrl c ctrl v a zamčený vlákno :(
 

eCko.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
66
Franto ja ti klidne priznam, ze jsem v minulosti zakazany scripty mel a taky jsem za ne mel i ban a ze jsem multaky pouzival a nekdy i s banem a nekdy bez banu - na zadnyho cistyho se nesnazim hrat, pravidla jsem porusoval. Ale to prece neznamena, ze nemam narok byt nastvanej na support, ze nedokazou tohle zabanovat ne? nebo ne zabanovat ale aspon zrusit vsechny ty ucty.

Tohle prece tu hru posouva zase o velkej kus jinam. Rozdil je v tom, ze mne to vadi kam, ale tobe ne. Ty radsi ocenis toho, co s tim zvladnul vyjebat :D Ja ne, ja jsem zklamanej, ze to support dopusti.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Proč se tady vůbec sifoxe zastáváte. lol

Ze supportu se tu asi nikde neukáže, co? Už jim nestojíme ani za ctrl c ctrl v a zamčený vlákno :(

Nezastávám se sifoxe. Ani neznám podstatu celé téhle kauzy, jen co se píše tady na fóru. Mně ale odjakživa vadí, když čarodějnice pořádají hon na čarodějnice. Sám jsem toho byl mnohokrát obětí, včetně případu, kdy mí soupeři ze mě byli až tak zoufalí, že se vyloženě protlačili do support teamu, aby mi mohli paušálně udělovat bany na každém novém světě, Naštěstí ta hra měla vyšší úroveň supportu, takže se tam nadělovaly BANy vůbec za používání VPN a pokud jsi chtěl odbanovat, tak jsi musel podat tiket z normální IP, jinak se s tebou vůbec nebavili. Jakmile jsi napsal tiket z VPN, tak ho rovnou házeli do koše.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Ono to musí mít, ale nějaké hranice ne a support ty hranice musí určovat.. Ve chvíli, kdy se tedy dle všeho mohou spamovat BOTi, tak ok :D, ale proč teda zezačátku světa zmizel Adam Hahn a jeho 100 kamarádů a teď 100 kamarádů Sifoxe ne ? Je tedy nějaký dvojí metr nebo jen Adam Hahn udělal chybu a nechal se chytit ? :D :D
pokud dobře vím, tak Adamse zabrali, ne že by ho smázl někdo, jestli měl ban nebo neměl to já nevím, sem tam čte forum tak by si to mohl přečíst a říct případně :D ale to není podstatné, podstata věci je taková, jak tu bylo už psáno, kdyby někdo, kdo nemá rád nějakého hráče u vás naspawnoval multaky a udělal by z nich barky a vy jste najednou začali zabírat a někdo by to nahlásil je to banovatelné? :D není, stejně tak, že když se vytvoří přes IP každý jiný účet s jiným heslem a mailem, tak to prostě nikdo taky nedokáže ač si může o tom myslet kdo chce co chce, je potřeba mít to nějak podložené to, že byl hráč smazán ze světa, permanentně zabanován nebo cokoli jiného, což očividně k tomu důvod nebyl. Tím, se supportu nijak zastávat nechci a nebudu, ale ve chvíli kdy by si stěžoval daný hráč trošku výš, tak by z toho mohli mít jen problém, že zabanovali něco na základě domněnky a né důkazu.

Btw sifoxe se absolutně nezastávám, ten hráč je mi vcelku u prdele, prostě si to nějak zařídil ať je to formou zakázanou nebo ne, na což si každý udělá obrázek sám a vidí to, ale to pořád neznamená to, že bez důkazu by měl support banovat :D to bychom se potom nedokázali domoct ničeho ve chvíli, kdy bychom dostali ban ať už je to za cokoli, viz ten časovač co býval na šlechtu (což už není potřeba) ale kdo to měl v prohlížeči dostal ban, někteří hráči tvrdí, že to neměli a dostali ho, někteří tvrdili, že to tam mají do teď i přesto, že ho nevyužívají protože není už vlastně důvod novou funkcí na DK a ban nedostali i přesto, že odehráli nějaké světy od té doby co to zakázáno je :D Když neexistuje přímé spojení mezi nějakým hráčem a mulťákem tak to prostě banovatelné není, jinak bychom mohli nahlašovat random jména s random sousedy malými s tím, že je to mulťák protože zbarbařil a dostávali by se potom bany jak na běžícím páse.

Btw CheGuevaro co se týká těch IP toru i kdyby byly veřejně známé a support by omezil hraní na toru, tak přes VPNky a že jich je se stejně najde milion hráčů, kteří by to tak či tak využívali, takže ono zabanovat něco nebo zakázat něco, kde je poté možnost to využít stejně ale jiným způsobem apod, to taky není řešení úplně.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Ten Tor je ale mainstream, easy to use, znají to i důchodci, co hrají přes IE. Sám jsem jednoho takového znával. Měl FULL HD rozlišení monitoru, ale nastavený měl 720p, protože to tak dostal z výroby a neuměl si to přenastavit... ale věděl, co je tor a uměl ho používat. Kdo používá nějakého klienta, ten už tomu rozumí trochu víc, ale pro začátek by se měl zakázat tor.

A pokud jde o ty všemožné klienty, tak u nich je problém, že se připojujete ke konkrétnímu serveru, který vám přidělí jednu z mnoha IP: Nemůžete si přesně vybrat specifickou IP a k té se cíleně připojovat. Je tam velký problém docílit 2 po sobě jdoucích připojení na tutéž IP adresu. 100 účtů s tím nikdy nezajrajete, aby se nepřekřižovalý IP napříč účty.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Proč se tady vůbec sifoxe zastáváte. lol

Ze supportu se tu asi nikde neukáže, co? Už jim nestojíme ani za ctrl c ctrl v a zamčený vlákno :(
Co ti na tohle má support říct? Pokud jsi četl pravidla hry, je tam uvedeno, že pokud máš podezření na porušení pravidel či jsi ve hře objevil nějaký problém bug apod máš kontaktovat support, support je místo, kde se tyhle věci řeší.
Fórum je určeno pro komunikaci mezi hráči, sdílení důležitých informací ze strany hry a administrátoři zde figurují spíše jako moderátoři.
Ono to musí mít, ale nějaké hranice ne a support ty hranice musí určovat.. Ve chvíli, kdy se tedy dle všeho mohou spamovat BOTi, tak ok :D, ale proč teda zezačátku světa zmizel Adam Hahn a jeho 100 kamarádů a teď 100 kamarádů Sifoxe ne ? Je tedy nějaký dvojí metr nebo jen Adam Hahn udělal chybu a nechal se chytit ? :D :D
Vzhledem k tomu, že jsem byl s ním v kmenu tak moc dobře vím, že já ani on jsme ban nedostali. Účty okolo nás byly vyloučeny ze hry a po pár dnech smazány včetně barbarských vesnic. Založil je asi Fantomas.. Nicméně support očividně funguje a řeší tyhle situace :) jen někdy to prostě nejde.
Ten Tor je ale mainstream, easy to use, znají to i důchodci, co hrají přes IE. Sám jsem jednoho takového znával. Měl FULL HD rozlišení monitoru, ale nastavený měl 720p, protože to tak dostal z výroby a neuměl si to přenastavit... ale věděl, co je tor a uměl ho používat. Kdo používá nějakého klienta, ten už tomu rozumí trochu víc, ale pro začátek by se měl zakázat tor.

A pokud jde o ty všemožné klienty, tak u nich je problém, že se připojujete ke konkrétnímu serveru, který vám přidělí jednu z mnoha IP: Nemůžete si přesně vybrat specifickou IP a k té se cíleně připojovat. Je tam velký problém docílit 2 po sobě jdoucích připojení na tutéž IP adresu. 100 účtů s tím nikdy nezajrajete, aby se nepřekřižovalý IP napříč účty.
https://github.com/SecOps-Institute/Tor-IP-Addresses/blob/master/tor-nodes.lst 8000 adres
https://check.torproject.org/torbulkexitlist 1400 adres

Kdo to umí používat tak nemá problém, neboť cca 8000 adress a z toho 1400 DNS veřejných adres pod kterou se schovává dalších xy adres.

Nevím co jsi myslel konkrétně klienty, ale pokud uvedu příklad Avast VPN ti umožní připojit se cca na 40 evropských IP adres a ta IP je vždy totožná.
Tzn simuluje to situace, kdy hráč má doma statickou IP adresu.

To jsou důvody, proč s tím nikdo pořádně nemůže nic udělat.
Support je složen z lidí, kteří pracují v různých odvětvích a starají se o hru ve svém volném čase.

Vy si dokážete představit, že si budete dělat o víkendu čas, abyste si hráli na detektivy, projížděli 100 hráčů a kontrolovali, z jaké IP adresy se připojili zdali to nebyl náhodou TOR? Nehledě na to, že se IP adresy často mění neboť bývají na blacklistech apod. I oni jsou lidi a rádi o víkendu cestují, tráví čas s přáteli a rodinou.
Nehledě na to, že to dělají všichni zdarma asi kromě Kozmicze a představte si, kolik byste denně museli pálit času na tom, že byste si hráli na detektivy.
Jo, je to jejich práce ale v nějaké rozumné míře :-D většina lidí pracuje do ,,úrovně svého platu" ..
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
No support, proč nechcete reagovat, klucí, hm? :D Mě by třeba zajímalo, co vy na to. Téma je zajímavý, díra v pravidlech velká, tak šup.
 
Nahoru