• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Nové kmeny, můžeš podvádět, když tě nechytí... když budeš podvádět dostatečně dobře, tak tě místní parta skripterů ještě pochválí, že máš lepší skripty a tricky než než oni.. :D Už chápu název kmene New Era.
 

Alkoholyk

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
jackovi komorovi na 85 chalani stavali dediny a dostal perma ban za to že ich prebral a tu sifoxovi stavá pán Novák a jeho družina dediny a nedostane ban, tak gde spravodlivosť? ptám se ?
 

klines

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
A nebude jednodušší to udělat opačně a povolit úplně všechno ? :D
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Náhodou, já tomu týpkovi celkem fandím. Dělá to naprosto okatě, směje se všem do ksichtu, i když tu nic nepíše a vyvolává zlost v nás ostatních, co taky podvádíme jak jen to jde, jen se nám na to občas přijde.

Jsem jednoznačně tým syflos!
Konečně se k tomu někdo postavil jako dospělej člověk. Mezi nebem a zemí jsou věci, který dětským pláčem nevyřešíte. Zbývá se s tím pouze smířit.

jackovi komorovi na 85 chalani stavali dediny a dostal perma ban za to že ich prebral a tu sifoxovi stavá pán Novák a jeho družina dediny a nedostane ban, tak gde spravodlivosť? ptám se ?
Já zažil v jedné firmě vedoucího a ten se představoval jako Pan Svoboda. Trval na tom, aby byl oslovován přesně takto. Když ho někdo oslovil "pane vedoucí", tak dostal varování, že už se to nemá opakovat. Zakládat svou teorii na tom, že by si nikdo skutečný nedal takový nick svědčí pouze o nedostatku životních zkušeností.
 
Naposledy upraveno:

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
jackovi komorovi na 85 chalani stavali dediny a dostal perma ban za to že ich prebral a tu sifoxovi stavá pán Novák a jeho družina dediny a nedostane ban, tak gde spravodlivosť? ptám se ?

Ale pan Novák ví, že ty vesnice vystavuje pro druhého. Mícháš jablka a mulťák, co pošle vojsko pryč.
 
Nahoru