• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

INVINCIBLE DEATH

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Jaka je teda vlastne verze Sifoxe, kdyz pise, ze je cistej? Ze sehnal 70+ hracu, ktery mu prisli stavet ve stejnej cas vesnice jo? xDD
Docela se divim, ze nektery jako treba Invi s nim vydrzej v kmenu, co si pamatuju tak ten extra hrotil vsechny co porusovali pravidla :D
Já hraju a nekoukam kdo co děla dokonce jsem ani nezaznamenal ze se něco takového stalo mám svoji hranici a svoje území a o to se starám
Pořad tady čtu sripta a ještě nikdo nebyl schopny dodneška me vysvětlit co to vůbec je
Čtu tady VPN a nemám absolutně sajnu co to znamená jedine co znám za výraz je mutyucet ale vzheldem k tomu ze stíhám tak tak hrát na jednom účtu tak proste nechápu jak by někdo zvládl hrát na 70 nebo kolika tu říkáte
Takze ano mas pravdu ze možná hraju pořad jak debil poctivě ručně z neskutečným časem stravenym na DK a tak možná proto nechápu co se dá a nedá a jak se dá a nedá podvadet proto zřejmě nechápu o co to tady jde takze pokud někdo prokazatelně !!!!! Podvádí měl by být potrestán
 

INVINCIBLE DEATH

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Třeba už invi přešel na temnou stranu.

https://cz.twstats.com/cs87/index.php?page=player&id=181948

Jen si to staví po jednom ;)
Už dlouho Support ví ze jsem převedl tenhle účet moji manželce
Legálně se změnou hesla i e-mail adresy máme legálně zdileni internetového spojení
Než začneš osočovat někoho z podváděni a pravé ty co jsi sám padal na messengeru kolik mas v jakem kmenu mutyuctu tak bych si napřed prověřil fakta
A je přihlášena na tomhle světě z důvodu toho aby me převedla prémiové body co tam jsou
A když jsi tak dobrý hledání tak jsi zajiste zjistil ze jiný svět nehrají a tudíž se musela prohlásit semhle
A za další neuvidis fakta přímo ze hry
Vesnici nebude ani předávat me ale mému soukmenovci
Takze si laskavě vyprosuji něco ohledne podváděni zrovna od někoho kdo má perma ban za podvody
 
Naposledy upraveno:

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
171
Mne je fuk, jestli ho zabanujou. Stacilo mi, aby zabranili nejak tomu, co se deje. To, ze jsem to napsal i sem, cekal jsem, ze to tak uvidite i vy. Ale prijde mi, ze tim, ze hrajete proti nam, tak mate potrebu ho automaticky branit.

btw nahlasovali ho i jeho spoluhraci.
Já tohle zažil na posledních dvou světech, kde jsem hrál (s77 i s83), kdy si hráč od enemy k sobě naspamoval hromadu vesnic a i přes mé stížnosti s tím nikdo nic neudělal a vesnice tam normálně zůstaly do konce světa.
Nemám žádný důvod ho bránit, dokonce by mi to mělo vadit víc jak tobě, jelikož toho hráče neznám a mám ho daleko blíž než ty. Ale nehodlám už věnovat ani vteřinu času nadávání na věci, které nemohu jakkoliv ovlivnit a historicky jsem s tím nikdy nic nezmohl jakkoliv mě to štvalo. Úplně stejně bych reagoval, kdybys to udělal ty.

Vymáhání dodržování pravidel není moje práce a bez ohledu na to, jak kdo podvádí a co si o to myslím prostě hraju dál, co jiného můžu dělat.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Vesnice mu smazali, takže to nahlašování asi k něčemu bylo :) když tu budeme ještě chvilku plaskat, tak třeba smažou i těch dalších xx mulťáků co tam má
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Pořad tady čtu sripta a ještě nikdo nebyl schopny dodneška me vysvětlit co to vůbec je
Čtu tady VPN a nemám absolutně sajnu co to znamená jedine co znám za výraz je mutyucet ale vzheldem k tomu ze stíhám tak tak hrát na jednom účtu tak proste nechápu jak by někdo zvládl hrát na 70 nebo kolika tu říkáte
Takze ano mas pravdu ze možná hraju pořad jak debil poctivě ručně z neskutečným časem stravenym na DK a tak možná proto nechápu co se dá a nedá a jak se dá a nedá podvadet proto zřejmě nechápu o co to tady jde takze pokud někdo prokazatelně !!!!! Podvádí měl by být potres

Tak ještěže už nejsi u supportu, s tvými znalostmi by to šlo pěkně do kopru.

btw. Díky Invi, že jsi dorazil. Konečně někdo čestný a rozumný. Radost číst tvoje příspěvky, hltám každý slovo. Konečně bude debata na úrovni!
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Co vám vadi víc ? že to někdo děla ? nebo že to někdo neděla pro vas ?

už teď vam to šrotuje v palici , a od dalšich světu to budete dělat taky , možna ještě tady.. Akorat pomaleji aby se na vas nepřišlo..
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
74
Že vás to tak baví, vesky mu smazali, tím je to vyřešený, ne? Xdd I když ono vlastně nikdy není špatná příležitost na to, pokydat na sebe hnůj navzájem xdd
 
Nahoru