• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

jalp

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
Vytvoření bota pro Tribal Wars by bylo obtížné nejen kvůli technickým a programovacím dovednostem, ale také kvůli náročnosti automatizace komunikace s komunitou. Bot by musel dokázat přirozeně simulovat lidské chování a interagovat s hráči tak, aby nebyl snadno odhalen administrátory hry. Pokud by byl bot zjevný a hráči by si uvědomili, že jsou napadáni nelegálním programem, mohlo by to vést k zablokování účtů a dalším sankcím. Celkově by vytvoření funkčního bota pro Tribal Wars bylo velmi náročné a rizikové, a proto by to byla nevýhodná a neetická cesta k dosažení výhry ve hře.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Vytvoření bota pro Tribal Wars by bylo obtížné nejen kvůli technickým a programovacím dovednostem, ale také kvůli náročnosti automatizace komunikace s komunitou. Bot by musel dokázat přirozeně simulovat lidské chování a interagovat s hráči tak, aby nebyl snadno odhalen administrátory hry. Pokud by byl bot zjevný a hráči by si uvědomili, že jsou napadáni nelegálním programem, mohlo by to vést k zablokování účtů a dalším sankcím. Celkově by vytvoření funkčního bota pro Tribal Wars bylo velmi náročné a rizikové, a proto by to byla nevýhodná a neetická cesta k dosažení výhry ve hře.

Já si občas píšu s Fedorem a to je podle mě bot
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Zdravím všechny zde na foru,

nedalo mi to a tak si dovolím malé osobní shrnutí:

• hraji různé online hry už skoro 20 let a všude jsem viděl hromadu podvodů
• začal jsem vyhrávat(Travian, Grepolis) až poté co jsem si pracovně vybudoval pozici, abych do té hry bez okolků hodil 10K měsíčně jak nic
• čím více jsem si dovolil zaplatit, tím více jsem byl častován jako prase, podvodník apod. Chápu to, v 15cti letech jsem uvažoval stejně, vedle mě frajer deset vesnic, když já sotva jednu. Ale v té době jsem byl méně úspěšný, proto i jízlivý
• na DK jsem se vrátil až na s80 po skoro 12 letech(jsem tedy odproštěn od veškerých křivd a antipatií co tu píšete) a potkal se s XXX - jsem rád, že jsem dostal tu možnost hrát s nimi.
• nikdy za celou svoji herní kariéru jsem nepotkal takovou skvělou partu lidí, která se běžně sejde i v reálu třeba na sraz/ryby - jako banda úplně obyčejných a slušných lidí a za toto jsem neskonale vděčný, protože to není běžným standardem a takové přátelství a loajalita je vzácná
• V návaznosti na výše uvedené to, že pracovně je člověk úspěšný, sebou přináší i velké množství času a tak jsem v kmeni neustále pro smích kolik do toho musím naházet, abych byl konkurence schopný. Za mě prémiové funkce jsou plně dostačující k tomu, aby člověk bez nějaké potřeby podvádět hrál TOP 10.
• pokud si někdo myslí opak, může se jít přesvědčit na Classic, kde je premium vypnuto. Rozjel jsem se i tam na TOP 10(první tři týdny), ale přišel mi projekt a 1Rici s kmenem mě zválcovali jak malého kluka - všechna čest jim, měli více času.
• ovšem tady pláčou hráči jejichž nicky jsem na classicu taktéž viděl a nedotáhly se na více jak 2-3 vesky. Tak nechápu co se tu hrotí, každý může ukázat jak to umí dobře hrát bez PB a podobně, na to je Classic = pro ty co svůj život mohou trávit hraním DK
• pak jsou tu hráči jako já, kteří si chtějí klikat, hrát a aby toho byli schopni hodí klidně za svět 50tis do INNO, ani možná už ne tak kvůli hře jako kvůli lidem co s Vámi tu hru hrají
• Tímto bych chtěl vyjádřit díky hráčům Ecko,Medík,klineš za příležitost, kterou jsem dostal a za nervy, které se mnou občas mají.

Díky kluci.
Tfuj, ani to nemůžu dočíst do konce... Jak jsem se dostal ke slovu loajalita, tak mi srdíčko malém vyskočilo z hrudi
 
Naposledy upraveno:

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Já třeba hraju s jednim z vašich předních hráčů týdně florbal, a ten tvrdí, že jste banda podržtašek a často se hádáte, takže bych ten Váš kmen tolik neromantizoval,gimbo. :D

Šašci ze sebe dělají šašky, co na to říct, pokračujte a jednou si možná otevřete úspěšný cirkus. :D Ale zrovna ty Medik máš na rozdíl od ostatních mozek, tak určitě víš o čem mluvim. Když používáte takhle tvrdý skripty na automatizaci čehokoliv a boty na stavění, který 99% lidí na dk nemá k dispozici, můžete hrát v topu, i když tomu nebudete obětovat tolik času.. a pak tady ze sebe ještě dělat machry a obviňovat někoho jinýho v podvádění. To nevymyslíš, tvl. :D
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Tedaa, chtěl jsem napsat, že já mám plně automatizovanej účet, abych mohl hrotit ostatní v chatu
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Nepoužívám ani jedno, můžu tu teda plakat?

I kdyby si nic neměl, což vím že stejně máš, tak první místo kde by sii mohl fňukat tak je vaše forko xd

Když už někomu říkáš aby se tu jen neztrapnoval, tak si uvědomte z které strany přišel první pláč.

Sifox je nula jestli tohle praktikuje, ale nejste o nic lepší, tak si tady přestaneme lhát a dělat že sebe svatoušky..
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Jasný, zalajkujte se tady, z toho mám největší strach :D Jděte si radši hodit s gimbem circle jerk na rybách jak máte ve zvyku, vy bety :D
 
Nahoru