• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
jasný, cg i poraženým. jen jsem myslel chodit checkovat co tam jsou za fighty a ono prd. jedna strana s egem jako balón to takhle položila. nevermind
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Volali po banech, a chvily po tom už jim tam taky jel spawn random hraču na stavění vesnic, a stejně prohrajou..

safra to je smula
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
tpč ale takovej výprask dostat? ještě k tomu za tak krátko. to asi nečekal nikdo. i jako divák jsem zklamán :D

po tomhle bude těžký flexit na ostatní na dalších světech, co xx? :D
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
47
Řídili se heslem "hraj, jenom pokud máš výhru jistou". A pokud to zabalíš včas, tak můžeš všem vykládat, jak jsi to tam musel zabalit a že vlastně ani nemáš podíl na tom, jak to dopadlo. Pohru sveď na ty, co tam zůstali a bojovali do konce.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
V tomto ohledu je mi líto Frisca a Penzerguna, ti jako jedni z mála opravdu hráli. Většina ostatních tak nějak doufala, že to někdo odmaká za ně a klíčoví lidé místo vedení kmene trávili čas na discordu překecáváním jiných kmenů, aby se k nim přidali.

Nu což, aspoň budeme mít všichni klidné léto.
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
napsals to jak postiženej ale máš recht .. ukázalo se, že až na ego, kterýho mají na rozdávání, jsou při nejlepšim průměrnej kmen. a že král je nahej. :D

heil elita cobra, panzer je borec
 
Nahoru