• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
xka jsou špíny a dostali co si zasloužili :D ale na druhou stranu jejich tah s odpálením chápu... mají svůj život a trávit čas v LÉTĚ u hry, která už je stejně nejspíš prohraná nemá moc cenu :D ale to cos napsal manuncian... ty vole, podívej se z okna ven a pokud ti ještě u počítače nezakrněly nožičky, tak se tam jdi i projít... jaký zostuzení ty vole? jaká náprava svojí reputace :D prostě prohráli svět na DK, protože mají jiné priority a dali jim přednost :D to je teda ostuda, asi by se teď měli taky zavřít do pokojíčku a být tam dokonce svého života na hanbě, dokud své činy nenapraví... ty máš dost, kluku
 

berserkr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
vždyť nic prohraný nebylo, i po těch spojkach co každa strana uzavřela měli vesnicovou převahu, a 3 ze 4 největších kmenu byly xx

já osobně nikoho nesoudim za prohru - jelikož sám jsem lůzr tady :D ale hrát si na mega dk alfa sigma samce a pak stáhnout ocas předtim než začnou velký fighty je sad. navíc co psali mě tak na západu nebyli schopný udělat ani kmenovku, každej si chodil nějak po svym.

whatever, ale jako divák scény jsem zklamán.. 3/10
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
xka jsou špíny a dostali co si zasloužili :D ale na druhou stranu jejich tah s odpálením chápu... mají svůj život a trávit čas v LÉTĚ u hry, která už je stejně nejspíš prohraná nemá moc cenu :D ale to cos napsal manuncian... ty vole, podívej se z okna ven a pokud ti ještě u počítače nezakrněly nožičky, tak se tam jdi i projít... jaký zostuzení ty vole? jaká náprava svojí reputace :D prostě prohráli svět na DK, protože mají jiné priority a dali jim přednost :D to je teda ostuda, asi by se teď měli taky zavřít do pokojíčku a být tam dokonce svého života na hanbě, dokud své činy nenapraví... ty máš dost, kluku


Přesně to teĎ mužem řícti vam nehehe

Do pisměnka si popsal vlastní sestavu
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
vždyť ani nerozumíš tomu, co sem tam napsal :D snažíš se hledat, ale nenajdeš... nic špatného sem tam totiž nenapsal :D
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
No ty špiny jste ve skutečnosti vy a ne xxka :D

To byl ten point no :D ale v pohodě, klidně si zíj svuj diskopřiběh ve kterym tohle planujem celou hru, po tom co jste celou hru byli jak koule na noze bez žadny snahy spolracovat.
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
nikdy sem netvrdil, že jsme zlatíčka, ale nikdy sem nepodělal kamaráda, jako to dělají třeba lidi u xek :D

jestli jste tohle neplánovali, tak můžu s čistým svědomím říct, že horší spojence jsem v životě neměl :D
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
až teď sem si všiml, že my jsme byli koule na noze :D :D :D no ty vole :D tobě fakt chybí sebereflexe :D :D
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Jo je to prdel :D celej svět se snažili vymyslet jak a kdy nas zradit, akorat že narazili na férovej kmen.. Big up TOI , že jsou jeden z mála kmenu kterej drží dohodu a nevymění boty jen protože by mu na konci mohli slušet více :D

Franto ono je ve vysledku jedno co si mysliš, všichni jsme tam hrali a víme jak to bylo, takže tvoje pohadky vycucany z prstu ( se kterym jsi se nejspiše šťoural v zadku, jinak si do nedokažu vysvětlit) , kde pišeš jak jsme to měli v planu celou hru atd, jen aby jsi si tu tvoji realitu překrotil nějak tak aby jsi nebyl za tu krysu, jsou uplně mimo a neuvěři ti to snad ani vlastni hrači :D

Přijde mi to docela usměvny :D Proč to vlastně dělaš ? mysliš že ti to zachrani reputaci ? však na každym světě kde jste tak dělate totalně ubohý věci, a ještě ty světy ani nevyhrajete :D tak co ti je
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
70
Jo je to prdel :D celej svět se snažili vymyslet jak a kdy nas zradit, akorat že narazili na férovej kmen.. Big up TOI , že jsou jeden z mála kmenu kterej drží dohodu a nevymění boty jen protože by mu na konci mohli slušet více :D
S tím jak dodržují dohody bych to zas nepřeháněl :D
 
Nahoru