• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Jdeme tedy slovíčkařit :) Nastavení světa každý znal.. I to že je tu poměr na prvních 30 dnů... a je rozdíl mezi Pomocí spoluhráči.. A záměrným obcházením bodového limitu za účelem profitování účtu jiného :) Zajímavé je to.. Že tohle skrblík a Woo praktikují od 16.3.. od doby kdy +- Skrblík většině lidem vypadl s limitu.. :) Tu se spíše jedná o to používání jednoho či více účtů za účelem pomáhání jiným účtům.. Uvedu příklad z rána v 08:01:00 zabral woo vesnici.. tu už ani dvě hodiny skrblík nečekal a bral jí.. A to je každý den minimálně jedna vesnice... Pokud má problém s bodovým limitem :) nemá do toho sypat takové prachy a počkat až bodový limit padne.. a né ho tímto způsobem obcházet...
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Je vidět, že moc nechápeš principy hry. I o tom je týmová hra. Nevím, zda seš smutný, že tobě kmen nepomohl, ale tohle je vzájemná výhoda pro oba hráče. Stejně tak jako se dělají majáky s malou morálkou, stejně jako kdysi zabíral univerzitu malý hráč a podobně, zkrátka je to jeden z herních prvků a není to vůbec o bodovém limitu, nevím, jestli sis všiml, ale skrblík rozebral 2 hráče, co se pohybovali v top 25, takže cíl se vždycky najde. Ale líbí se mi, jak někdo dokáže kopat kolem sebe, když to sám nezvládá.
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Je vidět, že moc nechápeš principy hry. I o tom je týmová hra. Nevím, zda seš smutný, že tobě kmen nepomohl, ale tohle je vzájemná výhoda pro oba hráče. Stejně tak jako se dělají majáky s malou morálkou, stejně jako kdysi zabíral univerzitu malý hráč a podobně, zkrátka je to jeden z herních prvků a není to vůbec o bodovém limitu, nevím, jestli sis všiml, ale skrblík rozebral 2 hráče, co se pohybovali v top 25, takže cíl se vždycky najde. Ale líbí se mi, jak někdo dokáže kopat kolem sebe, když to sám nezvládá.
Tak tohle není pomoc pro oba hráče.. :) Ty doslova daruješ vesnice hráči který je mimo limit.. Obhajuj si to jak chceš ale toto neobhájíš :) vezmeš vesnici a do chvíle jí bere skrblík.. bez boje.. tu se budu klidně hádat.. Ty mu doslova dáváš vesnice.. i když je tu nějaký limit.. Nastavení světa jste znali tak jako všichni ostatní...
2x měř, jednou řež :) o nastavení bys věděl, kdybys nebyl líná opička a podíval se :) pokud máš problém s pb, tak to vem strategicky jako já a prostě koukej a čekej, ideálně si udělej kmen a nech to spoluhráče nasypat za tebe ;)
Doslova odcituji tvého kumpána :) Ten bodový limit na začátku má nějaký důvod..
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
To právě je, díky tomu si udržuju stálou možnost mít vlak bez jakýchkoliv nákladů, mohu si u skrblíka dojít pro surky, díky čemuž jsem dostavěl vesnice a za 2 dny je odblokováno posílání surovin a skrblík mi můžeš udělat ražbu. Takže místo toho, abych měl momentálně 10 vesnic (na víc bych neměl mince), tak mám 3 vystavěné a jsem poměrně slušně připrav na konec zákazu zabírání barek a místo 10 vesnic jich budu mít 40 a to aniž bych musel například použít surovinový balík. Stejně tak, je ta hra o posílání surovin na ražbu svým spoluhráčům. A představ si, jaký rozdíl je, když 10% balík odpálím já a pošlu ho vladimírovi na ražbu a když ho odpálí skrblík a pošle mu ho on. Čistá matematika. A i kdybych kvůli tomu měl být na konci serveru poslední z kmene, tak důležité je že vyhrál ten kmen. Jsou to divoké kmeny, nikoliv divocí hráči.

Navíc já už jsem ze své ego ulity vykoukl a obětuju se pro kmen. ;) :D
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
A přesně protože znali nastavení, tak se dokázali domluvit, kdo bude čistit morálky a kdo půjde pro milníky... Moc brečíš a málo hraješ :) víc se snaž, víc u té hry přemýšlej a nebudeš se muset hádat o věcech, které nic neporušují
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Já bych se jen tak mezi řečí zeptal.. :) Pokud je na světě nastavený na prvních 30 dnů limit 20:1.. A někdo očividně tento limit obchází aby dotoval veskama jiného hráče(řeč je o skrblíkovi a Woo Woo).. Tak zda se to dá interpretovat jako pravidlo "4.4. Vytváření a/nebo používání jednoho či více účtů za účelem pomáhání jiným účtům (tzv. "podporující účty"), stejně jako profitování z takového činu, je zakázáno."
Dle twstats je to docela očividné co se děje a tito dva stále nejsou potrestáni... což je docela sad.. viz přiložená fotka.. :) Přišlo mi to jen jako zajímavé téma na diskusi tady na fóru
Dej si mokrý hadr na palici šašku a jdi brečet někam jinam, závidíš jen lidem že mají prachy na to do toho sypat a kamarády, kteří si navzájem pomáhají.
Za co bys je trestal ty chytráku?
 

NsWh

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Teď už se tomu neříká "mulťák", ovšem kamarády, kteří si navzájem pomáhají :D
To je jak na 87, kde si ten jeden týpek zařídil hráče, kteří mu vystavěli vesnice a on si je pak vzal. Jednalo se o Sifoxe tuším. Vcelku stejný princip se mi zdá. Je zajímavé, že na 87 vám to vadilo, protože to byl nepřítel, ovšem teď to podporujete, protože to dělá váš přítel :) Jestli budete reagovat tak, že vlastně on mu vesnice nestaví, pouze "přenechává", tak k čemu je tam ten limit? To ho rovnou můžou dát do háje. Jedná se jen o další skulinku v pravidlech a systému, které se samozřejmě někdo musí hned chytit.

Každopádně Kluku s kamením... Ty by jsi se raději neměl vyjadřovat. Vytáhnu zde takové pěkné vyjádření, který si vyblil v kavárně 87.

"Jestli vám vadí, že někdo porušuje pravidla, tak je porušujte taky. Určitě nečekejte, že Support tým bude hráče blokovat, větší pravděpodobnost je, že zablokuje vás za nevhodný název vesnice, profilu či nedejbože vám ujelo nějaké sprosté slovo anebo jste si nepřeložili profil do českého jazyka."


Tohle mluví za vše, jaký typ člověka jsi. ;)
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
190
Co je na tom, co jsem napsal? Co se ti nelíbí ty rozumbrado?
Jen kňouráte jak malý děcka, server co server vyhrabete něco co se vám nelíbí, co vám nevonní a i kdyby hráč u toho seděl 24h a klikal na myš nonstop tak stejně vám bude vadit, že seděl u hry 24h a nespal a že je to nezdravé a že ten hráč není normální.
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
řeknu to takhle :) proč by se to nemělo udělat tady když na s87 se vesky mazali? :) Dost podobný případ s obcházením limitu jen s rozdílem že němu to vystavěl někdo :) a tu ty vesky zase někdo přebere a pošle dál..
 
Nahoru