• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

Trepkyn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Tak nějak jsem naivně zase myslel, že tohle nebude svět, který se vyhraje přes nahlašování blbostí a ono ejhle jsem se zase mýlil...

To, že nepřítel zlanařil část naší aliance k sobě beru, děje se to a osobně jsem slyšel jaké záruky dostali... ale tohle už je zklamání...

Zlaté staré časy...
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Tak nějak jsem naivně zase myslel, že tohle nebude svět, který se vyhraje přes nahlašování blbostí a ono ejhle jsem se zase mýlil...

To, že nepřítel zlanařil část naší aliance k sobě beru, děje se to a osobně jsem slyšel jaké záruky dostali... ale tohle už je zklamání...

Zlaté staré časy...
Asi karma za to kupování účtů a s 30 kmenům v ally proti nám :p
 

zelí999

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Franta a spol. zase ukázal, že tohle nastavení umí a za mě jedině dobře, že nevyhrál ro"Bezedná šrajtofle"ll :D...zase svět kde nechal x desítek tisíc a tentorát nestačilo :D
 

herrGeneral

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Sebrat miliónového Skrblíka bez jediného poraženého, to bych chtěl umět taky - Roll je zářný příklad toho, proč už hry nejsou jako dříve, když si každý cápek s providentem dokáže koupit jak body, tak aktivitu a to, že to tady nestačilo mě dělá šťastným.

Dokonce to u mě převažuje na pomyslné váze i to, že jsme se po x měsících trvající válce proti Frantovi k nim přidali, abychom společně porazili Rolla, což se nám s nejvyšší pravděpodobností povedlo.

Díky, kluci a holky.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Daviidek: Informace o jiných hráčích nemůžeme poskytovat.
 

Daviidek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
@Kozmicz
Takže vy ovlivnite cely svět a ani nemůžete říct jestli to bylo chybně či ne. To mi nějak hlava nebere. Kdyby jste se k tomu uměli aspoň vyjádřit. Ten ban se dotkl poloviny světa ne jenom jednoho hráče.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Support by se vyjádřit uměl, ale prostě nesmí. Hru ovlivňují hráči sami tím, jak nedodržují pravidla hry. A když spadne klec - samozřejmě, že viní support. Nepřiznají, čím se snažili obejít pravidla. Čest světlým výjimkám.
 
Nahoru