- Počet poděkování
- 36
jen tohle ?víc barbarek atd...na cz je jích vždy malo
atd..? upresni prosim te 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Poznámka: This feature may not be available in some browsers.
jen tohle ?víc barbarek atd...na cz je jích vždy malo
atd..? upresni prosim te 
A jeje, někdo kdo neumí hrát, tak vymýšlí, jak bude moct buzerovat ostatní, co to umí líp?Tak jsem tu už teď, založil jsem si kvůli Vám nový profil, možná mohlo být lepší "udavač" ale uvidíme, už se těším na nové multiúčty a sběrače pbček typu Albi, Deswer, Jacky a jim podobní podvodníci, jsem na vás připravenuž se nemohu dočkat.


mam fialovou na produkci a cernou na naklad proto vaham trochu co bude lepsiJá bych dal černou vlajku na surovinyVesničky kolem budou stejně všechny vyrabovaný...

a jak sypu tak produkce a jak nesypu tak naklad nebo jak? muj styl hrani tam je jen kvuli pb to je vseTam pak záleží jesli sypeš/nesypeš. A jakej je tvůj styl hraní no. Minule jsem dal přesně na tomhle nastavení na náklad a bylo to nejhorší rozhodnutí. Kvůli mému stylu hry.
cim vic pb ziskam tim sem spokojenejsi jako ostatni hraci co tam jdou kvuli pb jen
