• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 90

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
70
Tak jsem tu už teď, založil jsem si kvůli Vám nový profil, možná mohlo být lepší "udavač" ale uvidíme, už se těším na nové multiúčty a sběrače pbček typu Albi, Deswer, Jacky a jim podobní podvodníci, jsem na vás připraven ;) už se nemohu dočkat.
A jeje, někdo kdo neumí hrát, tak vymýšlí, jak bude moct buzerovat ostatní, co to umí líp? :D
 

Policista

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Není to o tom, že bych neuměl hrát, jen mi vadí botaři kteří chodí kazit akorát kurzy nám ostatním poctivým prodavačům s jednou veskou, když nalogují stovky účtů po celé mapě ze kterých prodávají surky.
 

lord karlos 112

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
přidal bych tam přesun abychom hráči měli možnost přesunu blíž ke kmenu pokud je to možný teda ještě díky
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Kterou vlajku je lepší na začátku světa vystavit produkci surovin nebo náklad?:)
 

Willibald

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Já bych dal černou vlajku na suroviny :) Vesničky kolem budou stejně všechny vyrabovaný...
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Tam pak záleží jesli sypeš/nesypeš. A jakej je tvůj styl hraní no. Minule jsem dal přesně na tomhle nastavení na náklad a bylo to nejhorší rozhodnutí. Kvůli mému stylu hry.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Tam pak záleží jesli sypeš/nesypeš. A jakej je tvůj styl hraní no. Minule jsem dal přesně na tomhle nastavení na náklad a bylo to nejhorší rozhodnutí. Kvůli mému stylu hry.
a jak sypu tak produkce a jak nesypu tak naklad nebo jak? muj styl hrani tam je jen kvuli pb to je vse :Dcim vic pb ziskam tim sem spokojenejsi jako ostatni hraci co tam jdou kvuli pb jen :) :D
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
No já to dávám tak, že pokud sypu doly tak dávám rovnou surky. Ale záleží i na tvé pozici dost máš kolem sebe dost barek a myslíš si, že nebudou vybrane dáváš náklad. Mně osobně se nejvíce osvědčilo trochu sypnout doly a dát surky.
 
Nahoru