• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 90

Albi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Super! Děkuji! Jen škoda toho paladina se starými předměty :-( to si myslím, že by přemluvilo hodně lidí na letní svět! :-D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Paladina s předměty bohužel nemáme povoleno spouštět na běžném světě. V configuraci světa dokonce ani tato možnost už není, zůstala u nás pouze na Classic světech, kde jsme tentokrát Paladina se starými předměty nasadili. A mimochodem, nezdá se, že by takový svět trhal rekordy co se počtu hráčů týče.
 

Albi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Já věřím tomu, že by lidi z nostalgie ten svět šli hrát, protože co si budeme nalhávat, spousta z nás to tu hraje jenom kvůli nostalgii a že to hráli před 15ti lety, třeba na základní škole :-D
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
73
Paladina s předměty bohužel nemáme povoleno spouštět na běžném světě. V configuraci světa dokonce ani tato možnost už není, zůstala u nás pouze na Classic světech, kde jsme tentokrát Paladina se starými předměty nasadili. A mimochodem, nezdá se, že by takový svět trhal rekordy co se počtu hráčů týče.
Myslím si, že to je hlavně kvůli tomu, že tam nebyla předregistrace. Chápu, že to je kompenzace za to, že tam byla položka na přesun, ale bez predregistrace si jednoduše dost lidí nestačilo všimnout, že začíná nový klasik, ba dokonce ani nevěděli, že tam má paladin předměty.
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
55
Hotovo! Právě jsme zveřejnili nastavení Světa 90 (samozřejmě do doby spuštění před registrace může dojít k drobným změnám), ale věříme, že nebude potřeba. Nastavení jsme vybrali na základě návrhu od hráče Albi! Děkujeme!

Díky, že s takovým předstihem.
 

Policista

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Tak jsem tu už teď, založil jsem si kvůli Vám nový profil, možná mohlo být lepší "udavač" ale uvidíme, už se těším na nové multiúčty a sběrače pbček typu Albi, Deswer, Jacky a jim podobní podvodníci, jsem na vás připraven ;) už se nemohu dočkat.
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Tak jsem tu už teď, založil jsem si kvůli Vám nový profil, možná mohlo být lepší "udavač" ale uvidíme, už se těším na nové multiúčty a sběrače pbček typu Albi, Deswer, Jacky a jim podobní podvodníci, jsem na vás připraven ;) už se nemohu dočkat.


kdysi řekl jeden moudry muž cílem života není jeho marnění a hledaní chyb na ostatních ale zamyslet se sám nad sebou

schovávat se za jiné profily umí každý ukaž tvůj původní ale toho se nedočkáme seš někdo kdo je hodně zhrzeny
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
a já na tento svět nepůjdu :D hrají na hu tam je to víc top :D
 
Nahoru