• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 93

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
757
Nahlášení porušení pravidel jsem smazal, takovéto věci patří do ticketu.

Prosím dejte mi čas se zorientovat po změnách v týmu, není to úplně jednoduché. Je potřeba udělat spoustu věcí, které hráči nevidí...

Co se týká porušení pravidel hry, pokud si myslíte, že někdo porušuje pravidla hry, nahlaste ho. Dřív nebo později se na něj podíváme.
Pokud máte pocit, že bylo někde rozhoduto špatně, vždy máte možnost si vyžádat mé posouzení, nicméně prosím nezneužívejte toho a zbytečně mi nepřidělávejte práci. Opodstatněné stížnosti/poznatky vždy rád uvítám.

Děkuji
 

Mardajebuh

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Nahlášení porušení pravidel jsem smazal, takovéto věci patří do ticketu.

Prosím dejte mi čas se zorientovat po změnách v týmu, není to úplně jednoduché. Je potřeba udělat spoustu věcí, které hráči nevidí...

Co se týká porušení pravidel hry, pokud si myslíte, že někdo porušuje pravidla hry, nahlaste ho. Dřív nebo později se na něj podíváme.
Pokud máte pocit, že bylo někde rozhoduto špatně, vždy máte možnost si vyžádat mé posouzení, nicméně prosím nezneužívejte toho a zbytečně mi nepřidělávejte práci. Opodstatněné stížnosti/poznatky vždy rád uvítám.

Děkuji
A vám to příjde v pořádku? Tady není moc o čem rozhodovat..spíš to vypadá, že některým hráčům nadržujete. Podpora by měla především pomáhat a né to házet za hlavu. To rovnou můžete oznámit, že pravidla hry jsou neplatná.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Je komický, jakým stylem support dokáže léta táhnout hru ke dnu. Smazat z fóra, aby nebylo na očích a jede se beztrestně dál. :))
Komické spíš je, že neznáš pravidla fóra. Kdyby si je znal, nemohl by jsi tu napsat takovýto nesmysl.
 
Nahoru