• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 94

Albi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Prosím hlavně, to nejlepší nastavení si schovávejte na svět 100.

Nikdo určitě nechce rychlost 1, bez sběru a s kostelem z důvodu, že to dlouho nebylo.

Děkuji
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na jubilejní světy InnoGames povoluje i zajímavější nastavení, takže lze očekávat, že by svět mohl být podobně zajímavý jako např. speciální svět 91. Ale uvidíme, budeme si muset ještě nějaký ten pátek počkat.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Napiš přímo němcům. Až zjistí, že zrovna tobě ten svět nevyhovuje, tak to nastavení předělaj. A pokud to nepůjde až tak snadno, tak na ně zkus vybalit tu svou matematiku. To by byli blbí, aby si to pak taky nedokázali spočítat.
Kdyby jen mě :D tak je to ok , tohle nastavení nevyhovuje většině lidí když se zeptáš
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Lidi ,
Na jubilejní světy InnoGames povoluje i zajímavější nastavení, takže lze očekávat, že by svět mohl být podobně zajímavý jako např. speciální svět 91. Ale uvidíme, budeme si muset ještě nějaký ten pátek počkat.


Nechci být nepříjemný , nebo se do vás navážet, to určitě ne .

Ale zkuste více poslouchat to co lidé píší na fóru. Tohle nastavení má opravdu pár prvků toho co bylo napsáno , ale u toho to zůstalo.

Nejde o samotné prvky, které jsou v tomhle nastavení , ale jejich kombinace . A opravdu to nevadí jenom mě , ale všem lidem kolem mě .

Většina řekla že půjde raději na classic, než hrát tohle . Neříkám , že nastavení není zajímavé , ale určitě ne populární a určitě ne zrovna zábavné pro masu lidí.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
V tomto případě se musíte obrátit na Innogames, vždy se posílá návrh nastavení světa, aby to co nejvíce vyhovovalo hráčům, ale o konečném výsledku a nastavení světa rozhoduje vždy Innogames.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
V tomto případě se musíte obrátit na Innogames, vždy se posílá návrh nastavení světa, aby to co nejvíce vyhovovalo hráčům, ale o konečném výsledku a nastavení světa rozhoduje vždy Innogames.

Jako jasný , o tom jak tohle funguje víme , nebo doufám že to ví většina lidí že jde vše přez inno.

Ale je pravda , že když se člověk podívá na zahraniční servery , ty nastavení jsou zajímavější než většina co byla poslední dobou zde . (Například německé)

Je to trošku škoda , já si třeba pamatuju světy kde bylo o hodně více lidí a určitě v tom případě byli větší i výdělky z prodeje prémiových doplňků.

Je hodně škoda , že to takhle upadá :/
 

Agresivní virus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Jako jasný , o tom jak tohle funguje víme , nebo doufám že to ví většina lidí že jde vše přez inno.

Ale je pravda , že když se člověk podívá na zahraniční servery , ty nastavení jsou zajímavější než většina co byla poslední dobou zde . (Například německé)

Je to trošku škoda , já si třeba pamatuju světy kde bylo o hodně více lidí a určitě v tom případě byli větší i výdělky z prodeje prémiových doplňků.

Je hodně škoda , že to takhle upadá :/


nemecko nemužeš porovnavat :D tam spouští pokaždy skoro dva servery :D tady pouze jeden tam maj jeden bez premiovích obchodu a jeden s pokud se nepletu :D a je to fakt o ničem no :D nemit přemiovi obchod :D takže tam nejde kupovat suroviny takže v podstatě skoro níkdo není moc vepředu jako zde :D vidime třetí den už pansky :D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
203
Jako jasný , o tom jak tohle funguje víme , nebo doufám že to ví většina lidí že jde vše přez inno.

Ale je pravda , že když se člověk podívá na zahraniční servery , ty nastavení jsou zajímavější než většina co byla poslední dobou zde . (Například německé)

Je to trošku škoda , já si třeba pamatuju světy kde bylo o hodně více lidí a určitě v tom případě byli větší i výdělky z prodeje prémiových doplňků.

Je hodně škoda , že to takhle upadá :/

Nemůžeš to srovnávat s ostatními verzemi hry, každá verze má se pro a proti.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
nemecko nemužeš porovnavat :D tam spouští pokaždy skoro dva servery :D tady pouze jeden tam maj jeden bez premiovích obchodu a jeden s pokud se nepletu :D a je to fakt o ničem no :D nemit přemiovi obchod :D takže tam nejde kupovat suroviny takže v podstatě skoro níkdo není moc vepředu jako zde :D vidime třetí den už pansky :D

Nejde převážně o srovnávání těchto věcí, ale když si vzpomenu na DK kolem světů 47-52 před moji pauzou.

Byli ty světy o hodně větší , i teď nám končí lidé co hrávali dlouhou dobu , když se jich zeptáš proč , odpověď je vždycky že už to není co to bývalo a už je to takhle nebaví
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Nemůžeš to srovnávat s ostatními verzemi hry, každá verze má se pro a proti.

Víte jak , zeptejte se kolektivu hráčů, kteří tu byli před 5 lety , kam se svět DK posunul. Mě osobně by zajímalo kolik procent by odpovědělo že k lepšímu a kolik že v horšímu.

Taková objektivní anketa , pokud by člověk řekl že k horšímu, tak v čem .

Taková objektivní anketa. Aspoň by support věděl na čem je .
 
Nahoru