• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser20739

Guest
No mě se teďkom daří až na to, že už mě špehuje celkem silnější hráč..Uběhlo 5 dní a už sem středem špehů....Hrrr.Snad zde nebude rychlí konec.Kdybych aspoň s těma surovina měl co dělat jenže mě furt přetíkají sklady a tržnici zatím nemám :D.Asi byhc už neměl okolí farmit abych pak nebyl farmou sám....
 

DeletedUser

Guest
To Pec41 :

Přetýkají sklady? Dávej :D mě co přijde, to hned zmizí. A že co vesnička, to denně minimálně 5 útoků. A to nepočítám jízdu kterou otočim klidně i 7 denně ( hlavně víkendy, nudim se, tak jen sedim a čučim :) )
 

DeletedUser2901

Guest
No vidíte jaký to je krásný svět, sami bez požádání vám chodí podpory, surky přetékají přes palisády vesnice, nové krásné české výrazy se dozvíte, to je ideální svět... :D:D:D

A s každým světem bude hůř a hůř, starší hráči jsou pevně uchyceni na starších světech, a nemají čas chodit na nové světy, nebo chodí jen tak z nudy... ;)
 

DeletedUser

Guest
V příštím světě už vim co a jak, takže se nestane, že mi bude někdo utíkat z kmene do kmene jen aby se předemnou schoval. Proto díkybohu za český jazyk a jeho krásný styl :D stačí napsat zprávu jako člověk a na diplomata či vůdce kmene to vždy zapůsobí, a dotyčný zbabělec je okamžitě vyhozen :D ale upřímně, zprávy co mi občas přišli nejsou nic oproti tomu co mi jednou jeden psal na *******u :D to byl panečku sloh. Mohlo mu být asi tak deset, ale louskat byl mazec. Ještě k tomu mě v té zprávě tehdy žádal aby mohl vydrancovat jednoho našeho, protože k němu už jede 24 hodin :D jaj a bavte se v tomhle případě s desetiletym, vysvětlovat že válka prostě skončila a jestli chce průser tak ať pokračuje. Někteří jsou dost neodbytní, i se svým stylem psaní ( což mě vždycky otráví hned jak otevřu zprávu ).
 

DeletedUser20739

Guest
Jo, to jsem taky jednou udělal a vůdce mi odepsal, že nemůžou momentálně ztratit žádné hráče XD(Ne na S16)
 

DeletedUser

Guest
Tak s tímhle já sem se na S16 nesetkal. Zatím tu nikdo nemá rád přebehlíky. Což jak se říká : kdo je schopnej zdrhnout jednou, nic mu nebrání udělat to znovu. A takový radši hned zabrat, zničit, rozcupovat, nebo zfarmit, ale lepší zabrat když má takovej hráč vesnici se všim všudy, dokonce i s panskym :D

Ale pořád mě ničí ta "nepřítelovo" podpora :D asi si ho dám pod osobní ochranu, jeho jednotky se mi rozhodně hodí, tak aby ho nikdo nezničil, když je tak hodnej a nechává ji pořád u mě :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru