• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser

Guest
Účet? Hmmmm...když pošle účet tak mu na oplátku pošlu na "návštěvu" moji armádu se slovy "nebuď drzej" :D

Nééé ale je to fakt milý, že ji tam pořád nechává. Asi ho začnu farmit :D když má armádu u mě, tak u něj nic moc nebude. Aspoň ten paladin ne :D
 

DeletedUser26331

Guest
To máš štěstí. Musí to být pěknej amatér. Co se týče toho psaní, tak díky bohu, že se pohybuju v jinejch končinách. Ale taky jsem se s tim už setkal. Přece to nedá tolik práce zapnout na tu chvilku mozek. :cesko
 

DeletedUser5753

Guest
Už to začíná, některé DoN jsou bážně zbytečné, když si stejně dovolí zaútočit.
 

DeletedUser

Guest
Taky mám podobný problém jako noutík, ale s tím mi obyčejní lidé nic neuděláme,
To by Innogames muselo udělat změnu, jenž by do hry přinesla zlepšení spočívající v tom, že kdyby chtěl hráč zaútočit na hráče, s jehož kmenem má kmen hráče uzavřený DoN, tak by se zobrazilo vyskakovací okno, které by na tuto okolnost alespoň trochu upozornilo, ale hráč by ji mohl samozřejmě ignorovat...
Avšak zde spekulujeme jen se slovy kdyby, takže se spokojme s tím co je a své spoluhráče neustále poučujme, co podobné pakty obnáší! Oni se to jednou snad naučí.:yes
 

DeletedUser3219

Guest
proti blbcům není ochrany - jsou příliš vynalézaví ;-)

garantuji ti, že i kdyby tam bylo 10 vyskakovacích oken, jediné, čeho tím docílíš je, že support každá den odpoví na 300 ticketů typu " a co se stane když to odliknu, to mi jako zablokujete účet" ;-)))

Možná by pomohlo, kdybychom do VOP dali povinnost hráče mít aspoň 80 bodů IQ... ;-))

Budiž ti jenom útěchou, že lamy odpadávají jako první a rozumní hráči to prostě musí chvíli vydržet, než to začne odpadávat. Po 2 letech na světě2 už je tam těch lam minimálně ;-))
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jo, na jedničce se to také už celkem vytříbilo, i když ... nikdy, neříkej nikdy, že?

Ale na 16 to kolem nás zatím přebíhá jak při škatule, škatule, hejbejte se ...:(
 

DeletedUser20739

Guest
V mém okolí budou nějaké ty lamy, ale seznamovat se s nimi, nebo přijít s nimi do styku nemám v plánu :shout
 
Nahoru