• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 5

DeletedUser

Guest
Také se připojuji ke gratulaci, stačí když vyřídíš, že ho pozdravuje CS lamka Petanecek :D on už bude vědět :)
 

DeletedUser

Guest
Ty lama mi konecne napis petanecek na skype ta nejak nevydiet alebo ak hras tak mi pisni na ucet EKISMA alebo VADE.Ty oslik:paladin
 

DeletedUser

Guest
Marketamat:

Pošli za celý DK Team gratulaci k narozenému děťátku výše zmiňovaných hráčům ... ...můžeme o jejích happyendu napsat do DK Novin, myslím že by to bylo výborné téma...

já jen doufám, že ten HAPPYEND nebyl myšlen vážně :angel

doufám, že budou hrát dál !!!
 

DeletedUser

Guest
tak co plánujete na prázdniny? chystá se někdo někam daleko?

a vezmete s sebou:axe nebo snad
Laie_2.gif
 

DeletedUser

Guest
no ja nemuzu nikam daleko, kdo by mi hlidal vesnicky :cry vzdyt by se ti moji panackove po me porad ptali a pak by ani nechteli bojovat :) kdepak, doma budu a parit divoke kmeny u toho :crazy
 

DeletedUser

Guest
Pro mne byl, je a bude vždy nejlepším hráčem s5.......KORTE....;)

Kdo nezná, neví...
 

DeletedUser

Guest
a huž je náš kmen AMORC na 3. místě světa 5 :paladin

otevřeme šampus a připijeme si kdo chce :angel
 

DeletedUser

Guest
taky skoro není s kým v našem věku popíjet alkohol :cool ... ani v našem kmeni není tolik hráčů - na 3. místě jsme jen díky tomu, že se počítá prvních 40 :pardon... jinak podle vesnic a celkových bodů jsme až 5tí :hi
 
Nahoru