• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 5

DeletedUser

Guest
....To už souvisí s kmenem ALPHA a o něm zase jindy... :)

A kmen ALPHA se pustil do křížku s kmenem ESP(tehdy tuším 2.místo na světě) a vedli jsme dlouhé vyčerpávající boje, musím říct a doufám, že i Jery uzná, že občas jsme několik vesnic zabrali a malinko jsme vyhrávali, ale fronta se neustále držela na stejném místě a nijak se nehýbala...z boje se stala zákopová válka :)

Poté začaly být v ESP neshody, ESP se rozdělilo na ESP, ESP-R a 1.PB(později TELE)....

Spojením ALPHY a ESP moje účinkování na světě končí(nedostatek času) a dál už snad někdo dopíše co se stalo :)
 

DeletedUser

Guest
... teda mezi vámi starobylými kmeny si připadám jako opravdový barbar ... to sou historie jak u LotR ..
 

DeletedUser

Guest
Já jsem tehdá na začátku měl svůj kmen BGVision, pozdějš jsem se začal bavit a komunikovat hodně s DROT111 a kmen BGV se přesunul ke kmenu -RzT- ( Rytíři z Temnoty ), bohužel pak drot111 se připojoval mín a mín a aktivita byla na mizině, tak jsem se rozhodl založit nový kmen aktivních ( Andělská Legie ) , bohužel se mi na poprvé nepodařilo to co jsem chtěl a pár lidí vzdalo boje a nahrálo kmenu -V-, no a teď jsme tam kde jsme ... ve válce .. :diablo
 

DeletedUser

Guest
buď rád, že máš válku ... kdybys věděl, co dělá mír s hráči ... nemusí komunikovat tak se pomalu nepřipojují a mizí jako ranní mlha :bye... jenom útoky kmen drží pohromadě ... modrá past je horší než červený stěhování

máš středovou pozici, což je asi potíž shánět do kmene nový hráče, ale zase se to dobře podporuje :pardon

my cestovatelé máme o zábavu postaráno pořád - kdo chce přesune se k vám do středu a kdo nechce tak zabírá vesnice, co se pořád tvoří a putuje k okraji světa :paladin
 

DeletedUser

Guest
btw - co říkáte situaci na světě 2 ?

té hromadné sebevraždě členů kmene na 1. místě ???

(pokud tento příspěvek support nebo moderátor smaže, zlobit se nebudu - není to téma ke světu 5)
 

DeletedUser

Guest
A kmen ALPHA se pustil do křížku s kmenem ESP(tehdy tuším 2.místo na světě) a vedli jsme dlouhé vyčerpávající boje, musím říct a doufám, že i Jery uzná, že občas jsme několik vesnic zabrali a malinko jsme vyhrávali, ale fronta se neustále držela na stejném místě a nijak se nehýbala...z boje se stala zákopová válka :)

Poté začaly být v ESP neshody, ESP se rozdělilo na ESP, ESP-R a 1.PB(později TELE)....

Spojením ALPHY a ESP moje účinkování na světě končí(nedostatek času) a dál už snad někdo dopíše co se stalo :)

Nešlo by se více rozepsat o sporech v ESP? Jména, data, konflikty?
Nesmíme zapomenout, že ALPHA vlastně vznikla právě kvůli nebezpečí ESP a jejich nezapomenutelných bojovníků (budiž jim země lehká) Nekux, lookii1 a další

Ona vlastně historie Alphy tak zas zajímavá není, daleko zajímavější a přímo nabyté událostmi je éra TELE (spojení naprosto odlišných kmenů, akce ARgento, spory, hádky které přecházeli i do osobního života, Argentovy barbarky (!), příměří a další a další) - v době TELE se tato hra dostala až moc blízko mému osobnímu životu a období bylo hodně psychicky náročné. No počkejte si na další díly historie K63 o okolí, teda pokud je zájem... ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zájem určitě je - historie se často opakuje, takže je dobrý znát co nejvíc ... :hi
 

DeletedUser

Guest
Dobrá pokud to chcete podpobněji, není problém, měl jsem tenkrát celkem vysoké postavení v kmeni takže jsem věděl o všem :)

hlavními postavami v tomto příběhu byli:
Sir Liyo - vůdce kmene
Macros11 - vůdce kmene
Argento - členy rady
Nekux - člen rady
Gelo666 - správce fora
Delicius - člen rady

Začalo to nekuxovým ukončením hry, skončil v průběhu války, jelikož byl pod stálým tlakem nepřátel a hra ho již přestala bavit, tím však trošku podlomil morálku hráčů ESP..

Macros11 a Sir Liyo vedli kmen dobře a byli uznáváni, ovšem byl tu také Gelo666, který byl opravud velmi aktivní, nemyslím, že by chtěl kmeni škodit, ale když se mu něco nezdálo, dal to všem hodně jasně najevo a pro slova drtivé kritiky nechodil daleko :)

Mezitím se Argento domluvil s hráči mbr33 a ladavalek z -=R=- o spojení kmenů a tím vzniklo ESP-R, odešel do ESP-R, aby nastartoval kmen, ale nikdy se už nevrátil...

Zatím co Argento ,,zběhl", v ESP už řekli dost diktatuře hráče Gelo666, který již překročil svým chováním své pravomoce a byl jich zbaven...mohl ovšem zůstat v kmeni jako normální hráč, s čímž se nehodlal smířit a tak odešel a založil si vlastní kmen 666 ...

ESP už se touto dobou řítilo do propasti, odešlo hodně hráčů na předních pozicích žebříčku...a v tom hráč Delicius opustil také kmen a založil společně s hráči Sir Liyo a js77 kmen TELE...

Tímto bylo silné ESP rozděleno na 3 znesvářené kmeny: ESP, ESP-R a TELE...

A to už by snad bylo asi vše :)
již zminovaný looki1 hrál také pod vlajkou ESP, byl vojevůdcem na K 63, já byl vojevůdcem K 64, takže teď už můžete pokračovat někdo jiný, zde moje účinkování skončilo a mé vsi si rozebrali hráči Macros11, Sir liyo a Delicius :)
 

DeletedUser

Guest
ESP už se touto dobou řítilo do propasti, odešlo hodně hráčů na předních pozicích žebříčku...a v tom hráč Delicius opustil také kmen a založil společně s hráči Sir Liyo a js77 kmen TELE...

Tímto bylo silné ESP rozděleno na 3 znesvářené kmeny: ESP, ESP-R a TELE...

Pozor to bylo trochu jinak - kmen TELE vznikl původně spojením SOBu a ALPHy a pak se přidal i Siry Liyo, Delicius a další, kteří mezitím obnovili, ALphou poničený kmen Palebáků. Tito ex.ESPáci se k TELE přidali právě díky averzi k ději v kmeni ESP. No podrobnosti brzy napíšu. I kauzy Nekux, nebo Gelo666
 

DeletedUser

Guest
hele bráškové - to vypadá jako byste byli všichni kdysi v jednom kmeni ;-)) ? ještě že Angelino je mimo ;-)) náš Vlčí kmen byl taky dost dlouho jednička ... ale jen na K22 (ani VVV nás nepřekonali :D)
 
Nahoru