• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser

Guest
Jak nebrání :D znám několik hráčů co je už pár týdnů pod útoky a pořádně brání :p

Tak to mi prosím pošli pár kontaktů, ať se mohu přidat :D



For Papasese a Joannina: nemyslete si, my jsme z vás občas taky šíleli a to jsme vlastně jen útočili. O žádné pochlebování nejde, to co jsem napsal je prostě nezpochybnitelný fakt.


Já ještě vím o jedné alianci, která by mohla vyhrát. Teď to bude hodně o vytrvalosti. Nejdůležitější je se zbavit všeho malého mimo KOF a *TFoH a pak se uvidí. Možná nás bude tak málo, že se všichni vlezeme do jednoho kmene :D:D
 

DeletedUser33561

Guest
Zdravím spoluhráče ze sv.8
dělala jsem kmenová hodnocení nutná pro ukončení světa 15, který právě skončil, udělám stejné hodnocení i pro svět 8. Ano, svět 8 má dva silné spojence alianci KOF a Tfoh, to je velký klad. Ale na světě 8 je celkem 236851 vesnic, z toho je 7025 barbarek, takže je 229826 aktivních vesnic. Při tom 50 hráčů s nejvyšším počtem vesnic má 81554 vesnic, to je 35,48 % mapy. Na dosažení 80 % mapy je potřeba, aby 50 hráčů mělo 183861 vesnic, to je průměrně 3678 vesnic na hráče. Ikdyž byly zlevněné mince a zvýšen počet hráčů v kmeni na 50, tak je konec světa 8 v nedohlednu, nepředpokládám, že bude barbařet velký počet hráčů najednou, aby se barbarky nedaly zabrat. Tento svět je rozehrán zhruba tak, jako byl svět 15 po šesti až osmi měsících hry. Stále je hodně kmenů i hráčů. Podle mého názoru nemá význam, aby kmeny držely hráče s malým počtem vesnic a neaktivní hráce. Je potřeba, aby hráči v kmenech drželi ucelené území, protože až se bude "lámat chleba", bude to nezbytně nutné. Co jsou platní hráči s velkým počtem vesnic a bodů, když nezaujímají velkou ucelenou plochu. Bude nutné taktizovat, kmeny budou muset mít společnou strategii a bude nutná stoprocentní důvěra mezi hráči a kmeny, aby nedošlo k velké světové válce, při které by se to už netýkalo kmenů, ale hráčů, kteří chtějí hrát a zřejmě by utvořili nový vítězný kmen .... možná jiného názvu. Přeju velké alianci kmenů, které mají našlápnuto na vítězství, aby měla vůdce na svém místě, kteří dokážou oddělit zrno od plev, kteří jednají přímo a bez jakýchkoli podrazů, kteří si dokážou zhodnotit, že důvěra se nezískává neupřímným jednáním a donášením ... tak se získává jenom krátkodobý prospěch.
Všem hráčům ze sv.8 přeji hezké vánoce a šťastný a veselý nový rok 2012.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16358

Guest
Děkujeme za přání a i já se přidávám... :)

Všem přeji Krásné a klidné prožití Vánočních svátků :)

Jiank proč né TfKOf :wacko
 

DeletedUser33561

Guest
držím palce oběma aliancím, jak TFOH, tak i KOF, aby jejich jednání při slučování kmenů v konečné fázi hry byla na patřičné úrovni
 

DeletedUser

Guest
x.dadicek - Děkuji ti za rozvinutí mého článku v Kmenovém magazínu. I za zopakování faktů, které jsem tam uvedl. Přesto se obávám, že tvé vývody jsou mylné. Nemyslím si, že musí při ukončení světa nutně vyhrát pragmatismus. Přeci jenom jsou DK označeny jako hra.

Hra je činnost jednoho či více lidí, která nemusí mít konkrétní smysl, ale přitom má za cíl radost či relaxaci.
Bohužel nevidím v rychlém ukončení ani radost ani relaxaci.

Nechápu proč nechceš dopřát KOF a TFoH hráčům to potěšení, zjistit, kdo z nich by dokázal opravdu vyhrát tuhle hru? Nevím jak ostatní, ale mě to zajímá. Už na dvou světech to skončilo mizerným slučováním, tak proč by osmička nemohla být první kde se hra dohraje hrdinně do konce?:pardon
 

DeletedUser34342

Guest
x.dadicek má pravdu, když píše, že na situaci nic nezmění ani zlevnění mincí a ani zvýšení počtu hráčů v kmeni. KOF a Tfoh mají ještě dlouhou a trnitou cestu před sebou. Nemyslím, že ve svém kmeni mají všechny hráče aktivní. Dříve nebo později stejně ke sloučení dojde, začnou u akademie a skončí u hráčů na "druhé" straně. Už teď je to únavné, být pod útoky, široko daleko červené pole, bez nočního bonusu...
už teď se objevují nabídky na převod nebo prodej účtů na S8.
Hrát svět tři roky nebo pět je velký rozdíl a ne každý to vydrží. Potom už to není o radosti ze hry nebo o relaxaci. Teď je to hra o nervy a souboj se stresem.
 

DeletedUser

Guest
Pokud bereš červená nekonečná pole a nulový noční bonus jako nevýhodu, pak to jistě únavné je. :pardon

Jistě je rozdíl hrát svět 3 nebo 5 let. Ale daleko větší rozdíl je mít za sebou 3,5 roku a XX 000 vlastních vesnic plus přátele po svém boku, nebo mít na s50 vesnici s 200 body, kolem sebe cizí lidi a 3,5 roku před sebou. Nezapomeň, že ti co vydrželi do teď a jsou tu od začátku, jsou více méně závisláci. Vyhrát svět je poměrně dobrý důvod k tomu se závislosti na DK zbavit. Otázkou je jestli ukončit svět je důvod stejně dobrý.:mocking
 

DeletedUser16358

Guest
Hmm mám několik zájemců kteří mají zájem o učet v kmeni, jen zatím nemáme volný učet.. :cry lidi si to drží zuby nehty, kde se to jako prodává ?? to nějaký trh...? ::D

Já osobně nemám ráda takové šibování s učty, ono tu jde i o důvěru kteoru chceme mít v naše hráče, a tím jak se občas někde někdo nový vyskytne tu důvěru těžko získat:blush

Marku a vy s Milanem jako plánujete co, tady na tom světě ? :p
 

DeletedUser33561

Guest
Ivanita, na to Ti lehko odpovím, pokud se nemýlím, jsou to spojenci, kteří nebudou hledět na taktiku a budou zabírat pro ně nepřátelské hráče, čímž se částečně oslabí. Nechají si rozrůst v kmenech slabé hráče, které před nedávnem přibrali sloučením se sousedním kmenem tím, že jim vytlučou vesnice a slabí hráči vytlučené vesnice zaberou. Co následně s nimi, bude muset být buď velká vlastenecká válka, aby se slabí hráči zlikvidovali, což opět zbrzdí rozvoj větších hráčů, kteří mají ambice na to, aby byli ve vítězném kmeni. Co na nábor slabých hráčů řeknou spojenecké kmeny? Podle mě budou ve finále hráči tak unavení, že budou chtít skončit a ke sloučení hráčů ze dvou silných aliancí dojde, nebude to ovšem stačit na ukončení světa a nyní je těžko odhadnout reakce hráčů, kteří se do vyvoleného kmene nedostanou...
Věř, že zkušenosti s ukončením světa mám a vím, jak je potřeba různé situace řešit, je potřeba nesklánět hlavu a diplomaticky kmeny slučovat do ucelené části mapy a ne rozšiřovat o slabé hráče, je potřeba, aby vedení splupracovalo a ne, aby si každý zakladatel kmene dělal, co přinese prospěch jemu a při tom mu nezáleželo na hráčích z rady kmene, ani na těch, kteří mu kmen dostali na patřičnou výši... (mohla bych jmenovat nicky několika hráčů, kteří tak jednali jak na sv.15, tak i nicky hráčů, kteří tak jednali i na světě 8). Na světě 8 hraju stejně dlouho jako jsem hrála na sv.15, účty byly založené v jeden den. Tento svět jsme brala jako oddechovku pro jeho pomalost. Zcela jinak se brání na rychlém světě, kde je noční režim a zcela jinak se brání na světě, kde není noční režim, je pomalý a má malý dosah šlechty. Také jsme stáli na sv.15 jako zakladatelé kmene před rozhodnutím, zda vést nesmyslnou válku se sousedícím kmenem nebo být jeho součástí. Zvítězil rozum a asi po roce hry jsme byli jeho součástí a hráči, co se do kmene nevešli, přešli k našim spojencům, kteří byli během pár dní i spojenci kmene, do něhož jsme vešli ... Právě v těchto dnech jsem zažila krásný pocit při ukončení světa 15, kde jsme jako vítězný kmen -UWH- udrželi po tři měsíce více než 80 % mapy a zvítězili jsme. Jak krásné bylo, když jsme se už nemohli přihlásit, alespoň po skype jsme si hráči z různých konců republiky, tak i ze Slovenska na dálku na ukončení světa přiťukli a náležitě to na skype oslavili. V současné době máme svět ukončený, ale dosud jsme žádné diplomy a třeba i body neobdrželi, zřejmě nás ještě všechny prověřují ... Na velkém fóru ještě nic uvedeného rovněž není. Skončila jsem na 6. místě na světě, měla jsem prioritu na třech kontinentech, což není zase tak špatné. A asi jsem trochu závislák, rozjíždíme na sv.23 jako parta stejný kmen, jako jsme měli na sv.15...
 
Nahoru