• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser33561

Guest
monnkey, na sv.15 jsem měla tu čest hrát proti hráčce fogoša, která ve vaší alianci měla účet fogoša malá a byla tuším ve vašem kmeni, byla jsem s ní i na srazu a ikdyž jsme byli na dk nepřátelé, tak nikdy nepodrazila a hrála férově, čehož si cením, je to fajn hráčka a člověk
 

DeletedUser11059

Guest
..... Už na dvou světech to skončilo mizerným slučováním, tak proč by osmička nemohla být první kde se hra dohraje hrdinně do konce?:pardon
Marku, tady to prvenství budo mít EMMONS na cs10 ... za chvilku bude konec TimeEndu a je to kmen, co se za účelem vítězství neslučoval ...
Škoda, že 8 v tom nebude první, ale díky nastavení je to i jasné.

Hrát svět tři roky nebo pět je velký rozdíl a ne každý to vydrží. Potom už to není o radosti ze hry nebo o relaxaci. Teď je to hra o nervy a souboj se stresem.
Miko, tady si nejsem tak jist tím, zda hrát svět 3 nebo 5 let je rozdíl. Osobně si myslím, že když to někdo s elánem vydržel a drží 3 roky a kousek déle, nejspíš to ve stejné pohodě vydrží i další 2 (čas letí secsakramensky rychle). A pro mnoho hráčů je právě červené pole a neustálé boje to, co je na tom baví a opak by je odlákal od hry. Třeba i s tím se počítá a je to v plánech, kdo vydrží déle s aktivitou.

x.dadicek:
není zapotřebí slučování ... to že to tak proběhlo u Vás (a sama mluvíš, že šlo o naprosto jiný svět s jinými parametry) nemusí znamenat, že to tak musí být všude. Třeba ten pocit z vítězství bude ještě lepší, když to bude po finální vojně, nežli sloučením největších. A jak píšeš, lidi to možná přestane bavit, možná to už mnohé dávno nebaví a pak třeba začne vojna a najednou se stane, že to už nebude rovnocenný boj, ale jedna strana bude z 80% aktivnější a nakopnutá a cesta nebude ani trochu trnitá.
Ale to je už na hráčích co to tu hrajou.
Stále je možnost, že třeba za rok zažádají znova o nyvýšení členů v kmenu a bude jich 100 ... pak už by jim třebna i samostaná jedna alinace v jednom celku mohla stačit na vítězství. Ale cesta sloučení tu samozdřejmě také pořád je. Jde o to, proti komu by se slučovali, nebo zda jen za účelem konce světa (a v kdysi anketách tohoto světa bylo dost hráčů z vedení těchto aliancí pro to, aby tento svět byl nekonečný ......

Michale, musíte si najít pořádného nepřítele.
 

DeletedUser

Guest
x.dadicek - Já ti rozumím. Ty nám tu vlastně říkáš, že jste vošulili hru na s15. Tedy vlastně sebe, protože jde o hru, jde o to se pobavit ve volném čase. Ale ne jen tak, udělali jste to kvůli pár prémiovým bodům. Jo a abych nezapomněl jsi na to hrdá. No... Gratuluji.:pardon
 

DeletedUser33561

Guest
Píšeš, že mi rozumíš, ale nepřipadá mi to tak, ukaž mi jeden kmen na sv.8, který by se po půl roce od počátku hry neslučoval s jiným kmenem nebo s ním nešel do aliance, případně kdy hráči z jednoho kmene nevcházeli do jiného. TFOH nevím zda přibírali další hráče, nesledovala jsem to, u KOFU vím, že proběhlo v nedávné době sloučení s kmenem RKS a podivné sloučení s kmeny Bk. Co tu hráči hrajou a jak se s nimi jedná, jsem se přesvědčila v nedávné době a nechtěj o tom slyšet... Ježily by se Ti vlasy na hlavě, jestli nějaké máš ...
Přečti si pozorně kavárnu sv.15 a uvidíš jak elegantním způsobem ukončil nepřítel (byl už dost zdecimovaný útoky, ale určitě by ještě rok odolával) svoje učinkování na sv.15. O dovolené na srazu kmene se dohodli, téměř všichni klikli a zrušili účty...
 

DeletedUser

Guest
x.dadicek - To ty nechápeš mě. Nepíšu o slučování, ale o důvodech za jakých se tak děje. Je rozdíl jestli tím posiluješ kmen, a nebo ukončuješ svět. Ne s každým chci být v kmeni a počet bodů nikdy nemůže být hlavním kritériem.


Ptáš se mě jestli mám vlasy? Počkej, trochu o tom popřemýšlím...

23b31f5138_72447497_u.jpg



Jo, pár vlasů bych měl. Je škoda, že se ti zde na fóru nezobrazují avataři hráčů.:mocking
 

DeletedUser11059

Guest
Marku, měl by sis ale nejprve sundat tu čapku, aby bylo to háro vidět :D
 

DeletedUser33561

Guest
Je vidět, že už jsem stará bába, neuvědomila jsem si , že mladí hoši mohou mít tak krásné vlasy jako Ty. To by se to ježilo... Krásně jsi to napsal, ne s každým chci být v kmenu ... poznala jsem to v nedávné době na vlastní kůži, se mnou to poznali i spoluhráči z erlandu, kteří jsou nyní v kmeni CRUS-1 ... v současné době jsem v kmeni téměř sama. Vím, že mě vytlučou a zaberou, vím také, že na bývalé spoluhráče, které jsem vychovala a kteří za nic nemohou, útočit nebudu. Nebudu ani útočit na ty, co za to mohou, mívala jsem u nich zástupy, vím, jak měli stavěné vesnice a bylo by to ode mě nefér ... Žádat je ale o něco, jak mi bylo doporučováno, nikdy nebudu, i klasik napsal, lepší je umřít vstoje, než žít na kolenou.... Bránit se ale budu do poslední vesničky, doufejme, že mě nebudou zlobit oči tak, jako mě nyní začaly zlobit...I při posílení kmene musí být určitá pravidla a dohoda. A při ukončování světa nemám nikomu za zlé, když se spojí nejsilnější hráči z aliance a vstoupí do hlavního kmene, který potom zvítězí nebo když se spojí hlavní kmen, jenž nikdy neměl žádnou akademii, ani nebyl s nikým v alianci, se spojencem, se kterým to táhnul po celé trvání světa.
 

DeletedUser33561

Guest
Vážení hráči ze sv.8,
Vám a vašim bližním přeju lásku od milovaných, přátelství od přátel, úctu od těch, kterých si vážíte ... ať vám nový rok 2012 přinese jen to nejlepší - hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a pohody.
x.dadicek
 

DeletedUser11059

Guest
já chci V Š E M.....P O P Ř Á T.....T E N.....N E J L E P Š Í......N O V Ý.....R O K.....2 0 1 2, ať ho strávíte v objetí a ruku v ruce s tím koho nejvíc milujete, ve zdraví, v pohodě a klidu bez zbytečného stresu.
Zde jsem s Vámi trávil na světě 8 skoro na chlup 3 roky, dlouhé a někdy i bezesné chvíle, kdy mi obrana zabránila zalézt do postele vedle své choti.
Ať se Vám daří nejen zde, ale především v reálném životě.

papas
 
Nahoru