• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser16358

Guest
A neda pokoj a neda :)

Jinak vsem preji za byvale RRJK vse nejlepsi do noveho roku 2012 :hi

chtěla jsem na toto taky reagovat, ale musela jsem se tu překousat domňěnkama... a tak se mi to stratilo :)

Marku.... to budete prvně muset jít po nás :pardon:p

Je a jak tady tak spekulujete kdo se kde přidá a jak to vše skončí.... já bych k tomu chtěla dodat, že tato hra mě už tak nebaví jako kdysi, to množství vesnic je strašně deprimující a žádný pořádný nepřítel taky, ale nemyslím si že by tu ještě nějací nadšení hráči byli (teda vyjímky... určitě jsou takoví ti v Crus třeba ti malí, co nastoupili na své učty snad až teď a vůbec nevědí o co jde )... podle mě je to už opravdu jen o té vydrži... , která jak se zdá může být nekonečně dlouhá no uvidíme, nechme se překvapit co bude za rok... :)

Jinak McHaluzákovi - Michale zvýšený zájem o vstup do našeho druhého kmene, jsem vyřešila snadno, napsala jsem těm žadatelům, aby se zeptali v KOF jestli by jste je k nám pustili...:rofl a už neodepsali :D

Jo a mám taky dlouhé vlasy a delší než ty Marku už.. ! :p
 

DeletedUser

Guest
.... že tato hra mě už tak nebaví jako kdysi, to množství vesnic je strašně deprimující a žádný pořádný nepřítel taky, ale nemyslím si že by tu ještě nějací nadšení hráči byli (teda vyjímky...



Já jsem na tom úplně stejně, ani nevím proč jsem to už nezabalil :(


Začal jsem na S24 jen tak, ale začalo mě to bavit. Člověk farmaří a čeká, zdali někdo nesfarmaří jeho, zdali zítra bude mít ještě vesničku či nějaké vojáčky. Je to zábava, ale ty téměř 2 tisíce vesnic na S8 je prostě za trest. Kéž by se někdo našel, kdo by mi je během pár dnů sebral, nad bych mu i peníze poslal. Smutné, ale pravdivé :(: Bye
 

DeletedUser33561

Guest
Ivanita, jsme na jedné lodi, RRJK také nemám ráda, když jsem s Effendim jednala kdysi o diplomacii RRJK s kmenem erland, tak jednal sice z pozice síly, ale velice neprofesionálně.
Monnkey a McHaluzák, vám chci připomenout, že jsou dostupné skripty, které vesničky obslouží během 5 minut a pokud chcete vyhrát svět sloučením dvou aliancí do kmene o 50 hráčích, tak musíte získat ještě více než jednou tolik vesniček, které budete muset zajistit a pokud je budete chtít získávat pouze jako mrchožrouti (zabírání vesnic nehrajících hráčů), tak vám opravdu nezávidím. To bude ještě tři roky nuda ... posílat útoky na 200 hodin nebo i delší dobu na hráče na kraj mapy a zabírat mršiny. A to vše jenom proto, že jste přesvědčeni, že tak velký svět, jako sv.8 je, lze vyhrát sloučením zhruba 200 hráčů v aliancích do jednoho kmene o 50 hráčích ... A představte si, že až budete mít kýžených 80 % aktivních vesnic mapy, tak hráči v time endu trochu usnou na vavřínech, nebudou do účtů dávat premiáky, stává se, že zhruba dva až tři pro neaktivitu zbarbaří a také se může stát, že kmen klesne pod 80% aktivních vesnic mapy.
Je to tři dny, co jsem změnila kmen, protože jsem byla ve stávajícím sama. Změna pro mě nic neznamená, opět jsem v lokalitě sama. Monnkey jak píšeš, že jsi odrazila zvýšený zájem o vstup do vašeho kmene, myslíš, že je to profesionální rozhodnutí v době, kdy se bude lámat chleba? Vždyť máte jako kmeny docela malé procento z aktivních vesnic mapy, na to abyste takto jednali. Chápala bych to v případě, že je hodně neaktivních účtů, o kterých víte, že brzy zbarbaří.
Chcete mě některý z vás do kmene?? Do KOF-BK ale nepůjdu. Předpokládám, co mi odpovíte, ale zase zásluhou KOFu jsem už na 26. místě v obraně a dříve, než ve stoje padnu, pokusím se vašim hráčům ještě trochu zpestřit tu nudnou hru, která vás ještě čeká.
 

DeletedUser16358

Guest
x.dadicek díky za info o skriptech ale víme já i Michal. Bez nich bychom tu už ale opravdu nebyli :D
A za náš kmen mohu říci že neberem a hlavně tebe určitě nemůžem :)

A co bychom dělali v důchodu ? my si to zabírání pak určitě užijem mě to čeká už za snad 30 let :D
 

DeletedUser33561

Guest
Ani mě to neudivuje, předpokládala jsem to.
Než ještě skončím, tak Ti napíšu osud nicku x.dadicek. Jednou o prázdninách jsme s vnoučaty neměli co dělat a kluci měli založené účty na DK, tak jsme si je založily s vnučkou Dádulkou také a závodili jsme všichni kdo déle vydrží. Můj účet je ve vítězném kmeni na sv.15. Účet x.dadicek, který po skončení prázdnin hraju za vnučku po vytlučení omezím, abych tam už nemusela dávat prémium. Vnukův účet v-mirek ze sv.15 pro jeho zaneprázdněnost legálně převzal koncem června Jarda 321, který se mu zcela nevěnoval a nakonec byl pro neaktivitu z vítězného kmene vyloučen (měl prý velké množství zástupů za tu krátkou dobu, co účet hrál). Docela mě to mrzelo a vnuka rovněž. Vnučka, když za mnou přijde vždy v neděli, tak chce účet vidět a těšilo ji, jak účet vzkvétá. Když jsem vnučce tuto neděli říkala, že musím účet omezit jednak ze zdravotních důvodů (jsem už druhý týden v nemocnici a nemohu se bránit, jsem od října pod útoky a když jsem žádala zástupce kmene KOF o omezení útoků po dobu nemoci, tak na mě uspořádali hromadku z obou jejich kmenů) a jednak z důvodů intrik a podrazů, které jsem zažila v dřívější době. Vnučka mi odpověděla, že by to už udělala dávno a že ikdyž účet skončí tak pro ni královnou sv.8 bude nick x.dadicek stejně. Jakmile skončí na účtu premiák, další do něho už dávat nebudu, nemá to význam se věnovat něčemu, kde to člověka nebaví a ještě když nemusí... Mám z tohoto světa mnoho výborných přátel, kterých si vážím a děkuji jim za hru, jsou zde i bývalí přátelé, o kterých mohu napsat pouze to, co již jednou bylo napsáno: Zradí-li tě přítel, polituj ho: ty si přišel jen o něco, co beztak nemělo cenu, on však ztratil kus sebe sama.
Monnkey, upozorňuji Tě na to, že někteří hráči z kmene KOF jsou schopni potopit i vynikajícího spojence a přítele, mějte se jako kmen na pozoru... v současné době jsou proti vám silnější ...
A zástupcům KOF mohu napsat, že jste kmeny, které mají spoustu hráčů, někteří z nich by rádi legálně předali své účty ... je jich dost ... ale věřte, že na sv.8 hru omezím, další premiák do účtu už dávat nebudu, zbylé vesničky, které nezaberete, budu udržovat, abych viděla, zda jsem vše typovala správně a mohu vás ujistit, že dvakrát do stejné řeky vstupovat nebudu ... na sv.8 budu hrát vždy pouze jako x.dadicek.
 

DeletedUser24902

Guest
Myslím že půlka pravdy není celá a proto když už mluvíš o těch zlých hráčích z KOF měla by jsi říci vše.Zvali jsme Tě před časem k nám to jsi odmítla s tím že mrtoly podprovat nebudeš.Ač velice nemocná jak píšeš vesele jsi mezi svátky zabírala končící hráče z vlastních řad.V novém roce jsi Ty začala jak říkáš " testovat naši aktivitu" hned na dvou hráčích. Tak se prosím nediv že si to líbit nenecháme, ale začala jsi si to Ty a my to dokončíme :p
 

DeletedUser33561

Guest
Příteli, myslet znamená houby vědět, půlka pravdy neexistuje, Tvoje tvrzení je lež. Pozvání do vašeho kmene jsem obdržela, ale bylo po velice krátké době staženo. Rozpuštění kmene bylo někdy v nočních hodinách [SPOIL]
Anduhil dne 19.10. v\ve 22:06 hodin
Takže kolegové kdo má zájem přestoupit tak jak bylo reklamováno na foru má možnost zhruba za 3O minut rozpouštím kmen ....
[/SPOIL]a v brzkých ranních hodinách bylo pozvání staženo, můžeš si to ověřit a hodit ho sem, archivuje se po celou dobu trvání kmene. Než se člověk rozkouká a ráno ošetří ulepené oči, tak bylo pozvání stažené. Okomentoval to zřejmě nějaký dobrák z vašeho kmene, moje vyjádření nikdo nedostal a nemohl dostat. Asi záměr, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
Ano, během předchozího půl roku jsem měla problémy s očima. Kdo to neprodělal, si nedovede představit, co to je, když neustále bolí oči po dobu téměř 6 měsíců (6 měs.to bylo 4.února). A bolí to tak, že nepříjemný zánět spojivek proti tomu není žádná bolest. To potom už bolí celá hlava a někdy jsem říkala, že i celý člověk. Nikomu bych nepřála, aby to prožil. Když mi doktorka po 4 měsících léčení řekla, že by to chtělo nemocnici a stále mě nikam neposílala, tak jsem si sama musela sehnat oční kliniku, kam mě objednali a koncem ledna jsem tam nastoupila. Ve čtvrtek mě pustili domů a oči už mě nebolí. Je to veliká úleva po tak dlouhé době.
Podle Tebe zabírat vlastní končící hráče se nesmí, ale ono zase nezabere přes den tolik času udělat šlechtu a někam ji poslat, jako obrana před vašimi neustálými útoky (kolem 1500), které šly po celou dobu.
Podle Tebe zabírání mých vesnic hráčem vašeho kmene je v pořádku, když jsem začala sledovat poslední dobytí a poslala jsem šlechtu na jeho nově dobyté vesnice tak bylo zle, že to věděly oba vaše kmeny. Mohl si je včas zapodpořit.
A útoky na druhého hráče byly také na objednávku. Nejprve začal útočit on na mě tak špatně sestaveným vojskem ve vesnicích, že stačilo do jeho vesnice bouchnout jedním útokem, poslat šlechtu a byla moje. Lehko jsem si jeho vesničky dobývala. To se asi také nesmělo a on na mě útočit směl... a opět to věděly oba vaše kmeny.
Nyní, když jsem jako sám voják v poli, po celou dobu nepřítomnosti, pod útoky obou vašich kmenů, pouze sleduji, za jak dlouho se vám podaří účet beze zbytku rozebrat. Na poměrně velký počet útočících hráčů vám to trvá už dost dlouho (cca 4 měsíce). Zřejmě na koordinaci útoků máte své velké odborníky. Jednoho z nich jsem měla čest poznat v kmeni BK ...
Proti křivému nařčení se celebrity brání u soudu, normální lidé si pomyslí své, dobří přátelé jim důvěřují a podrží je a ti, co je křivě obviňovali se brzy stejným způsobem odvděčí přisluhovačům, kteří jim věřili a v jejich činnosti podporovali.
Toto je můj poslední příspěvek, na další už reagovat nebudu. Pouze ostatním spoluhráčům chci napsat: Nenechte se otrávit tím, že některé karty jsou cinknuté, některé zápasy prohrané a na některé spoluhráče není spolehnutí. Neučte se simulovat ani nadávat na ostatní. Hledejte rezervy, či nové cesty a pořád se zlepšujte. Uvidíte, že zvítězíte. Užijte si ten pocit. Přeji vám to.
 

DeletedUser33561

Guest
Nedá mi to a musím se pochlubit, měla jsem 32 vesnic a už jich mám 35. Zastihla jsem vás opět nepřipravené, podívej.
[SPOIL]Přeposlat Smazat << >> Předmět
yellow.png
x.dadicek (Nova-p-221-) dobyl Anduhil západ 009 (816|271) K28 Odesláno07.03.12 15:41:20 Útočník vyhrál

Štěstí (z pohledu útočníka)

-16.2%
rabe.png




klee_grau.png
Morálka: 100%

Útočník: x.dadicek Původ : Nova-p-221- (816|273) K28
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Počet: 00030000000001 Ztráty: 0004200000000
Obránce: Anduhil Cíl : Anduhil západ 009 (816|271) K28
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Počet: 000000000000 Ztráty: 000000000000
Vojsko obránce, které bylo na cestě

unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
000000000000 Kořist:
0/2.580 Oddanost: Pokles z 7 na -13
» Zveřejnit toto oznámení


[/SPOIL]

[SPOIL]Přeposlat Smazat << >> Předmět
yellow.png
x.dadicek (Vzdálené *Milostné radovánky*-) dobyl VECHEC (795|262) K27 Odesláno07.03.12 15:02:28 Útočník vyhrál

Štěstí (z pohledu útočníka)

-12.4%
rabe.png




klee_grau.png
Morálka: 100%

Útočník: x.dadicek Původ : Vzdálené *Milostné radovánky*- (796|262) K27
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Počet: 03490000000001 Ztráty: 0170000000000
Obránce: gabika Cíl : VECHEC (795|262) K27
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Počet: 000000000000 Ztráty: 000000000000
Vojsko obránce, které bylo na cestě

unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
000000000000 Kořist:
0/4.980 Oddanost: Pokles z 16 na -15
» Zveřejnit toto oznámení [/SPOIL]
[SPOIL]http://cs8.divokekmeny.cz/game.php?village=142114&screen=report&mode=all&view=55376731 Předmět
yellow.png
x.dadicek (Nova-79-) dobyl vlček 180 (819|279) K28 Odesláno07.03.12 15:33:05 Útočník vyhrál

Štěstí (z pohledu útočníka)

rabe_grau.png




klee.png
20.3% Morálka: 100%

Útočník: x.dadicek Původ : Nova-79- (819|281) K28
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Počet: 30000000000001 Ztráty: 2600000000000
Obránce: jarda 321 Cíl : vlček 180 (819|279) K28
unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
Počet: 000000000000 Ztráty: 000000000000
Vojsko obránce, které bylo na cestě

unit_spear.png
unit_sword.png
unit_axe.png
unit_archer.png
unit_spy.png
unit_light.png
unit_marcher.png
unit_heavy.png
unit_ram.png
unit_catapult.png
unit_knight.png
unit_snob.png
000000000000 Kořist:
0/6.850 Oddanost: Pokles z 12 na -8
» Zveřejnit toto oznámení

[/SPOIL]

Mě se moje (poslední) plány na tomto světě podařily - čestně a bez zrady jsem téměř rozebrána nepřítelem (převážně bývalými spoluhráči, kteří se k tomu propůjčili) - co víc chtít ??
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru