• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser

Guest
Ach jo, to jsou ty neosobní způsoby komunikace. Já jsem to nemyslel ironicky...
 

DeletedUser

Guest
No ono "no jistě" trošičku evokuje ironii :) A taky jsem se nevyjadřovala ke kvalitě hráčů, ale k nudě (což je i topic) - já se teda rozhodně nenudím, ani na to není čas :D A na okraji nejsem, tak jsem z toho vyvodila, že na okraji nuda je :p
 

DeletedUser

Guest
No vidíš, a přesto se tady najdou hráči, co si myslí opak ;) A k těm jsem se taky vyjadřovala...
 

DeletedUser

Guest
A já jsem neříkal že uprostřed jsou hráči z TOP20. My říkali že uprostřed je více schopnějších hráčů než na okraji mapy. Tak se nauč číst a nevyskakuj.

A S1 si můžeš rozebírat v jiné sekci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A já jsem neříkal že uprostřed jsou hráči z TOP20. My říkali že uprostřed je více schopnějších hráčů než na okraji mapy. Tak se nauč číst a nevyskakuj.

A S1 si můžeš rozebírat v jiné sekci.

Hehe schopni hraci:mocking
Spis jedna velka banda je uprostred :mocking

Nejvetsi hraci (co do bodu samozrejme) jdou z kraje, tudiz jsem take zvolil tuto variantu, abych dorostl do nebeskych vysin :mocking

A Riddine, kde mas svyho Rockyho, podle ikonky Sly trochu seschl, anebo v MiB meli pravdu, ze priletel z kvasaru Xomega20, heh
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm. zverili mi tu účet.. svet 8 je fakt úplne iný ako ostatné..ťažko to popísať, som zvyknutý hrať za veľké kmene. a normálne sa mi tu ťažko zvyká. no v každom prípade hrať tu sa oplatí vyskúšať, hlavne keď sa hrá v jednom z najlepších kmeňov a s najlepšími hráčmi sveta po boku )
 
Nahoru