• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser

Guest
A nenapadlo Tě, Svízeli, že k tomu ten "pán" měl důvod?:D

Trefa :)

Ono totiz panove Svizel byl u nas totiz neskutecne aktivni, ale bohuzel jen v psani BLABOLU na foru :)
Vas pan pak uz proste dostal nerva, zvolil sice ponekud ostrejsi slovo, uz mu proste ruply nervy, pac kdo nevidel resp. necetl neuveri...
Holt kdyz ti 12 (pokud svizel nekeca v profilu, pokud mu je vic, tim hur) tak mas jiste mentalni stropy, u Svizele je bohuzel ten strop jen tesne nad podlahou...

A pro vase info, svizel mi neposlal na podporu ani vojacka, nejprv se mu to zdalo moc daleko, potom zase nemel chudak vubec nic volneho, to je pri mnozstvi nad 100 vesnic celkem kumst nemit volnych ani par tisic vojaku aspon pro symbolickou podporu, ze :)
 

DeletedUser21251

Guest
ty vojaky sem nemel proste zabral sem asi 20-25 vesnic od jednoho hrace a tam zrovna nic nebylo tak se tam naposilaly podpory aby pri pripadnych utocich mi je nezabraly a ja nemam jen obranu ale i utok takze utok mam asi 2/5 vesnic ze 100 vesnic 40 utoku takze 60 obrannych ale v tech obrannych je tech novych 25 takze 35 vesnic obrany s vojskem samozrejme ze se v tech novych stavi vojsko.a kdyz na me zacal utocit matejos a epsi zitreka utocili zrovna na ty nove a ja tu chvili asi 1 a pul dne nebyl takze jsem nevedel jestli to je fake nebo ne tak jsem je vic zapodporoval a zbylo mi par vesnic obrany asi 10 a kdyz k tobe pujdu asi 40 hodin myslim ze je to zbytecne kdyz u tebe tam jsou spojenci kmen a treba ti neposlali ani se neozvali ja se ozval ze to cenu nema ze tam mas okolo sebe hrace do 10 hodin tak nevim proc si na me vylivate zlost...
 

DeletedUser

Guest
ty vojaky sem nemel proste zabral sem asi 20-25 vesnic od jednoho hrace a tam zrovna nic nebylo tak se tam naposilaly podpory aby pri pripadnych utocich mi je nezabraly a ja nemam jen obranu ale i utok takze utok mam asi 2/5 vesnic ze 100 vesnic 40 utoku takze 60 obrannych ale v tech obrannych je tech novych 25 takze 35 vesnic obrany s vojskem samozrejme ze se v tech novych stavi vojsko.a kdyz na me zacal utocit matejos a epsi zitreka utocili zrovna na ty nove a ja tu chvili asi 1 a pul dne nebyl takze jsem nevedel jestli to je fake nebo ne tak jsem je vic zapodporoval a zbylo mi par vesnic obrany asi 10 a kdyz k tobe pujdu asi 40 hodin myslim ze je to zbytecne kdyz u tebe tam jsou spojenci kmen a treba ti neposlali ani se neozvali ja se ozval ze to cenu nema ze tam mas okolo sebe hrace do 10 hodin tak nevim proc si na me vylivate zlost...

Tak pratele to je presne ono, co jsem uvadel, takhle asi vypadalo nase forum, saskarna :clown
 

DeletedUser

Guest
:D Dobré no. Jen by mě zajímalo kolik lidí mu na s8 už nechalo účet :)
že má celkem slušně bodů :D
 

DeletedUser18162

Guest
Právě proto držím jedno pravidlo, když k nám beru nové lidi. Musí jim být minimálně 18 let. Bez toho se k nám nikdo nedostane. A ješte s nimi vedu delší rozhovory abych si to trochu ověřil. Protože člověk, nebo spíše dítě jako svízel by mě asi zabilo. A já chyt nerva a nedopadlo by to dobře :mocking
 

DeletedUser

Guest
na 8 je nuda

Tak to se vůbec nedivím.. Na S8 jsem jen z legrace( hraju S3) a něvěnuju tomu moc času, ale co je tady za hráče to se my snad jenom zdá. Museli dělat nábor na nějaký základce:mocking. Během 4týdnů jsem zkusil 3.kmeny a všude je to na vlas stejný. Vůbec nevědí jak má vypadat útok, klidně pošlou lučištníky a kopí. Nechtějí útočit na obsazené vesnice a podpory se nedočkáš. Beru, že to hrajou děti, ale za tu dobu co běží 8. už by mohli pobrat základy. Všude frčí slovní fotbal a počítaní na což už mám alergii:mocking. Nejspíš spáchám harakiri:shout
 

DeletedUser

Guest
No jistě. Jako všude tak i na s8 jsou ve středu špičkoví hráči.
 

DeletedUser

Guest
Není třeba být ironický, on si začal (nebo spíše - přímo si o to říkal) ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru