• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser

Guest
skús najskôr hádať ) .. skúšal som tam nájsť teba, ale nepodarilo sa mi to, pod akým nickom hráš ?
 

DeletedUser

Guest
Z čeho tak usuzuješ? Zas tak moc to nerozhlašuju :) Ale jo, je možné, že jsem se o tom na nějakém fóru zmínila, hmm...
 

DeletedUser23979

Guest
Nu jak na to koukám tak jenom málo lidí ví, co se na tomto světě děje...koukala jsem na vyjádření některých lidí a musím žasnout, co tu píšou...
 

DeletedUser

Guest
Z čeho tak usuzuješ? Zas tak moc to nerozhlašuju :) Ale jo, je možné, že jsem se o tom na nějakém fóru zmínila, hmm...

Sákra a že bych něco věděl? :D

Když už jsme vedle sebe a nedáš vědět :D
----------------------------------------------------
Nu jak na to koukám tak jenom málo lidí ví, co se na tomto světě děje...koukala jsem na vyjádření některých lidí a musím žasnout, co tu píšou...

Řeknu to asi takhle:
Ti co ví co se tam děje nemají potřebu nad tím diskutovat a polemizovat ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Petanecku, Ty máš co říkat :p Taky bych Tě tam pod touhle přezdívkou těžko hledala, viď? :D
 

DeletedUser23979

Guest
Nu jo...u KOF týmů nuda není...:paladin...časem asi poznáte...


obr734204_obr1.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Řeknu Vám to asi takhle, pokud chcete, něco se vždy najde a nuda není :)

A u nás na jihozápadě nuda rozohodně není :)

P.S.: Doporučuji hráčům, kteří chtějí začít na tomto světě, jihozápad :)

Vesnic je neustále málo :D
 

DeletedUser

Guest
Nu jo...u KOF týmů nuda není...:paladin...časem asi poznáte...

Docela se těším až to poznám , a budu moct za KOFáky bojovat , ovšem teda jestli můj přestup z CC do KOF2 dopadne dobře , zatím je cesta na nejlepší , cestě , ale nemyslete si že jse jdu schovat , kmen CC se rozpadne , protože hráči na 2. a 3. místě v kmenu , bohužel musejí ukončit působení na DK , a tak to bez nich už nebude ono , jinak už tam jsou lidi "jen do počtu" , krom ještě sisiny ,která je výborná hráčka , ale ted má problémy ze svojí nemocnou maminkou , a tak taky skoro nemá čas na DK
 
Nahoru