• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser2118

Guest
ježišmarijáááááááááááá

jak já sem ted poskočil radostííííííííííí

kdo byl ten užasný človek kdo ti zaridil opet tu dovolenou ???

Bobcat
Body: 0
Umístění: 452
Poražený protivník: 81.926.231 (140.)
Kmen: :-SZ-:
 

DeletedUser

Guest
gratulace

Po kratší dovolené jsem zas na chvilku mrkla na Fórum a vidím, že snaha lidí na S4 přinesla ovoce - gratuluji ani tak ne těm, kdo vydrželi sedět a cvakat na mince, ale spíš těm, kteří vzali rozum do hrsti a byli ochotni a schopni to do tohoto důstojného konce dotáhnout!

Pánové a dámy, smekám :hi.
 

DeletedUser

Guest
Hura, konečne jsem trefil na K3 kde jsem začal. Diky šark velky
 

DeletedUser

Guest
cituji Blackroka ...mozna ze jsem je tak nazval ale ted uz fakt nwm co me kdo pred tim poslal ze jsem na to tak reagoval ...hele a jakto ze 1980 byla v sv a minimalne ze zacatku bojovala taky proti vam ... ( pokud vim tak sla z LZ do RTR z RTR do SV ze SV do cult a z cult do V ...

P.S. pro tebe zradce nebude ptz nakonec podporila vas ... ale pro nas byla kdyz jsme meli vsechnu obranu na hranici a ona pak v nasem stredu prejde k nepriteli

pořád špatně hochu, moje žena 1980 n i k d y nebyla v SV, jediné co je správně je to, že z LZ přešla do RTR a to v době, kdy se proti SV a KREW bojovalo a RTR nikdy neopustila až do svého přestupu do Cultu a pak začala bojovat proti tobě a tobě podobným a vy jste si mysleli, že jí pokoříte - ale všichni jí pomohli a to byl váš konec, pak jhste skákali ze SV do UNIE, z UNIE do SV a do SZ a ty jsi dokonce na chvíli odešel, to když jsi prosil Cajzla o DoN a protože jsi ho nedostal, tak ses pokorně vrátil do SV-RTR a to je konec přátelé

ještě tohle ..Změny kmene:4

*Bílá růže - LZ - RTR - Cult - Vítězové
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
htm

Přijměte i mou gratulaci,smekám před s4,že se dokázali kmeny domluvit a najít společnou cestu.
Hodně štěstí mimo virtuální svět Vám přeje Maty - s2 - H.T.M.
 

DeletedUser

Guest
Prudič si neodpustí poznámku...

Pokud se někdo chlubí věrností názoru a cílů v průběhu celého boje na S4, pak je těžko pochopitelný púřestup z RTR do Cultu... RTR s Cultem vedlo několikrát válku, několikrát mělo DoN...

A teď se na mne zase vrhněte. :hi
 
Nahoru