• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Koordinovaný útok

DeletedUser

Guest
Ahojte, zrejme blba otazka, ale nemam moc zkusenosti a slysel jsem ruzne nazory.

Lze vyrobit koordinovany utok z vice mych vesnic na jednu nepratelskou, tak, aby prisli vsichni najednou?

priklad: Mam tri vesnice ze kterych posilam po 2000 sekerniku na jednu nepreatelskou. Dejme tomu, ze se mi to podari propocitat, aby tam dorazili vsichni na "sekundu" presne. Dorazi tam "pockaji na sebe" a zautoci jako jeden voj 6000 sekerniku? Nebo po sobě 3 x 2000?

Protoze jsem zaslechl, ze pri takovemto utoku se mi v nepratelske vesnici pobiji moje vlastni jednotky sami mezi sebou. Pripada mi to nelogicke. Co je na tom pravdy? Nebo je to nesmysl? Jak to vlastne je?
 

DeletedUser2029

Guest
priklad: Mam tri vesnice ze kterych posilam po 2000 sekerniku na jednu nepreatelskou. Dejme tomu, ze se mi to podari propocitat, aby tam dorazili vsichni na "sekundu" presne. Dorazi tam "pockaji na sebe" a zautoci jako jeden voj 6000 sekerniku?
Ne nejde.

Nebo po sobě 3 x 2000?
Ano, to je jediná možnost. A nemohou tam "čekat" ale doba příchodu je dána dobou jejich vyslání a dobou pochodu. A vyslat lze jedině ručně. Nicméně i tak se dají, ručně, vyslat útoky tak, aby přišly nelmi rychle za sebou - například v rozmezí jedné sekundy. Při troše umu a nelagujícícm připojení k netu.

Protoze jsem zaslechl, ze pri takovemto utoku se mi v nepratelske vesnici pobiji moje vlastni jednotky sami mezi sebou. Pripada mi to nelogicke. Co je na tom pravdy? Nebo je to nesmysl? Jak to vlastne je?
Je to nesmysl.

Jediný případ kdy se mohou pomlátit je, když vesnici zabereš. Šlechticem. Pak tam Tvé jednotky co šly jako doprovod šlechtice zůstanou na podpoře a pokud je nestačíš stáhnout a jdou na ves další Tvé útoky, tak se jednotky na podpoře střetnou s útočícími jednotkami.
 

DeletedUser14722

Guest
Souhlasím s Turgonem, dá se to načasovat a poslat tak, aby tam v padly na sekundu přesně všechny tři útoky. Sám to tak dělám. A efektivita je mnohem vyšší protože hráč nemá šanci si mezi útoky schránit další podpory. Co nesežene do chvíle útoku, to už přijde pak pozdě.
 

DeletedUser

Guest
Díky za info, stručné, přehledné, přesné a všeobsahující :)

díky, díky
 

DeletedUser3219

Guest
jenom malá poznámka:

jeden utok s 6.000 sekerama je minimálně 3x účinnější, než SOUČET tří útoků po 2.000. Pokud jsou ve hře hradby a beranidla, většinou ještě mnohem víc - zkus si to na simulátoru, ale znamená to, že z hlediska efektivity - na obrněnou vesnici nemá smysl útočit polovičatými útoky...
 

DeletedUser

Guest
vojsko

Mám jen takový malý dotaz.Dost tu mluvíte o tom,že na vesnici pošlete třeba 6000 sekerníků. Ale kdybych chtěl mít 6000 sekerníků tak nemůžu mít ostatní jednotky. Neni na to dost velký selský dvůr. Tak jak to děláte,že jich můžete mít tolik? Dík za odpověď.:confused:
 

DeletedUser

Guest
Selský dvůr neni dost velký 6000 sekerníků? Tak to máme asi každej jinej selák jak tak koukám ;)
 

DeletedUser7531

Guest
Mám jen takový malý dotaz.Dost tu mluvíte o tom,že na vesnici pošlete třeba 6000 sekerníků. Ale kdybych chtěl mít 6000 sekerníků tak nemůžu mít ostatní jednotky. Neni na to dost velký selský dvůr. Tak jak to děláte,že jich můžete mít tolik? Dík za odpověď.:confused:

Postavime dalsi uroven selskeho dvora .... :D:rolleyes:;)
 
Nahoru