• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Koordinovaný útok

DeletedUser2029

Guest
Kdyby tam nebyl paladin, tak možná i překonat.

Paladin zabere 10 ze selského dvora, surovin ale vyrabuje jen 100.
10 kopiníků vyrabuje 250 surovin.

EDIT:Nescíplo by nic, hned jak jsem odeslal, šel jsem testnou simulátor. :) A i kdyby to odskákalo 5 kopiníků, stále by to bylo více. Na suroviny prostě 1 paladin = 4 kopiníci
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Možná by mu něco chcíplo nevím, zkoušet to nemíním :)

Edit: Jinak detailisto, asi máš pravdu.
Doufám, že to nebude číst nikdo od nás
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14722

Guest
No testnu to možná v praxi :D taková vesnička minimálně jedna by se vždy hodila jako překvápko, ale ještě to promyslím než se do toho dám.
 

DeletedUser

Guest
Jenže na sekery už potřebuješ i kovárnu a tím pádem vyšší Hl.budovu a kasárny takže jich bude míň.
 

DeletedUser14722

Guest
No samo, že útočit bych kopími nešel ale ještě nevím jestli do toho půjdu. každopádně by to bylo perfekt překvápko až by to k někomu přišlo na návštěvu :D nejspíš by se docela divil.
 

DeletedUser

Guest
jinak kdo si to muze dovolit stavi si universalni a vsechoschponou TK ja osobne ji mam skoro v 80% vesnic zastoupenou ma nevyhody ze zabira mnoho mista a je draha, proto nestavim jine urovne budov kde nemusim ...howk domluvil jsem :)
 

DeletedUser

Guest
na speedech na mně vyslali třeba z jedné vesnice 4 utoky v jedne sekunde jak je tohle mozne je na to nejaky program ?
 

DeletedUser2029

Guest
Stačí trochu přemýšlet, trocha fantazie.

Všechny 4 útoky každý do samostatného okna. Tile (4 okna na obrazovku). Případně zmenšit okna ať je vidět jen odesílací "OK" - aby byla blízko sebe.

A pak jen klik - posun kousek vedle - klik -posun ...
 
Nahoru