• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Koordinovaný útok

DeletedUser

Guest
Je to možný. I když nechápu proč by to někdo dělal. Třeba vláčkem. Ale dá se to přes třeba mozzilu. Otevřeš si panely, nacvakáš si tam počty vojáků a vždy klikneš na poslat, nějakou zkratkou ten panel zavřeš a klikneš znova... dá se to...
 

DeletedUser

Guest
ale když otevřu ty čtyři okna a zažnu dávat všude Ok vyhodí mě to z těch 3 a zustane otevrene jenom jedno
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Je to možný. I když nechápu proč by to někdo dělal. Třeba vláčkem. Ale dá se to přes třeba mozzilu. Otevřeš si panely, nacvakáš si tam počty vojáků a vždy klikneš na poslat, nějakou zkratkou ten panel zavřeš a klikneš znova... dá se to...

Proč? Tak si zahraj speed a pochopíš. Záleží tam na každé sekundě.

ale když otevřu ty čtyři okna a zažnu dávat všude Ok vyhodí mě to z těch 3 a zustane otevrene jenom jedno

Musíš si jen navolit jednotky, nesmíš dát zaútočit, když pak stiskneš ok, tak tě to v ostatních oknech vyhodí.
 

DeletedUser

Guest
jj jednotky jsem mel navoleny v kazdym okne a daval jsem postupne OK a STEJNE ME TO VYHODILO
 

DeletedUser

Guest
Dělám to také, navolim jednotky, kliknu na "zaútočit" a takhle dám všechny čtyři okna a pak jen Ok všude a je to.
 
Nahoru