• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Který kmen je na S7 nejlepší?

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna Jonik
  • Vytvořeno Vytvořeno

Který kmen je na S7 nejlepší?


  • Celkový počet hlasujících
    59

DeletedUser

Guest
Vážení hráči,

zajímalo by nás, který kmen je podle Vás na tomto světě momentálně nejlepší (nebo ke kterému chováte největší sympatie). Svůj názor můžete vyjádřit v anketě, případně ho ještě rozvést zde v tématu. Přičemž zde můžete i zmínit to, ke komu jsou Vaše sympatie nejmenší. Do ankety bylo vybráno momentálně 10 nejlepších kmenů na tomto světě (dle bodového hodnocení).

Děkujeme za Váš názor
 
já zase neznám Tebe . :mocking
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Re

Mi niekto vysvetlite prečo je v "prvej 10" kmeň [=I=] keď sú na 15. mieste?
 
Poněvadž v době založení ankety se tento kmen v první desítce nacházel.
 
co dodat

Podle této ankety se dá vysledovat i aktivita hráčů v kmenech na světě 7, je jasný který kmen svět ovládne.:pardon:yes
 
Zpět
Nahoru