• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Který kmen je na S7 nejlepší?

Který kmen je na S7 nejlepší?


  • Celkový počet hlasujících
    59

DeletedUser32337

Guest
ukončení světa

jo vyhraje Order banda nezaměstnanejch, co v době kdy na ně děláme mi berou vesnice, to je fakt radost ze hry:(
 

DeletedUser30368

Guest
Ne, většina jsou důchodci zda Tě to potěší a zkus útočit, když jsou slevy v Kauflandu :p

PS: Omlouvám se kmeni Order ;)
 

DeletedUser32808

Guest
jo vyhraje Order banda nezaměstnanejch, co v době kdy na ně děláme mi berou vesnice, to je fakt radost ze hry:(

jak vidím, vždy se najde důvod, když člověk začne prohrávat. a napadnout slovně ostatní je to nejjednodušší a vypovídá to za vše .... alespoň se ti uleví.
i když nevím, kdo ti momentálně bere vesnice. mám takový dojem, že tu už delší dobu žádné nemáš.....
a hlavně je to jen hra.....;)

Osobní text
http://2i.cz/eb7ea78d5e

to jsem já, jestli má někdo nějakej problém, rád ho uvítám na tatami.

Jinak opět jsem byl přesvědčen o malosti kmene Order, co se prsí svými schopnostmi. Jediné co umí je pod rouškou noci se plížit jako šakali a šlohnout vesničku, dělají přesně to za co ostatním nadávají do lam a jiných věcí. Směji se Vám Orderáci jste sebranka toho nejhoršího co jsem v této hře zatím potkal.

"Ni čest, ni sláva"


já si jdu pro ves kdo umí umí, kdo ne.... (439|789) K74 , já majatrabi , alis samsung, jdu si pro ní, a jsem za to nazván trotlem nějakým ubožákem, co se skrývá za anonymitu netu, tak všici přepněte IP a pošlete podpory, případně napiště tajemnému strýčkovi, ať vám tam něco nakliká.


Jsem rád, že jsem tak dobrej, že se ze mě může podělat polovina Orderu a proto tráví celý víkend 14 a 15 .4.2012 posíláním útoků:)
Teď jsem přišel s dětmi z cukrárny, doufám, že i vy se tak skvěle bavíte:), jo vy nevíte co jsou děti a cukrárna?


jsem dobrej, jsem nejlepší, přidávají se další a další orderáci, těch pár zoufalců jako nul, pepitko, fabiena, budkovic a nelis nestačili, jen pojďte, kdo si ještě troufá? :)

myslím, že netřeba žádný komentář, každý si jistě udělá obrázek o tomto hráči sám :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29970

Guest
jo vyhraje Order banda nezaměstnanejch, co v době kdy na ně děláme mi berou vesnice, to je fakt radost ze hry:(

vsetci pracujeme a najdeme si cas aj na hru a na takych ako si ty velmi radi posielame utoky lebo si labilny a nervovo naruseny pretoze tvoj trapny profil dokazuje len tvoju chabu ineligenciu tak si svoje mudre reci strc niekam inam...

a staci sa mu pozriet do profilu kto mu bral vesky a s koho je nestastny......
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32337

Guest
tak jste se pochválili, jste nejlepší, to chcete slyšet? nevím, možná by stálo za zamyšlení, že s váma na světě takřka nikdo nezústal, a nebylo to zničením.

To schvalování skriptů suportem, zlevňování mincí a jiné myslím naznačuje mnohé.

Jinak příjemné papání barbarek přeji:) jdu na pivo, co vy? :D
 

DeletedUser30368

Guest
Nepotřebují obsadit Barbarky, ale 80% aktivních vesnic na světě :)
 

DeletedUser29970

Guest
tak jste se pochválili, jste nejlepší, to chcete slyšet? nevím, možná by stálo za zamyšlení, že s váma na světě takřka nikdo nezústal, a nebylo to zničením.

To schvalování skriptů suportem, zlevňování mincí a jiné myslím naznačuje mnohé.

Jinak příjemné papání barbarek přeji:) jdu na pivo, co vy? :D

vidiet ze si nervovo labilny preto si to zrusil, niet k tomu co viac dodat!!!
 

DeletedUser19739

Guest
tak jste se pochválili, jste nejlepší, to chcete slyšet? nevím, možná by stálo za zamyšlení, že s váma na světě takřka nikdo nezústal, a nebylo to zničením.

To schvalování skriptů suportem, zlevňování mincí a jiné myslím naznačuje mnohé.

Jinak příjemné papání barbarek přeji:) jdu na pivo, co vy? :D

Já bych na to pivo šel s tebou, a vzal tam i lidi z Orderu, ať se to konečně vyříká. Docela mě tu někteří štvou jak se neustále hádají, toto není hra ale fórum, zde válčit nemusíme.
 

DeletedUser32337

Guest
namachrovanej pepitko

nervově labilní jde s rodinou na procházku a klidný vyrovnaný týpek jako ty sedí celé dny a noci u kompu zabírajíc vesničky neaktivních, doufám, že tě to naplňuje a tvoje kámoše taky, při tý účasti si ani nikdo nevšimne že S7 skočil.
Poté co jste si omotali suport a nechali bloknout hráče jako byl Ross a jiné se tady prsíte, ty a lidi jako cháron, můj bejvalej spojenec, co jste si nechali změnit pravidla viz. zlevnění mincí, jste akorát k smíchu, o objektivitě světa 7 je přesvědčen možná nějakej najivka, o tom svědčí i hojná účast na něm.
Už sem nepolezu, s lidma jako jsi ty nechci sdílet už ani forum.

"ni čest ni sláva"
 
Nahoru