• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

LA Enchancer script

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43022

Guest
Dobrý den,

chci se zeptat jestli je tento script povoleno využívat. Jde o pokročilejší nastavení pomocníka rabování.
Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
U scriptů platí jedna hlavní zásada - žádný z nich nesmí vykonávat nějaké úkony sám o sobě, aniž by to nenaklikal hráč. Pokud by tomu tak nebylo, script není povolen.
Uvedu příklad: takový script na farmení se používat mohl, protože každé odeslání bylo podmíněno kliknutím. Pak přišel pomocník farmení - funguje sám, ale hráč musí vše odklikat.

Co se týče konkrétních scriptů, pošli raději ticket. Ten tvůj jsem smazala, neb na fórum patří jen schválené skripty.
Jen připomínám, že je doba dovolených, tak buď shovívavý, děkuji za pochopení.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tento skript ale nenahrazuje prémiovou funkci :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Jistě. Jedná se však o oficiálně povolený skript na většině jazykových verzích, nevím jak tady. To nám asi řeknete někdo. :D
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Prošel jsem si zahraniční fóra DK a zjistil jsem, že s tímto skriptem by neměl být žádný problém, využívá ho spousta hráčů. Odkaz na diskuzi v jiném jazyce ZDE.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Však to říkám, tento skript byl dokonce oficiálně povolen na mistrovství světa ve speedech. :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud máme skript oficiálně povolit, potřebujeme vědět jak přesně funguje a co přesně vykonává. Nestačí nám napsat pouze jméno skriptu. V tuto chvíli tedy nemůžeme odpovědět na úvodní otázku.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Kozmiczi, bylo to detailně rozebráno ve videu... Někdo z moderátorů však dané video z úvodního příspěvku odstranil, takže to vypadá, že zde byl dán pouze název skriptu a otázka, zda je to povoleno... Tak tomu však není.

Jedná se však o keypress pro odesílání útoků v pomocníku rabování. Na velké většině jazykových verzí, kterou jsem kdy hrál, je tento skript oficiálně povolen.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru